www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

25.09.2018 Własne M: w 2017 r. na swoje poszło 330 tys. młodych Polaków

Doniesienia Open Finance wskazują, że w minionym roku życie na własny rachunek zdołało rozpocząć 330 tysięcy osób pomiędzy 25 a 34... więcej »

25.09.2018 Umowa najmu ze studentem. Nie taki diabeł straszny...

Wrzesień dobiega końca, a wraz z nim najbardziej gorący okres na rynku najmu mieszkań, którego kołem zamachowym są przede wszystkim... więcej »

24.09.2018 Budownictwo mieszkaniowe wciąż z rekordowym potencjałem!

Budownictwo mieszkaniowe nie hamuje. Tego przynajmniej dowodzą najnowsze statystyki GUS, które dowiodły, że w pierwszych ośmiu miesiącach... więcej »

24.09.2018 Znika opłata za zmianę zagospodarowania w użytkowaniu wieczystym

Resort inwestycji i rozwoju szykuje projekt zmiany ustawy o gospodarce nieruchomościami. Znajdują się w nim m.in. zapisy, które mają... więcej »

23.09.2018 Osiedle zamknięte czy otwarte? Które wygrywa?

Osiedle zamknięte czy otwarte? Na budowę którego z nich chętniej przystają działające na rodzimym rynku firmy deweloperskie? Sondaż na ten... więcej »

21.09.2018 10 rad dla najemcy mieszkania

Nie płać za listę kontaktów do właścicieli, monitoruj na bieżąco pojawiające się ogłoszenia, sprawdź czy na pewno masz do czynienia z... więcej »

20.09.2018 Wzrost cen mieszkań przyniósł większe zyski niż wynajem?

Ceny mieszkań rosną, co z pewnością nie jest dobrą wiadomością dla osób które noszą się z zamiarem kupna własnych czterech kątów.... więcej »

20.09.2018 Rezydencja Łazienki Park

W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego już wkrótce ruszą prace związane z realizacją najnowszej, prestiżowej inwestycji firmy... więcej »

20.09.2018 Działki budowlane coraz droższe

Emmerson Evaluation przedstawia analizę cen gruntów przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową. Pod lupę wzięto pięć rynków:... więcej »

19.09.2018 Wiemy, gdzie będą mieszkać polscy studenci

Domiporta.pl przedstawia analizę poświęconą wyborom mieszkaniowym, jakie podejmują polscy studenci w związku z rozpoczynającym się lada... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 następne »
źródło: eGospodarka.pl