układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

28.03.2023 Polacy nie rezygnują z wydatków na odzież i obuwie, wakacje oraz platformy streamingowe

Z najnowszego badania Current Consumer Mood przeprowadzonego przez GfK, że mimo kryzysu Polacy nie zamierzają rezygnować z niektórych... więcej »

28.03.2023 Nie wypalenie zawodowe, ale quiet quitting - nowe zjawisko na rynku pracy

Przez wypalenie zawodowe coraz większa rzesza pracowników decyduje się na skorzystanie ze zwolnienia lekarskiego. To zła wiadomość zarówno z... więcej »

28.03.2023 Gospodarka Francji kieruje się ku recesji?

Gospodarka Francji może zmierzać w kierunku nieuchronnej recesji - uważają eksperci Allianz Trade. I nie chodzi tu tylko o reformę, za sprawą... więcej »

27.03.2023 Eurobarometr: co mówią Polacy o problemach Polski i UE?

Najnowsza odsłona Eurobarometru, na którego potrzeby przebadani zostali także Polacy, dowodzi, że największymi krajowymi problemami są... więcej »

24.03.2023 Branża IT planuje rekrutację pracowników, ale też zwolnienia

W drugim kwartale bieżącego roku 27% pracodawców z branży IT deklaruje zamiar rekrutacji pracowników, 19% prognozuje zwolnienia, a 46% nie... więcej »

24.03.2023 Utrwala się gorsza pozycja kobiet na rynku pracy

Rynek pracy ciągle wymaga działań prorównościowych. Tak w największym skrócie można podsumować wyniki raportu „Kobiety, rynek pracy i... więcej »

23.03.2023 Kadry i płace: w zarządzaniu płacami nie ma lepszych niż Polacy?

Jak wynika z opracowanego przez SD Worx badania Payroll Proficiency Index, polskie firmy świetnie sobie radzą z zarządzaniem płacami. Pod tym... więcej »

22.03.2023 GUS: ceny produktów rolnych w lutym 2023 wyższe o 31,2% r/r

GUS poinformował, że w lutym 2023 roku ceny skupu podstawowych produktów rolnych były o 31,2% wyższe. W lutym w stosunku do poprzedniego... więcej »

22.03.2023 Nastroje konsumentów trochę lepsze w marcu 2023

Z danych GUS wynika, że w marcu, kolejny miesiąc z rzędu, polepszyły się nieco nastroje konsumentów. Bieżący wskaźnik ufności... więcej »

22.03.2023 Inflacja uderza w dochód rozporządzalny. Jak sobie radzimy?

Nie jest chyba żadnym zaskoczeniem, że w obecnych, niełatwych realiach nie tylko Polska boryka się z wysoką inflacją i spadającym dochodem... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl