www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.



















 

 

  
 
 
 
Newsy

20.07.2018 Honda Civic X 1.5 VTEC Turbo CVT 5D - trzech muszkieterów i lekcja aikido

Honda Civic X 1.5 VTEC Turbo CVT 5D ma agresywny przód i nowoczesny tył z umieszczonym centralnie wydechem. Wnętrze jest ponure, ale materiały... więcej »

19.07.2018 Jakie składki OC płaciliśmy w czerwcu 2018?

Wprawdzie w ostatnim czasie ceny OC dały zmotoryzowanym raczej popalić, to jednak nie każdy miesiąc przynosił podwyżki stawek. Dość... więcej »

19.07.2018 Smart EQ Forfour - czy naprawdę taki smart?

Smart EQ Forfour to auto z silnikiem elektrycznym. Materiały we wnętrzu dość słabe. Ma katalogowo zasięg 160 kilometrów, w rzeczywistości -... więcej »

17.07.2018 Opór toczenia opony ważny również w "elektryku"

Pokonanie oporu toczenia opon pochłania około 20% paliwa spalanego przez auto. Na szczęście jednak na rynku pojawiają się coraz to nowsze... więcej »

17.07.2018 Najtańsze OC ma Rzeszów i Opole

Drastyczne podwyżki składki OC dały się nam ostatnio mocno we znaki. Zapanowała drożyzna, ale bieżące ceny i tak okazują się niższe od... więcej »

17.07.2018 Majestatyczny Mercedes-Benz S 560 L 4MATIC

Mercedes-Benz S 560 L 4MATIC to majestatyczna limuzyna o klasycznej linii, długości 5,1 metra. Kokpit konserwatywno-nowoczesny. Świetne... więcej »

16.07.2018 Premiera Jaguar I-PACE

Jaguar I-PACE to debiutujący właśnie samochód elektryczny o nietypowych proporcjach, z ładnie narysowanym grillem, wlotem na masce i 18... więcej »

13.07.2018 Ceny OC stabilne. Są nawet obniżki!

Czyżby firmy ubezpieczeniowe dały zmotoryzowanym chwilę wytchnienia? Najwyraźniej. Analizy mfind.pl wskazują, że średnie składki OC nie... więcej »

13.07.2018 Polacy a wynajem samochodów w wakacje

SW Research przyjrzał się zwyczajom Polaków korzystających z usług wypożyczalni samochodów. Z odpowiedzi udzielonych przez ankietowanych... więcej »

12.07.2018 Ford Ecosport 1.0 140 KM St-line - bardziej eco czy sport

Ford Ecosport 1.0 140 KM St-line ma charakter sportowy o czym świadczą lotka nad klapą bagażnika, czy czerwone przeszycia foteli i kierownicy,... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl