układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

06.06.2023 Express Elixir w V 2023: wzrost liczby transakcji o 62% r/r

W maju 2023 r. KIR przetworzył w systemie Elixir 191,35 mln transakcji o wartości 714,54 mld zł. W systemie Euro Elixir rozliczono 4,52 mln... więcej »

06.06.2023 Popyt na kredyt mieszkaniowy zaczyna rozkwitać

Wartość zapytań o kredyty mieszkaniowe w maju 2023 r. wzrosła o 3,7% rdr – informuje BIK Indeks Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks... więcej »

05.06.2023 Konto osobiste oraz oszczędnościowe od Raiffeisen Digital Bank

Raiffeisen Digital Bank poinformował dziś o uruchomieniu na polskim rynku nowego, darmowego konta osobistego oraz konta oszczędnościowego.... więcej »

05.06.2023 Wymiana walut. Gdzie i kiedy wymienić złotówki, żeby nie przepłacić?

Choć coraz popularniejsze i bezpieczniejszą są płatności bezgotówkowe, wyjeżdżając na zagraniczne wakacje, powinniśmy zabrać ze sobą... więcej »

05.06.2023 Firmowa karta Mastercard, którą warto płacić

Jeden z najbardziej korzystnych i najpopularniejszych bonusów związanych z kartami płatniczymi jest teraz dostępny także dla... więcej »

04.06.2023 Oszczędzanie na emeryturę: 1 mln złotych w zasięgu emeryta?

Blisko 80 procent Polaków nie oszczędza pieniędzy na emeryturę poza obowiązującymi składkami. Nie jest to jednak dużym zaskoczeniem, skoro... więcej »

03.06.2023 Wirtualna waluta zaczyna dominować na rynku

Wirtualna waluta zaczyna dominować na rynku - uważa ekspert ds. inwestycji RRJ Group. Zwraca on uwagę na rosnący udział transakcji... więcej »

02.06.2023 GPW w V 2023 r. Spadek na Głównym Rynku GPW, wzrost na NewConnect

Z danych GPW wynika, że w maju 2023 o 8,6% spadły obroty akcjami w ramach arkusza zleceń na Głównym Rynku, a obroty na NewConnect wzrosły o... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 6 następne »
źródło: eGospodarka.pl