www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

19.03.2019 Jakie inwestycje mieszkaniowe planują deweloperzy?

Znamy wyniki kolejnej już sondy portalu nieruchomości Dompress.pl. Tym razem przedstawicieli funkcjonujących na rodzimym rynku deweloperów... więcej »

17.03.2019 Biały Dom: 174 nowe mieszkania na Tarchominie

Przy ulicy Światowida na warszawskim Tarchominie Kompania Domowa buduje 15-piętrowy budynek mieszkalny, który pomieści 174 mieszkania o... więcej »

16.03.2019 Budowa domów w Polsce: jak, gdzie i kiedy?

Oferteo.pl przeprowadziło kolejne już badanie osób, które zdecydowały się w ostatnim czasie na budowę domu. Okazuje się, że o wybudowaniu... więcej »

15.03.2019 Rynek mieszkaniowy III 2019

Przed nami opracowany przez Expander i Rentier.io raport z rynku mieszkaniowego. Opracowanie dowodzi, że w ostatnich trzech miesiącach ceny... więcej »

15.03.2019 Jak wygląda remont wg Kowalskiego?

Wyszukiwarka fachowców i specjalistów Fixly przedstawia raport dotyczący remontów, które prowadzili w minionym roku Polacy. Jego autorzy... więcej »

15.03.2019 Cztery Pory Roku jeszcze większe

Na terenie wrocławskiego Jagodna ruszają prace związane z realizacją kolejnego etapu inwestycji Cztery Pory Roku. Tym razem na dolnośląski... więcej »

15.03.2019 Komu polepszyły się warunki mieszkaniowe?

GUS każdego roku przedstawia opracowanie poświęcone warunkom mieszkaniowym w naszym kraju. Przedstawiane dane mówią m.in. powierzchni... więcej »

13.03.2019 500+ na wynajem mieszkania nie starczy, ale...

Zapowiadane przez rządzących rozszerzenie programu 500+ również na pierwsze dziecko w największym stopniu zmieni sytuację rodzin 2+1, które... więcej »

13.03.2019 Prawo obrotu nieruchomościami: zeznania sąsiadki mogą przesądzić o utracie mieszkania

Artykuł omawia wyrok Sądu Okręgowego w Suwałkach z dnia 10 stycznia 2019 roku dotyczący utraty prawa do zajmowania lokalu socjalnego po... więcej »

12.03.2019 Kto kupuje pierwsze mieszkanie?

Znamy wyniki kolejnej już sondy portalu nieruchomości Dompress.pl. Tym razem przedstawicieli funkcjonujących na rodzimym rynku deweloperów... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl