układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

28.09.2022 Spadek zdolności kredytowej utrudnia sytuację na rynku najmu

Opublikowane zostały wyniki Indeksu HRE, który charakteryzuje sytuację na rynku mieszkaniowym w Polsce. Szansą dla rynku są: napływ... więcej »

28.09.2022 W sierpniu ceny mieszkań spadły

Porównując do maja 2022 ceny mieszkań w sierpniu spadły w 13 na 17 badanych na potrzeby raportu Expandera i Rentier.io miast. Rekordowo wysokie... więcej »

27.09.2022 Ceny mieszkań w I półroczu średnio o ok. 10% wyższe

Z raportu Emmerson Evaluation wynika, że w I połowie roku ceny mieszkań wzrosły średnio o 10%. Na rynku pierwotnym wzrost cen wynosił od 3%... więcej »

27.09.2022 10 ważnych kwestii przed zakupem apartamentu hotelowego

Artykuł omawia kwestie związane z inwestowaniem w nieruchomości komercyjne, w tym w aparthotele i confohotele. Poznamy sytuację na rynku... więcej »

26.09.2022 Osiedle mieszkaniowe Ślężna Vita powstanie na wrocławskich Krzykach

Na Krzykach we Wrocławiu powstanie osiedle mieszkaniowe Ślężna Vita od Develia. W ramach tej inwestycji powstanie 199 mieszkań, od... więcej »

25.09.2022 7 wymarzonych nieruchomości na jesień

Ekspert HRE Investment prezentuje 7 nieruchomości wystawionych do sprzedaży, których lokalizacja pozwoli szczególnie docenić uroki jesieni. To... więcej »

25.09.2022 Deratyzacja - czyj to obowiązek i jak ją właściwie przeprowadzić?

Deratyzacja jest obowiązkiem właściciela nieruchomości lub zarządcy nieruchomości. Eksperci z firmy Rentokil Polska wyjaśniają w jakim celu... więcej »

24.09.2022 Jakie nowe mieszkania kupują teraz Polacy?

Serwis nieruchomości dompress.pl zapytał wybranych deweloperów o preferencje ich klientów przy zakupie mieszkania w dobie wysokich stóp... więcej »

23.09.2022 Ceny najmu na wysokim poziomie. Czy wciąż będą rosły?

Ceny najmu rosną nieprzerwanie od lutego. Ja podaje domiporta.pl w niektórych miastach, np we Wrocławiu czy Krakowie, stawki są wyższe nawet o... więcej »

23.09.2022 Mieszkańców miast ubywa, a nowych mieszkań jest więcej

Eksperci GetHome.pl komentują wyniki Narodowego Spisu Powszechnego. Wykazał on, że populacja miast się kurczy, natomiast wyniki budownictwa... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 . 4 następne »
źródło: eGospodarka.pl