układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

30.06.2022 Ceny ubezpieczenia OC zaskakują

Porównywarka Rankomat.pl przedstawiła wyniki najnowszej, analizy cen OC oferowanych polskim kierowcom. Płynące z niej wnioski są dość... więcej »

29.06.2022 Peugeot 308 1.2 PureTech Allure Pack Pack

Peugeot 308 1.2 PureTech Allure Pack Pack jest świetnie narysowany. Kokpit łączy nowoczesność z minimalizmem i ergonomią. Kierownica jest... więcej »

28.06.2022 Ford Tourneo Connect 2022

Ford Tourneo Connect 2022 to kombivan z ładnymi reflektorami, przesuwnymi drzwiami i szeroka klapą bagażnika. W środku znajdziemy wygodną... więcej »

27.06.2022 Hyundai Kona 1.6 T-GDI N Line

Hyundai Kona 1.6 T-GDI N Line ma po liftingu nowy pas przedni, z tyłu zyskał nowe wypełnienia lamp. Sylwetka wygląda bardziej muskularnie,... więcej »

24.06.2022 Europejskie auta coraz starsze. Przeciętny wiek to prawie 12 lat

Ubea prezentuje najnowsze dane na temat średniego wieku europejskich aut. Wyniki tej analizy nie prezentują się nazbyt optymistycznie, chociaż... więcej »

24.06.2022 Elektromobilność: 12 sposobów na odrobienie zaległości

Usuwanie barier ekonomicznych, zapewnienie kosztu ładowania na relatywnie niskim poziomie względem kosztu tankowania, utrudnianie dostępu do aut... więcej »

24.06.2022 Jeep Wrangler 4xe - profanacja czy znak czasów?

Jeep Wrangler 4xe czyli kultowa terenówka z napędem hybrydowym nie zmieniła się stylistycznie. Kabina także bez zmian, choć inne materiały... więcej »

23.06.2022 Śmiertelne wypadki drogowe kosztują nie tylko życie

W ciągu ostatnich 10 lat liczba wypadków spadła o blisko 40% - wynika z najnowszej analizy AUXILIA. W statystykach wypadków drogowych w krajach... więcej »

23.06.2022 Mercedes-AMG G 63 prawdziwym obiektem pożądania

Mercedes-AMG G 63 ma sylwetkę, która jest znana już od 40 lat., została jednak nieco uwspółcześniona. W kabinie wysokiej jakości... więcej »

21.06.2022 Peugeot 3008 Hybrid4 może się podobać

Peugeot 3008 Hybrid4 to suv, który po liftingu dostał nowe reflektory, grill i zderzak. Futurystyczny, ale ergonomiczny kokpit robi wrażenie.... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 następne »
źródło: eGospodarka.pl