www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

11.07.2020 Dacia Duster 1.0 TCe LPG SL Celebration

Dacia Duster 1.0 TCe LPG SL Celebration to tani w eksploatacji suv, którego można przy tym kupić za niewielkie pieniądze. Te wersję z gazem... więcej »

09.07.2020 Policja odebrała 38% więcej praw jazdy w czasie pandemii

Eksperci rankomat.pl przeanalizowali statystyki policyjne za pandemiczne trzy miesiące od marca do maja, z których wynika, że niestety wzrosła... więcej »

09.07.2020 Jak wybrać bezpieczne opony motocyklowe?

Ekspert Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego radzi posiadaczom motocykli, czym powinni się kierować wybierając opony do swoich pojazdów.... więcej »

09.07.2020 Renault Captur 1.3 TCe EDC Intens wydoroślał

Renault Captur 1.3 TCe EDC Intens to crossover, który w nowym wcieleniu został na nowo narysowany. Największe zmiany zaszły w kabinie, gdzie w... więcej »

08.07.2020 Stare i nowe auta. Gdzie najłatwiej spotkać je w Polsce?

Porównywarka Ubea.pl przeanalizowała najnowsze, pochodzące z roku 2018, dane GUS na temat wieku samochodów w Polsce. Wynika z nich, że... więcej »

04.07.2020 Kolizja czy wypadek drogowy? Jakie różnice i jak się zachować?

W tym roku Polacy na wakacje udadzą się przede wszystkim własnymi samochodami. Wzmożony ruch na drogach oznacza niestety większe ryzyko... więcej »

02.07.2020 Cena OC nie zaskoczyła. Pandemia nic nie zmienia

Średnia cena OC w I półroczu br. (681 zł) okazała się delikatnie niższa aniżeli przed rokiem. Najwięcej za obowiązkowe ubezpieczenie... więcej »

02.07.2020 Autostrada: odpowiednia prędkość to nie wszystko

Rozpoczęły się wakacje, a to nawet w czasach pandemii, oznaczać musi wzmożony ruch na autostradach. Warto zatem przypomnieć, że poruszanie... więcej »

01.07.2020 Polscy kierowcy a własny samochód, czyli wolność i więź

Własny samochód to temat, który wywołuje wśród polskich kierowców sporo emocji. I nie ma w tym właściwie nic specjalnie zaskakującego,... więcej »

01.07.2020 Mitsubishi Outlander PHEV - nowoczesność + klasyka

Mitsubishi Outlander PHEV to hybrydowy suv, który zyskał nowy pas przedni. Kokpit wygląda dość konserwatywnie i brak mu już świeżości.... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl