układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

02.12.2022 Firma ubezpieczeniowa zapłaci mimo wcześniejszej ugody ws. odszkodowania z tytułu wypadku

Ekspert z kancelarii prawnej Skarbiec omawia wyrok Sądu Najwyższego z 4 października 2022 r. nakazujący firmie ubezpieczeniowej wypłatę... więcej »

01.12.2022 Drożeje likwidacja szkód. Będą wzrosty cen OC?

Jak wynika z doniesień rankomat.pl, w II kwartale 2022 r. średnia wartość szkody komunikacyjnej osiągnęła poziom 8769,5 zł, co oznacza, że... więcej »

30.11.2022 Ford F-150 Lightning, czyli design, osiągi i inność

Ford F-150 Lightning to elektryczny pick-up o bardzo ciekawym designie, który w Ameryce okazał się strzałem w dziesiątkę. Jest kolosalny, ma... więcej »

28.11.2022 Jak strefy czystego transportu poprawiły jakość powietrza w 7 europejskich miastach?

W Europie funkcjonuje już 320 stref czystego transportu. Dane z tych miast pokazują, że strefy czystego transportu przyczyniają się do poprawy... więcej »

27.11.2022 Rejestracja samochodu i zawiadomienie o jego nabyciu/zbyciu a współwłasność

Eksperci ze Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego wyjaśniają pojęcie współwłasności samochodu. Odpowiadają na pytanie, czy... więcej »

25.11.2022 Wyprzedaż rocznika 2022. Czy w ogóle są szanse na niższe ceny aut?

Wprawdzie ostatnie doniesienia wskazywały, ze ceny nowych aut tylko i wyłącznie rosną, to jednak okazuje się, że końcówka tego roku może... więcej »

24.11.2022 Ceny OC w X 2022 dalej w dół

Wrzesień zaskoczył obniżką średniej składki polis OC dla kierowców. Z najnowszego barometru cenowego porównywarki Ubea.pl wynika, że... więcej »

21.11.2022 Ile za ubezpieczenie samochodu płaci Lewandowski i Stoch?

Ile za ubezpieczenie swoich luksusowych aut płaca polscy piłkarze i skoczkowie narciarscy? Z danych zebranych przez CUK ubezpieczenia wynika, że... więcej »

20.11.2022 Utrata prawa jazdy za niepłacenie alimentów?

Czy można stracić prawo jazdy za niepłacenie alimentów? Jest to możliwe na podstawie ustawy z dnia 7 września 2007 o pomocy osobom... więcej »

18.11.2022 Czym jest regres ubezpieczenia OC?

Regres ubezpieczenia OC to zwrot wypłaconego świadczenia. Wyróżnia się regres typowy i regres nietypowy. Pierwszy jest kierowany do osoby... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl