układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

02.12.2022 CEO: nie boją się recesji, wierzą we wzrost firmy i gospodarki

W ciągu najbliższych 12 miesięcy w Polsce tylko 28% liderów spodziewa się recesji. Na tle badanych z innych krajów okazują się oni być... więcej »

01.12.2022 W których krajach jest przestrzeń dla różnorodności i integracji społecznej?

Holandia, Niemcy, Meksyk, Hiszpania i Kanada to kraje, w których firmy w największym stopniu sprzyjają integracji społecznej, różnorodności... więcej »

30.11.2022 Less i zero waste pomagają przetrwać inflację?

Zanieczyszczone powietrze, rosnący niedobór wody pitnej, czy ciągle rosnąca góra plastikowych śmieci to tylko niektóre z zagrożeń, którym... więcej »

30.11.2022 Praca zdalna w Polsce, życie za granicą. 35% firm zgadza się na ten model

Za sprawą dynamicznie postępujących zmian na rynku pracy firmy coraz częściej przychylają się do kolejnych rozwiązań zwiększających... więcej »

29.11.2022 Specjaliści IT nadal deficytowi. Jak załatać lukę kadrową w branży?

Jeżeli chcielibyśmy doprowadzić udział specjalistów IT wśród wszystkich pracowników do poziomów, którymi mogą pochwalić się inne kraje... więcej »

29.11.2022 Polaków coraz bardziej martwi inflacja i utrata pracy

Jeszcze przed kilkoma miesiącami czynnikiem wzbudzającym największe obawy polskich konsumentów była wojna w Ukrainie. Najnowsze badanie... więcej »

29.11.2022 O oszczędzaniu na emeryturę mówią tylko niektórzy. Kto i jak?

Połowa Polaków w dyskusjach z bliskimi podejmowała ostatnio temat oszczędzania na emeryturę. Znacznie częściej były to jednak osoby, które... więcej »

28.11.2022 Nie tylko praca zdalna. Jakie innowacje na rynku pracy?

Jak wynika z opublikowanego przez Pracuj.pl badania "Praca w czasach zmian", możliwość wyboru formy pracy to okoliczność, która zwiększa... więcej »

28.11.2022 Rynek reklamy napędzany przez online

Jak wynika z najnowszego raportu Publicis Groupe, telewizja oraz magazyny odnotowały w pierwszych trzech kwartałach 2022 r. spadek przychodów... więcej »

26.11.2022 Benefity pozapłacowe oferowane przez firmy w 2022 roku

Sedlak & Sedlak przygotował podsumowanie na temat najczęściej oferowanych przez firmy w 2022 roku benefitów pracowniczych. Były to w tym roku:... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl