www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

12.12.2019 Samsung Galaxy A71 i Galaxy A51 debiutują na rynku

Samsung wprowadza na rynek dwa nowe modele smartfonów - Galaxy A71 i Galaxy A51. Pierwszy ma 6,7 cala, drugi 6,5 cala. Maja ośmiordzeniowe... więcej »

06.12.2019 HAMMER 5 Smart z KaiOS i Iron 3 wchodzą na rynek

Na rynek wchodzą dwa nowe telefony od HAMMER. Pancerny klasyk HAMMER 5 Smart ma 2,4 cala, pracuje w oparciu o system operacyjny KaiOS. Ma LTE oraz... więcej »

04.12.2019 Świąteczne promocje sieci komórkowych. Gdzie przepłacisz nawet 350 zł?

Świąteczne promocje sieci komórkowych kuszą już od listopada, ale nie ze wszystkich opłaca się skorzystać. Serwis komórkomat... więcej »

29.11.2019 Rodzina w Orange Flex. Nowe funkcjonalności i plany od 15 zł

W nowej ofercie Orange Flex Rodzina można podłączyć maksymalnie 6 numerów. Możemy ustawić dwa profile - administratora i członka rodziny.... więcej »

27.11.2019 Sieć 5G. O takiej popularności LTE mogło pomarzyć?

Wprawdzie jej wdrożenia ciągle trwają i trwać będą jeszcze długi, ale już dziś można stwierdzić, że sieć 5G zyskuje coraz większą... więcej »

25.11.2019 Smartfon Kruger&Matz DRIVE 6 i DRIVE 6S

Do sprzedaży trafił nowy smartfon Kruger&Matz z pancernej serii DRIVE. Kruger&Matz DRIVE 6 ma 5,5 cala, obudowę odporną na pył, kurz i... więcej »

15.11.2019 Smartfon HONOR 9X

Smartfon HONOR 9X ma 6,59 cala, wyświetlacz LCD FullView, 128 GB pamięci, trzy aparaty fotograficzne i baterię 4000 mAh. Jest dostępny w... więcej »

15.11.2019 Gdzie najszybszy internet mobilny w X 2019?

Najnowszy ranking Operatorów Komórkowych RFBenchmark po raz kolejny odpowiada na pytanie o oferowaną w naszym kraju jakość i szybkość... więcej »

15.11.2019 USA wyznaczy kierunki rozwoju sieci 5G

Wdrożenia sieci 5G powoli stają się faktem. Dużo wydarzeń w tym zakresie mają przynieść już kolejne dwa, ale na pełną implementację... więcej »

14.11.2019 Wiadomości tekstowe SMS. Skąd ich niesłabnąca popularność?

Ideę komunikacji SMS po raz pierwszy przedstawiono w 1984 roku. Po 35 latach od tego zdarzenia wiadomości tekstowe ciągle mają się dobrze i... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl