www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

23.08.2019 Samochody z Niemiec ciągle na fali

Polacy zdecydowanie najchętniej sprowadzają samochody z Niemiec, a ich najczęstszym wyborem jest Volkswagen – wynika z opracowanego przez... więcej »

22.08.2019 Carsharing na doby. Nowe oblicze mobilności

Carsharing na minuty to rozwiązanie, z którego można korzystać już w większości polskich metropolii. Rozwiązanie to ma swoje zalety, ale... więcej »

21.08.2019 Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking VII 2019

Poszukujesz taniego ubezpieczenia komunikacyjnego? Skorzystaj z oferty przygotowanej przez MTU24, Link4 lub Avivy. Do takiego wniosku prowadzi... więcej »

19.08.2019 Dopuszczalny poziom alkoholu we krwi. UE powinna ujednolić przepisy

Niemal 3/4 Polaków uważa, że przepisy w zakresie dopuszczalnego poziomu alkoholu we krwi kierowcy powinny być takie same w całej Unii... więcej »

17.08.2019 Skoda Karoq Sportline 2.0 TSI - elegancki kontrast

Skoda Karoq Sportline 2.0 TSI tp ładny crossover, bogato wyposażony. Środek ergonomiczny, centralne miejsce zajmuje ekran system infomedialnego.... więcej »

16.08.2019 Mamy największe od lat różnice w cenach OC

Dane zbierane każdego miesiąca przez porównywarkę ubezpieczeń Ubea.pl wyraźnie dowodzą, że dysproporcje pomiędzy najtańszymi a... więcej »

16.08.2019 7 nieoczywistych faktów nt. wypadkach drogowych

Polskie drogi przestają straszyć dziurami, drogowcy remontują wielkie miejskie arterie i małe uliczki, kierowcy jeżdżą coraz bezpieczniej.... więcej »

14.08.2019 4 trendy, które mogą przyspieszyć elektromobilność

Niskoemisyjne samochody nie cieszą się w naszym kraju największą popularnością - aktualnie mamy ich nieco ponad 6 tys. i to licząc razem z... więcej »

14.08.2019 Mitsubishi Eclipse Cross 1.5T CVT 4WD Instyle

Mitsubishi Eclipse Cross 1.5T CVT 4WD Instyle to kompaktowy suv o dynamicznym i atrakcyjnym wyglądzie i nietypowym tyle. Powściągliwy kokpit i... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl