układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

09.12.2023 Cyberpolisa, czyli jak się ubezpieczyć od wycieku danych osobowych?

Polisy od zdarzeń cybernetycznych pozwolą zminimalizować straty związane z atakiem hakerskim i wyciekiem danych firmowych i danych klientów. W... więcej »

07.12.2023 Branża TSL ma niemal 1,3 mld zł zaległości i bierze pod lupę swoich kontrahentów

W 2023 roku w Europie dostępność frachtów spadła rok do roku o 25 proc. To oznacza mniej pracy dla polskich przewoźników i wzrost kosztów.... więcej »

07.12.2023 Uwaga na inwestowanie w klejnoty flippowe. Obiecywany zysk to oszustwo

Adwokat z Kancelarii MBM Legal wyjaśnia mechanizm oszustwa przy zakupie tzw. klejnotów flippowych. Obiecywany zysk jest mocno zawyżony. więcej »

07.12.2023 Frankowicze nie odpuszczają. Coraz więcej pozwów

W sądach przybywa spraw frankowych. W trzech pierwszych kwartałach tego roku było ich o jedną trzecią więcej niż rok wcześniej. Najwyższy... więcej »

06.12.2023 Wartość zapytań o kredyty mieszkaniowe wzrosła w XI 2023 o 255,4% r/r

Listopadowy BIK Indeks Popytu na Kredyty Mieszkaniowe pokazuje, że wartość zapytań o kredyty mieszkaniowe wzrosła o 255,4% rok do roku.... więcej »

06.12.2023 Długi Polaków na rekordowym poziomie 83,6 mld zł

Z najnowszego raportu InfoDług autorstwa BIG InfoMonitor i BIK wynika, że od września ubiegłego roku do września tego roku długi Polaków... więcej »

06.12.2023 Finansowanie inwestycji w nieruchomości: ubezpieczenia i cesje

Ekspert Aon Polska omawia kwestie związane z ubezpieczeniami kredytowanych inwestycji na rynku nieruchomości. Wyjaśnia co powinna zawierać... więcej »

05.12.2023 Crowdfunding - jakie zmiany po 10 listopada 2023 roku?

Zmiany w crowdfundingu, które weszły w życie dnia 10 listopada 2023 r. znacząco ograniczyły katalog podmiotów świadczących usługi... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl