układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

07.02.2023 Najem instytucjonalny nigdy nie miał się lepiej

Ekspert z firmy CBRE zwraca uwagę, że Najem instytucjonalny jest obecnie w bardzo dobrej kondycji i nic nie zapowiada, żeby popyt w 2023 roku... więcej »

06.02.2023 Ceny mieszkań na rynku pierwotnym i wtórnym ustabilizowały się w I 2023

Eksperci portali RynekPierwotny.pl i GetHome.pl przeanalizowali sytuacje na pierwotnym i wtórnym rynku mieszkaniowym w styczniu 2023 roku. Z... więcej »

06.02.2023 Nieruchomości luksusowe - obalamy mity

Wbrew powszechnym przekonaniom nieruchomości luksusowe wcale nie są odporne na zawirowania rynkowe. Analitycy HRE Investment przytaczają dane z... więcej »

04.02.2023 Szybka sprzedaż dużego mieszkania problematyczna w 2023 roku?

Szybka sprzedaż dużego mieszkania może być w tym roku problematyczna - uważa ekspert portalu NieruchomosciSzybko.pl. Głównym powodem jest... więcej »

01.02.2023 Ceny nowych mieszkań w IV kw. 2022 rosły. Ale nie w Warszawie

W IV kw.2022 ceny nowych mieszkań rosły we wszystkich metropoliach z wyjątkiem, co może budzić zdziwienie, Warszawy. Największe wzrosty... więcej »

01.02.2023 Mieszkania z rynku wtórnego - IV kwartał 2022

Portal GetHome.pl przygotował podsumowanie IV kwartału na rynku wtórnym mieszkań. Co wynika z analizy? Popyt na mieszkania używane wzrósł w... więcej »

31.01.2023 Opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem wzrosła

W IV kwartale wzrosty cen najmu wreszcie wyhamowały, a stawki za duże mieszkania nawet spadały - najbardziej w Toruniu - o 12%, w Gdyni (-6,9%)... więcej »

31.01.2023 Przeludnione mieszkania to nie tylko problem najbiedniejszych?

Eksperci portalu RynekPierwotny.pl postanowili sprawdzić, czy wyłączenie osób najbiedniejszych, czyli z dochodem mniejszym niż 60% krajowej... więcej »

30.01.2023 Jak wymienić okna za darmo?

Czy można wymienić stare okna za darmo? Okazuje się, że tak. Wystarczy skorzystać z programu Czyste Powietrze. Oczywiście w pierwszym... więcej »

28.01.2023 Propozycje nowych przepisów budowlanych w ocenie deweloperów

Ministerstwo Rozwoju i Technologii przedstawiło propozycje zmian przepisów dotyczących budownictwa wielorodzinnego. Portal RynekPierwotny.pl... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 następne »
źródło: eGospodarka.pl