www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

24.08.2019 Montaż klimatyzacji w bloku. Jakie warunki trzeba spełnić?

Wzrost popularności klimatyzacji to namacalne efekty tropikalnych upałów, które coraz częściej nawiedzają Polskę. Gorąco szczególnie daje... więcej »

23.08.2019 Ceny mieszkań jak w czasie hossy

Na przestrzeni ostatniego roku ceny mieszkań z drugiej ręki podskoczyły o 11,5% - wynika z opracowanej przez HRE Investments analizy 7... więcej »

22.08.2019 Horyzont Praga. 164 mieszkania w wieżowcu

Ruszyła przedsprzedaż nowej inwestycji z portfolio Cordia Polska. Horyzont Praga to zlokalizowany na prawym brzegu Wisły nowoczesny... więcej »

21.08.2019 Wynajem mieszkania VIII 2019

Wynajem mieszkań ciągle drożeje, a można podejrzewać, że w najgorętszym na rynku wrześniu wespną się jeszcze wyżej. Z ostatniej odsłony... więcej »

21.08.2019 Budownictwo mieszkaniowe I-VII 2019

Poznaliśmy najświeższe, wstępne szacunki Głównego Urzędu Statystycznego dotyczące wyników, jakie wypracowało budownictwo mieszkaniowe na... więcej »

21.08.2019 O zakup mieszkania trudno jak 15 lat temu

Ceny mieszkań nie tylko rosną, ale zdołały już również przewyższyć tempo, w jakim w górę pną się wynagrodzenia Polaków. To niestety... więcej »

20.08.2019 Czy Polacy ciągle kupują mieszkania na wynajem?

Czy klienci nadal inwestują w mieszkania na wynajem? Czy popyt inwestycyjny na rynku nieruchomości słabnie? A jeśli tak, to czym jest to... więcej »

20.08.2019 Na osiedlu Golf Park powstają ostatnie domy

Firma INPRO, jeden z liderów trójmiejskiego rynku deweloperskiego, poinformowała właśnie o rozpoczęciu sprzedaży ostatnich 7 domów... więcej »

20.08.2019 Koszty utrzymania mieszkania VII 2019

933 złote miesięcznie. To koszty utrzymania mieszkania, które musi ponieść obecnie statystyczna, trzyosobowa polska rodzina - wynika z... więcej »

19.08.2019 Domy jednorodzinne czy raczej bloki? Jak mieszkają Polacy?

HRE Investments postanowił przyjrzeć się, w jakich budynkach mieszkają Polacy. Z przeprowadzonej analizy wynika, że wbrew temu co mogłoby... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl