www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

25.06.2019 Budownictwo mieszkaniowe I-V 2019

Poznaliśmy najświeższe, wstępne szacunki Głównego Urzędu Statystycznego dotyczące wyników, jakie wypracowało budownictwo mieszkaniowe na... więcej »

25.06.2019 Wyższe ceny gruntów dotykają kupujących i deweloperów

Ceny mieszkań pną się w górę, a odpowiedzialność za taki obrót spraw spada w znacznej mierze na rosnące ceny gruntów inwestycyjnych. Z... więcej »

24.06.2019 Europejski rynek mieszkaniowy w 2018 roku

O ile na temat polskiego rynku właściwie co rusz pojawiają się nowe informacje, o tyle już sytuacja w Europie jest już mniej oczywista.... więcej »

21.06.2019 Ceny mieszkań VI 2019

Przed nami opracowany przez Expander i Rentier.io raport z rynku mieszkaniowego. Wprawdzie ostatnio coraz częściej pojawiają się głosy o... więcej »

21.06.2019 Mieszkania i budynki niemieszkalne w I kw. 2019 r.

GUS prezentuje najświeższe dane odnośnie wyników, jakie w I kwartale bieżącego roku odnotowały w naszym kraju budownictwo mieszkaniowe oraz... więcej »

19.06.2019 Jak wyglądają działania marketingowe deweloperów?

Dompress.pl postanowił sprawdzić, jakie działania marketingowe prowadzą funkcjonujący na rodzimym rynku deweloperzy. O wypowiedź poproszono... więcej »

18.06.2019 Jak zmieniły się preferencje konsumentów na rynku mieszkaniowym?

Serwis RynekPierwotny.pl obchodzi właśnie swoje 10. urodziny. Z tej okazji przygotował sondę, w której zapytał przedstawicieli działających... więcej »

18.06.2019 Ceny mieszkań w górę, ale ich dostępność nie maleje

Wprawdzie pnące się w górę ceny mieszkań nie są zbyt dobrą nowiną dla osób noszących się z zamiarem zakupu, to jednak obecny stosunek... więcej »

17.06.2019 Mieszkanie dwupokojowe - typowy wybór Kowalskiego

Z analizy sporządzonej przez Metrohouse oraz portal RynekPierwotny.pl wynika, że statystyczny Polak najczęściej kupuje mieszkanie, którego... więcej »

17.06.2019 Dolina Mokotów. Nowe mieszkania od Yareal

Na warszawskim Mokotowie Yareal rusza z budową najnowszej inwestycji mieszkaniowej. Dolina Mokotów będzie powstawała w kilku etapach, w ramach... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl