układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

06.06.2023 Zakup mieszkania w tańszej dzielnicy?

Eksperci RynekPierwotny.pl, Metrohouse i Credipass sprawdzili jaki wpływ na preferencje mieszkaniowe ma wciąż niższa niż dwa lata temu... więcej »

05.06.2023 Jak wygląda dobra Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego w firmie?

Posiadanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego (IBP) jest wymogiem prawnym, ale wiele firm popełnia błędy przy jej tworzeniu. Zła IBP może... więcej »

02.06.2023 W maju ceny mieszkań od deweloperów zatrzymały się

Podwyżki cen nowych mieszkań wyhamowały w maju - wynika z danych BIG DATA RynekPierwotny.pl. Tylko w dwóch z siedmiu badanych metropolii cena... więcej »

01.06.2023 Sytuacja mieszkaniowa wpływa na decyzję o posiadaniu dziecka

Sytuacja mieszkaniowa ma wpływ na decyzję o posiadaniu dzieci. Z badania przeprowadzonego przez przez Habitat for Humanity Poland wynika, że 1/4... więcej »

31.05.2023 Wkrótce ruszy budowa osiedla Portowo na Starołęce

W Poznaniu, na Starołęce, na terenach poindustrialnych, nad brzegiem Warty, powstanie osiedle Portowa. Inwestycja będzie się składać z 50... więcej »

30.05.2023 Odwrócona hipoteka w Polsce 2010-2022

Jak wynika z raportu Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (ZPF) na temat odwróconej hipoteki, w latach 2010-2020 wypłacono tytułem... więcej »

30.05.2023 Na rynek najmu powróciły wzrosty cen

Z raportu Expandera i Rentier.io wynika, że znów zaczęły rosną stawki najmu. W kwietniu w porównaniu do marca wzrosły w 10 na 16 miast. Rok... więcej »

27.05.2023 Liczba mieszkańców w Polsce spadnie o 5 proc. do 2040 roku. Jak to wpłynie na rynek nieruchomości?

Z szacunków Oxford Economic wynika, że do 2040 roku liczba mieszkańców w Polsce spadnie do 36 mln, czyli o 5 proc. Najbardziej wyludnią się... więcej »

26.05.2023 Jakie ceny mieszkań poza metropoliami? Czy jest taniej?

Czy poza metropoliami ceny mieszkań są niższe? Sprawdził to ekspert portalu GetHome.pl. W metropoliach stawki przekroczyły już 10 tysięcy... więcej »

25.05.2023 Na Bezpieczny Kredyt 2% kwalifikuje się ponad połowa mieszkań

Eksperci HREIT przeanalizowali ofertę mieszkań pod kątem dostępności w ramach programu Bezpieczny kredyt 2%. Okazuje się, że w większości... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 . 4 następne »
źródło: eGospodarka.pl