www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

17.01.2022 Handel zagraniczny I-XI 2021: import i eksport z dużymi wzrostami

GUS podał dane dotyczące handlu zagranicznego w okresie od stycznia do listopada 2021 roku. Wynika z nich, że eksport w cenach bieżących... więcej »

17.01.2022 Gospodarka światowa w górę. Pandemia to już nie problem?

Gospodarka światowa powoli pnie się do góry, a wpływ, który wywiera na nią pandemia, staje się coraz mniej dostrzegalny. Jednocześnie... więcej »

15.01.2022 Rośnie deficyt specjalistów od cyberbezpieczeństwa

Cyberprzestępczość to dziś jedna z największych bolączek biznesu. Jest ona wymieniana na piątym miejscu największych, bieżących... więcej »

14.01.2022 Trwa walka o specjalistów IT. Wynagrodzenia rosną o 30-40 proc.

Specjaliści ds. systemów ERP, konsultanci SAP, analitycy danych oraz Project Managerowie to najbardziej obecnie poszukiwani specjaliści w... więcej »

14.01.2022 GUS: inflacja w grudniu to już 8,6% rdr

W grudniu 2021 inflacja wyniosła 8,6% r/r. W porównaniu z grudniem 2020, ceny towarów wzrosły o 9%, a usług o 7,6%. GUS podał także, że w... więcej »

14.01.2022 Opieka zdrowotna: globalne perspektywy 2022

Niedługo przed pandemią za największe wyzwania sektora opieki zdrowotnej było zabezpieczenie potrzeb dynamicznie rosnącej rzeszy seniorów... więcej »

14.01.2022 Hays: wynagrodzenia w contractingu IT jeszcze wzrosną

Ogromy popyt na nowe technologie oraz intensywnie postępująca cyfryzacja biznesu zaowocowały wysokim zapotrzebowaniem na kompetencje IT, a... więcej »

13.01.2022 Opóźnione płatności blokują polskie firmy

W ramach badania "Impulsy i bariery finansowe w rozwoju MŚP" przeprowadzonego przez KRD i NFG, przedsiębiorcy wskazali najważniejsze ich zdaniem... więcej »

13.01.2022 Polski eksport i import - jakie wyzwania w 2022 roku?

Ekspert Ebury analizuje jakie wyzwania czekają w 2022 roku na polskich eksporterów i importerów. Kluczowe z nich to napięcia geopolityczne,... więcej »

12.01.2022 Praca zdalna nie obniżyła kosztów biurowych

Wydawałoby się, że praca zdalna powinna obniżyć koszty firm związanych z utrzymaniem biur. Jednak z raportu raportu "Occupier Cost Index... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl