www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

03.12.2020 Materiały budowlane drożeją bez ustanku

W ostatnich latach ceny mieszkań z rynku pierwotnego niemal nieustannie pięły się w górę. Powodem tego były w głównej mierze rosnące... więcej »

02.12.2020 Indywidualny wynajem mieszkania: jakie perspektywy?

Choć wraz w wybuchem pandemii wydawało się, że sytuacja na rynku mieszkaniowym może ulec kryzysowym zawirowaniom, to w efekcie jednak okazało... więcej »

02.12.2020 Nowe mieszkania w Gdańsku. Robyg buduje Nowe Stogi

Grupa Robyg buduje nowe mieszkania w Gdańsku. Młode Stogi powstaną przy ulicy Skiby, w niedalekim sąsiedztwie najszerszej piaszczystej plaży w... więcej »

01.12.2020 Wynajem krótkoterminowy: mieszkania znikają z Airbnb

Wynajem krótkoterminowy w ciągu ostatnich lat stał się niezwykle popularną alternatywą dla hotelu. Bez wątpienia przyczynił się do tego... więcej »

01.12.2020 Ronson Development buduje nowe mieszkania na przedmieściach Szczecina

Nowe mieszkania pod Szczecinem. Ronson Development poinformował właśnie o rozszerzeniu swojej oferty sprzedażowej o II etap osiedla Nowe... więcej »

30.11.2020 Wynajem mieszkania: spadki cen, średnia rentowność poniżej 4%

Z raportu opublikowanego przez Expandera i Rentier.io wynika, że względem marca br. ceny wynajmu mieszkania spadły w 14 z 15 analizowanych... więcej »

30.11.2020 Nowe mieszkania w Krakowie. Develia powiększa Przy Mogilskiej

Prądnik Czerwony w Krakowie, ulica Mogilska. To właśnie pod tym adresem powstanie już wkrótce kaskadowy budynek wielorodzinny stanowiący II... więcej »

29.11.2020 Czy 2. fala pandemii osłabia popyt na nowe mieszkania?

Dompress.pl przedstawia wyniki sondy przeprowadzonej w środowisku działających na rodzimym rynku deweloperów. Tym razem respondentów zapytano... więcej »

27.11.2020 Opłata za śmieci wg zużycia wody. Podwyżka w Warszawie

O d 1 grudnia bieżącego roku naliczana mieszkańcom stolicy opłata za śmieci będzie uzależniona od zużycia wody z 6 poprzednich miesięcy, a... więcej »

27.11.2020 Nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim. INPRO buduje osiedle Debiut IV

Ulica Ignacego Domeyki, Pruszcz Gdański. To właśnie ten adres wybrała firma INPRO na realizację inwestycji Debiut IV. Przyszli mieszkańcy... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl