układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

22.09.2023 Czy nowy iPhone 15 obniży ceny starszych generacji?

Długo wyczekiwany przez miłośników Apple iPhone 15 trafił na rynek. Serwis Ceneom postanowił sprawdzić, jak premiera najnowszego smartfona... więcej »

20.09.2023 Orange zwróci konsumentom opłaty za kontakt z infolinią i wizytę technika

Musiałe(a)ś płacić za kontakt z infolinią Orange lub nju mobile przy darmowych rozmowach w pakiecie? Wkrótce otrzymasz zwrot kosztów. Prezes... więcej »

15.09.2023 Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition wkrótce w Polsce

Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition to limitowana wersja smartfonu, która powstała we współpracy z Designworks należącym do BMW. Model ten... więcej »

13.09.2023 W Plusie internet 50% taniej

Plus zaproponował promocję skierowaną do rodziców uczniów szkół podstawowych. Osoby podpisujące umowę na 12 miesięcy na internet mobilny... więcej »

06.09.2023 Najszybszy internet mobilny i 5G w VIII 2023

Sierpniowy ranking RFBenchmark.pl powstał w oparciu o 418 205 pomiarów. W analizie średnich prędkości pobierania danych w sieci 5G w Polsce,... więcej »

06.09.2023 Polska sieć 5G jedną z najgorszych w regionie. Dlaczego i jak to zmienić?

Na przestrzeni ostatniego roku Polska poprawiła penetrację 5G aż trzykrotnie - wynika z najnowszego raportu firmy Kearney. Jednocześnie jednak... więcej »

04.09.2023 Smartfon Infinix ZERO 30 5G - światowa premiera

Odbyła się światowa premiera smartfonu Infinix ZERO 30 5G. Smartfon ma zakrzywiony ekran AMOLED o częstotliwości odświeżania 144 Hz. Został... więcej »

31.08.2023 W Plush 3 miesiące abonamentu gratis dla przenoszących numer

Plush przygotował na koniec wakacji promocyjną ofertę. Przenoszący numer do Plusha, otrzymają 3 miesiące abonamentu gratis. Promocja dotyczy... więcej »

29.08.2023 W T-Mobile nowa oferta Magenta Dom

T-Mobile przygotował promocyjną ofertę Magenta Dom. Klienci, któzy przeniosą numery do T-Mobile lub podpiszą nowe umowy na abonament w... więcej »

28.08.2023 Światłowód Play z umową na 9 miesięcy już od 30 zł miesięcznie

Play wita rok szkolny nową ofertą: proponuje Światłowód na 9 miesięcy w cenie od 30 zł miesięcznie dla klientów Play, do tego Netflix na 2... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl