www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

19.02.2018 Pierwsze mieszkanie dla pary bez dzieci

Wprawdzie pierwsze mieszkanie, które przychodzi nam kupować w życiu, wcale nie musi być docelowym, to jednak decyzji o jego wyborze warto... więcej »

16.02.2018 Ocieplenie domu pilnie potrzebne. Czeka 3,5 mln budynków

Ci, którzy martwią się co zimę o koszty ogrzewanie, w tym roku nie mają gigantycznych powodów do zmartwień - mrozy wyraźnie nas... więcej »

15.02.2018 Czy rosnące koszty budowy wpłyną na ceny mieszkań?

Znamy wyniki kolejnej już sondy portalu nieruchomości Dompress.pl. Tym razem przedstawicieli funkcjonujących na rodzimym rynku deweloperów... więcej »

12.02.2018 Rynek apartamentów też z rekordami

O tym, że rynek pierwotny rozgrzany jest niemal do czerwoności, wie każdy, kto choć trochę interesuje się sytuacją w nieruchomościach.... więcej »

11.02.2018 O co właściciel nieruchomości musi zadbać zimą?

Po bezśnieżnych świętach Bożego Narodzenia w naszym kraju wreszcie zagościła zima. To, co jest radością dla narciarzy, dla właścicieli... więcej »

10.02.2018 Zakup ziemi - na jakie pułapki uważać?

Kupując grunty musimy zachować ostrożność, ponieważ w Polsce nie ma prawa własności warstwowej. To prowadzi do problemów inwestorów, pod... więcej »

09.02.2018 Czy da się pogodzić wynajem mieszkania i wkład własny?

Wielu Polaków, zwłaszcza młodych, traktuje wynajem mieszkania jak opcję przejściową. I nie powinno być to właściwie żadnym zaskoczeniem... więcej »

09.02.2018 Podwyżka stóp procentowych a popyt na mieszkania

Znamy wyniki kolejnej już sondy portalu nieruchomości Dompress.pl. Tym razem przedstawicieli funkcjonujących na rodzimym rynku deweloperów... więcej »

09.02.2018 Inwestycje w nieruchomości. Jak to robią zamożni Polacy?

W czym najbogatsi ludzie świata lokują swoje majątki? Okazuje się, że około 1/3 fortun ulokowana jest w nieruchomościach. Inwestycje w... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl