www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

17.05.2022 Popyt na mieszkania niższy, ceny znów wzrosły

Z Barometru autorstwa Metrohouse i Credipass wynika, że w I kw. 2022 roku nastąpił dalszy spadek popytu na mieszkania. Ma to związek ze... więcej »

17.05.2022 Zdolność kredytowa: kogo i gdzie stać na zakup mieszkania?

Po latach tanich kredytów mieszkaniowych sytuacja na rynku uległa dość drastycznej zmianie. Osiem kolejnych podwyżek stóp procentowych nie... więcej »

16.05.2022 Ceny mieszkań pokonują inflację

Z analizy HRE Investement wynika, że w ciągu roku ceny mieszkań używanych wzrosły o 15,6%. To więcej niż inflacja, więc to dobra... więcej »

15.05.2022 Jak często klienci wybierają mieszkanie pod klucz?

RynekPierwotny.pl zapytał przedstawicieli firm deweloperskich, jakim zainteresowaniem cieszą się w ich inwestycjach "mieszkania pod klucz". Taka... więcej »

14.05.2022 Niewłaściwe zwołanie zebrania wspólnoty mieszkaniowej podstawą do uchylenia uchwał?

Czy niewłaściwe zwołanie zebrania wspólnoty mieszkaniowej może być podstawą do uchylenia uchwał? Wyjaśnia to ekspert z portalu... więcej »

12.05.2022 Crowdfunding w branży nieruchomości - jakie ma atuty?

Eksperci portalu GetHome przygotowali artykuł o zaletach zyskującego dużą popularność crowdfundingu nieruchomości. Dowiemy się na czym... więcej »

11.05.2022 Zniesienie zakazu eksmisji nie rozwiąże wszystkich problemów

15 kwietnia 2022 roku zniesiony został zakaz eksmisji, wprowadzony na czas pandemii koronawirusa. Ekspertka z portalu NieruchomosciSzybko.pl w... więcej »

10.05.2022 Mieszkania na wynajem: drożeje głównie mniejszy metraż

Wybuch wojny w Ukrainie przełożył się podwyżki cen wynajmu mieszkań w Warszawie i innych największych polskich miastach - czytamy w... więcej »

09.05.2022 Rekordowe zyski deweloperów giełdowych w 2021 r.

Analiza ubiegłorocznych dochodów spółek deweloperskich notowanych na GPW pokazuje rekordowe zyski. Wyniosły one 1,65 mld zł, czyli 80 proc.... więcej »

07.05.2022 Czy obywatele Ukrainy kupują mieszkania w Polsce?

Czy obywatele Ukrainy kupują mieszkania u deweloperów? Zapytał o to serwis nieruchomości dompress.pl. Deweloperzy tacy jak Develia, Lokum... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 następne »
źródło: eGospodarka.pl