www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.



















 

 

  
 
 
 
Newsy

08.04.2021 Sprzedaż nowych aut w 2020 roku spadła. Co to oznacza dla ubezpieczycieli?

Spadek sprzedaży nowych aut w 2020 roku szacuje się na ok. 130 tys. mniej niż w 2019 roku. Zdaniem ekspertów z Ubea.pl nie wpłynie to... więcej »

05.04.2021 Suzuki SX4 S-Cross Hybrid 4WD Elegance

Suzuki SX4 S-Cross Hybrid 4WD Elegance to suv o wyglądzie, na którego temat zdania są podzielone. Kabina konserwatywna, Fotele zwyczajne.... więcej »

04.04.2021 Czy pandemia zwiększa bezpieczeństwo ruchu drogowego?

Z najnowszej publikacji GUS dowiadujemy się, że w minionym roku bezpieczeństwo ruchu drogowego w Polsce prezentowało się znacznie lepiej niż... więcej »

02.04.2021 Czas na wiosenny przegląd samochodu. Na co zwrócić uwagę?

Palące się kontrolki, wpadający w podłogę pedał hamulca, drobne rysy na karoserii. Zima już za nami nadszedł więc odpowiedni moment, aby... więcej »

02.04.2021 Bentley Bentayga V8 First Edition

Bentley Bentayga V8 First Edition to suv, który przyciąga wzrok bardziej niż sportowy model. Ma słuszne gabaryty - 5141 milimetrów długości... więcej »

01.04.2021 Ceny OC: tak dobrze dla kieszeni nie było od kilku lat

Średnie ceny OC u schyłku minionego kwartału wyniosła sięgnęły 617 złotych - podał Rankomat.pl. Oznacza to, że polscy kierowcy za... więcej »

01.04.2021 Volkswagen Arteon 2.0 TSI DSG, Ładny i praktyczny

Volkswagen Arteon 2.0 TSI DSG zyskał nową odsłonę, a w niej kilka zmian stylistycznych. Jeszcze więcej zmian w środku. Mamy nowe zegary,... więcej »

30.03.2021 Mercedes-Benz GLE 400 d 4MATIC

Mercedes-Benz GLE 400 d 4MATIC to modny i komfortowy suv o słusznych gabarytach. W środku znajdziemy duże i wygodne fotele, dobrej jakości... więcej »

25.03.2021 Audi A4 najczęściej serwisowanym autem

Na podstawie raportu opublikowanego przez Autodata rankomat.pl dokonał zestawienia najczęściej serwisowanych przez polskie warsztaty samochodowe... więcej »

24.03.2021 Renault Espace Blue dCi EDC Initiale Paris

Renault Espace Blue dCi EDC Initiale Paris to van o dynamicznie wyglądającej sylwetce. W środku pojawił się ekran dotykowy z przyjaźniejszym... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl