www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

16.11.2018 Za wcześnie na elektromobilność. Diesel wyprzedza auta elektryczne

Z najnowszych danych ACEA wynika, że w III kwartale br. rejestracji w naszym kraju doczekało się 286 samochodów elektrycznych (w tym w pełni... więcej »

15.11.2018 Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking X 2018

Poszukujesz taniego ubezpieczenia komunikacyjnego? Skorzystaj z oferty przygotowanej przez You Can Drive, Avivę lub Link4. Do takiego wniosku... więcej »

15.11.2018 PZWLP: CFM w III kw. 2018 r.

Branża wynajmu długoterminowego (CFM) samochodów radzi sobie bardzo dobrze - z danych udostępnionych przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu... więcej »

15.11.2018 Mercedes S560 Coupe - miłość od pierwszego wejrzenia

Mercedes S560 Coupe nawet w białym kolorze przyciągnie wzrok przechodniów. Ma duże felgi, a w reflektorach znajdziemy prawdziwe kryształy... więcej »

14.11.2018 Mazda MX-5 2.0 SKY-G SKYFREEDOM

Mazda MX-5 2.0 SKY-G SKYFREEDOM to auto o sportowym wyglądzie, z przetłoczeniami na masce, miękkim składanym dachem. Kokpit minimalistyczny, a... więcej »

13.11.2018 Nissan Qashqai z nowymi silnikami

Pojawia się nowa wersja silnikowa Nissan Qashqai. To jednostka o pojemności 1,3 litra, która zastąpi silniki 1.2 DIG-T (115 KM) oraz 1.6 DIG-T... więcej »

13.11.2018 Czy to już czas na opony zimowe?

Zima zbliża się wielkimi krokami. Ci kierowcy, którzy jeszcze nie wymienili opon, powinni zabrać się do tego bezzwłocznie. Wprawdzie... więcej »

12.11.2018 Hyundai i30 fastback czyli kolejny krok milowy marki

Hyundai i30 fastback ma pod maską 140-konny silnik benzynowy o pojemności 1.4 T-GDI. Średnie spalanie na trasie to 6,8 l / 100 km, w mieście... więcej »

09.11.2018 Masz diesla? Masz pecha. Spadną tylko ceny benzyny

Ceny benzyny pozwalają odetchnąć. Na przestrzeni miesiąca obniżyły się o 40 groszy i obecnie znajdują się na najniższym poziomie od... więcej »

09.11.2018 BMW X2 sDrive20i M Sport X

BMW X2 sDrive20i M Sport X to usportowiony suv z opadająca linią dachu i ciekawymi reflektorami. W środku solidny kokpit, czytelne zegary,... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl