www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

19.09.2020 Ceny mieszkań z rynku wtórnego odporne na kryzys?

Ci, którzy oczekiwali, że w II kwartale br. ceny mieszkań z rynku wtórnego spadną, mogą czuć się rozczarowani. Najświeższe dane NBP... więcej »

18.09.2020 Nieruchomość sąsiednia. Czym jest i jak wpływa na decyzję o warunkach zabudowy?

Nieruchomość sąsiednia potrafi w skuteczny sposób utrudnić uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Niestety w przepisach brakuje jej legalnej... więcej »

16.09.2020 Już 84% Polaków ma mieszkanie własnościowe

RynekPierwotny.pl postanowił przyjrzeć się, jak na przestrzeni ostatnich lat prezentował się odsetek Polaków zamieszkujących dom lub... więcej »

16.09.2020 Jak zabezpieczyć interesy inwestora w umowie o roboty budowlane z konsorcjum firm?

Jeśli przedsiębiorca budowlany decyduje się na współpracę w ramach umowy konsorcjum, powinien bardzo wnikliwie zapoznać się z jej zapisami.... więcej »

16.09.2020 Czy pandemia zmieniła projekty nowych mieszkań i osiedli?

Serwis nieruchomości Dompress.pl przedstawia wyniki swoje kolejnej sondy. Tym razem przedstawicieli firm funkcjonujących na rodzimym rynku... więcej »

15.09.2020 Mieszkania na wynajem puste, o kupno działki się bijemy

Rynek nieruchomości nie oparł się pandemii. W szczególnie rudnej sytuacji znaleźli się właściciele mieszkań na wynajem, którzy ze... więcej »

14.09.2020 GUS: mieszkania i budynki niemieszkalne w I poł. 2020 r.

Są już najświeższe dane odnośnie wyników, jakie odnotowało w I półroczu br. budownictwo mieszkaniowe i niemieszkaniowe w naszym kraju. GUS... więcej »

14.09.2020 Jak wykupić mieszkanie komunalne? Przygotuj się na problemy

Po śmierci lokatora, prawo najmu do mieszkania komunalnego przechodzi m.in. na jego współmałżonka lub dzieci, o ile jednak przedmiotowe... więcej »

11.09.2020 Najem instytucjonalny: jakie mieszkania chcemy wynajmować?

Najem instytucjonalny cieszy się w Polsce coraz większą popularnością, choć w jego popularyzacji niewątpliwie przeszkadza m.in. brak... więcej »

10.09.2020 ROBYG buduje 400 nowych mieszkań i domów we Wrocławiu

Grupa Robyg, po przejęciu Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego, rozwija swoją działalność na terenie stolicy Dolnego Śląska, nie... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 . 4 następne »
źródło: eGospodarka.pl