układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

30.06.2022 Workation i praca zdalna zagrożeniem dla pracodawców?

Pandemia upowszechniła home office, choć pracodawcy nie ukrywają, że zarządzani rozproszonymi zespołami ciągle przysparza im pewnych... więcej »

29.06.2022 Dyskryminacja w pracy dotyka 40 proc. osób LGBT+

Dyskryminacja w pracy dotyka aż 40 proc. osób ze społeczności LGBT+ - wynika z opublikowanego przez firmę doradczą Deloitte raportu LGBT+... więcej »

28.06.2022 Czy strajk pracowników znajduje zrozumienie?

Polacy wykazują się zrozumieniem dla grup zawodowych decydujących się walczyć o swoje prawa za pomocą strajku. W skuteczność tego rodzaju... więcej »

28.06.2022 ICT: AB SA liderem Computerworld TOP 200

AB SA, Also Polska, Samsung Electronics Polska i Xiaomi Poland - to czołówka największych firm informatycznych w Polsce - donosi 30. edycja... więcej »

28.06.2022 W pracy przeważa optymizm, ale...

Jak wynika z badania "People at Work 2022: A Global Workforce" przeprowadzonego przez ADP, blisko 8 na 10 Polaków z optymizmem patrzy na swoją... więcej »

27.06.2022 Logistyka e-commerce pod presją

Autor omawia wpływ nawyków e-konsumentów, które rozwinęły się w czasie pandemii (głównie tych dotyczących masowych zwrotów) na... więcej »

27.06.2022 Wakacje 2022: Polska raczej dla bogatych?

Polska tym razem w ogonie rankingu najpopularniejszych kierunków na lato w biurach podróży. Z najnowszych doniesień Travelplanet wynika, że... więcej »

27.06.2022 Praca w IT antidotum na stres?

Branża IT na fali jest już od lat i nic nie wskazuje na to, aby ta sytuacja miała ulec zmianie. Potwierdzeniem tego może być zarówno... więcej »

26.06.2022 Bezpieczeństwo żywnościowe: wojna w Ukrainie niesie głód

Wojna w Ukrainie wstrząsnęła rynkami żywnościowymi na świecie, przynosząc realne widmo zachwiania bezpieczeństwem żywnościowym. Wynika to... więcej »

24.06.2022 Wojna uderza w łańcuch dostaw. Pomoże friendshoring?

Friendshoring, czyli rozwiązanie polegające na stworzeniu powiązanych ze sobą sieci dostawców w ramach państw kooperujących ze sobą... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 6 następne »
źródło: eGospodarka.pl