www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

27.06.2019 Sprzedaż nowych samochodów V 2019

Dane udostępnione przez Europejskie Stowarzyszenie Producentów Pojazdów ACEA pokazują, że maj br. okazał się dla europejskich salonów... więcej »

26.06.2019 Wakacje 2019: gdzie uważać na drogówkę?

Czas ruszać na wakacje – niektórzy w poszukiwaniu słońca opuszczą kraj, inni postanowią wybrać jeden z popularnych polskich kierunków,... więcej »

26.06.2019 Hyundai Santa Fe - wygoda z Azji

Hyundai Santa Fe to suv, który pod maską ma dwulitrowy silnik diesla. Ma prawie 4,8 m długości i 1,9 metra szerokości. Robi wrażenie pionowy... więcej »

25.06.2019 Volvo V90 T6 CC Ocean Race - ciekawa wersja ciekawego samochodu

Volvo V90 T6 CC Ocean Race wyróżniają pomarańczowe dodatki, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz samochodu. Oprócz tego są to wodoodporne... więcej »

24.06.2019 Jak kupić dobry samochód używany?

Każdego roku na polski rynek trafiają tysiące aut zza granicy. Wszyscy, którzy noszą się z zamiarem zakupu używanego samochodu, mają zatem... więcej »

24.06.2019 Jakie składki OC płaciliśmy w maju 2019?

Końcówka minionego roku okazała się dla zmotoryzowanych dość pomyślna. Ci, którzy kupowali wówczas OC mogli liczyć na dość atrakcyjne... więcej »

22.06.2019 Mercedes-Benz Safety Experience

Mercedes-Benz Safety Experience to szkolenie z zakresu bezpieczeństwa jazdy, pokazujące działanie systemów bezpieczeństwa takich jak ABS czy... więcej »

21.06.2019 OC i ceny paliw. Co jeszcze bije po kieszeni kierowców?

Z badania zrealizowanego dla porównywarki ubezpieczeń Mubi.pl wynika, że polscy kierowcy zdecydowanie nie przepadają za wydatkami związanymi z... więcej »

21.06.2019 Opel Vivaro Furgon 1.6 CDTI BiTurbo 145KM FWD M6

Opel Vivaro Furgon 1.6 CDTI BiTurbo 145KM FWD M6 ma wygodny i ergonomiczny przedział pasażerski z mnóstwem schowków i skrytek. Jazda tym autem... więcej »

19.06.2019 PZWLP: CFM w I kw. 2019 r.

Jak wynika z analiz Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, branża wynajmu długoterminowego absolutnie nie powinna mieć powodów do... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl