www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

17.01.2022 Assistance na ferie zimowe: czy warto?

Przed nami sezon na bardziej intensywne podróżowanie samochodem - właśnie ferie zimowe rozpoczęło pięć pierwszych województw. To dobra... więcej »

17.01.2022 Ile zapłaci pijany kierowca? Wysokie mandaty za jazdę pod wpływem alkoholu

Za jazdę pod wpływem alkoholu pijany kierowca zapłaci od 2500 zł w górę. Ponadto grozi mu również zakaz prowadzenia pojazdów od 6... więcej »

11.01.2022 38 001 samochodów elektrycznych w Polsce na koniec 2021 roku

W ubiegłym roku na polskie drogi wyjechało 20 253 aut elektrycznych. Łącznie na koniec roku zarejestrowano w Polsce 38 001 takich samochodów... więcej »

10.01.2022 Pasy bezpieczeństwa stosujemy od ponad 60 lat

Adam Białas opisuje historię pasów bezpieczeństwa, które są stosowane w samochodach już od 60 lat. W tym czasie tez wynalazek oczywiście... więcej »

04.01.2022 Kara za brak OC wzrosła dwukrotnie przez 10 lat

Początek nowego roku to zwykle różnego rodzaju podwyżki. Jak co roku rośnie także wysokość kary za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC.... więcej »

31.12.2021 Co czeka rynek motoryzacyjny w 2022 roku?

Co czeka rynek motoryzacyjny w 2022 roku? Analitycy Carmsile zwracają uwagę na takie trendy jak: wzrost cen samochodów osobowych, stabilizacja... więcej »

30.12.2021 Ceny OC: dawno nie było taniej

W IV kwartale 2021 roku ceny OC były niższe o średnio 10% niż w analogicznym okresie roku ubiegłego - wynika z danych porównywarki... więcej »

28.12.2021 Ford Mustang Mach-E GT wjechał na polski rynek

Ford Mustang Mach-E GT to elektryczny croosover o ciekawej sylwetce i wnętrzu, gdzie w oczy rzuca się ogromny ekran multimedialny. Jest sporo... więcej »

27.12.2021 Polisy OC i AC w 2021 i prognozy na 2022 rok

Eksperci Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group podsumowali najważniejsze wydarzenia na rynku polis OC i AC w tym roku i zmiany, jakie nas... więcej »

20.12.2021 Co 3. Polak rozważa zakup samochodu elektrycznego

32,3% respondentów Barometru Nowej Mobilności PSPA zadeklarowało, że realnie rozważyłoby zakup samochodu elektrycznego. Powodem tego jest... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl