www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

11.04.2021 Różnice pokoleniowe: dzielą nas zmiany klimatyczne i media społecznościowe?

Coraz większa ilość pracodawców stawia na politykę różnorodności. To krok w dobrym kierunku, ponieważ już nie od dziś wiadomo, że... więcej »

10.04.2021 Kryzys zdrowotny napędza nowe technologie. Co się dzieje?

Nowe technologie przyspieszyły. Co czeka nas w zmieniającym się świecie? Na pewno więcej niż się spodziewaliśmy, ponieważ trendy i... więcej »

10.04.2021 Kim są solopreneurs?

Artykuł dotyczy solopreneurs, czyli freelancerów prowadzących działalność na własny rachunek, którzy aktywnie działają na amerykańskim... więcej »

09.04.2021 Fuzje i przejęcia w Polsce w I kw. 2021 r.

Rynek M&A w Polsce wciąż rośnie - wynika z najnowszego raportu M&A Index Poland przygotowanego przez FORDATA i Navigator Capital. W ciągu... więcej »

08.04.2021 Za jakimi trendami podążać będą startupy? Liczy się nie tylko technologia

PARP oraz infuture.institute przedstawiają raport „StartUp Impact”, który ujawnia, za jakimi trendami podążać będą w najbliższym czasie... więcej »

08.04.2021 Praca zdalna? Polacy mówią "tak, ale..."

Blisko 100% pracujących zdalnie chce robić to także po zakończeniu pandemii, ale jedynie 13% tej grupy chciałoby, aby home office wypełniał... więcej »

08.04.2021 Handel chce zatrudniać nowych pracowników

Jedna z najbardziej dotkniętych branż - handel - planuje zatrudniać nowych pracowników. Deklaracje takie składa co dziesiąty pracodawca z... więcej »

08.04.2021 Rosną obroty w e-commerce. Pandemiczny boom, czy trwały efekt?

E-commerce to jedna z tych gałęzi gospodarki, która z koronakryzysem radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Jest to przede wszystkim efekt... więcej »

08.04.2021 GUS: w 2020 chętnych na noclegi o połowę mniej niż przed rokiem

Turystyka to jedna z branż, które zostały bezpośrednio dotknięe skutkami wybuchu pandemii COVID-19. Obostrzenia dotyczące przemieszczania... więcej »

07.04.2021 Coface: wzrost liczby niewypłacalności w I kw. 2021 o 122 proc. r/r

515 niewypłacalności firm w I kwartale 2021 roku, w tym 161 postanowień o upadłości i restrukturyzacji i 354 niewypłacalności w formie... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7 następne »
źródło: eGospodarka.pl