www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

17.01.2019 Isuzu D-Max Arctic Truck - nie ma miękkiej gry

Isuzu D-Max Arctic Truck ma wielkie opony i pakę o wymiarach 2,3 x 1,57m, na której przewieziemy tonę ładunku. Kabina jest ciemna, ale ze... więcej »

16.01.2019 Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking XII 2018

Poszukujesz taniego ubezpieczenia komunikacyjnego? Skorzystaj z oferty przygotowanej przez You Can Drive, Link4 lub Avivę. Do takiego wniosku... więcej »

16.01.2019 Jak przygotować samochód na ferie zimowe w Europie?

Na zagraniczne ferie zimowe Polacy najczęściej wybierają Włochy, Austrię, Czechy, Niemcy i Słowację. Wyjeżdżając poza granice kraju,... więcej »

15.01.2019 Mercedes C 200 4MATIC EQ Boost - komforcie, gdzie jesteś?

Mercedes C 200 4MATIC EQ Boost ma świetne plastiki we wnętrzu, bardzo wygodne fotele i czytelny ekran inforozrywki. Niestety silnik o pojemności... więcej »

14.01.2019 Volkswagen Touareg R-Line 3.0 TDI - technologia ponad wszystko

Volkswagen Touareg R-Line 3.0 TDI to duży suv z luksusowym wyposażeniem. Elegancki z pięknym oświetleniem. Za dopłatą otrzymamy 15 calowy... więcej »

13.01.2019 Kupno używanego samochodu zimą. Dobry czy zły pomysł?

Zima to dobry okres na kupno używanego samochodu - przekonują eksperci Master1.pl, platformy sprzedaży samochodów pokontraktowych. To właśnie... więcej »

11.01.2019 Ceny OC już stabilne - podsumowanie 2018 r.

Pożegnaliśmy rok 2018. Z tej okazji porównywarka rankomat.pl postanowiła podsumować to, co na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy działo się... więcej »

11.01.2019 Volvo XC90 T8 Twin Engine AWD Excellence - elitarny

Volvo XC90 T8 Twin Engine AWD Excellence to suv o bardzo nowoczesnym wyglądzie z pięknym przodem. Wnętrze ze świetnej jakości materiałów,... więcej »

10.01.2019 Diesel na cenzurowanym. Kto nim jeszcze jeździ?

ARC Rynek i Opinia przedstawia sondaż na temat popularności, jaką cieszą się w Polsce samochody napędzane silnikami wysokoprężnymi. Okazuje... więcej »

09.01.2019 Ile traci na wartości nowy samochód?

Ile traci na wartości nowy samochód? Odpowiedzi na to pytanie poszukiwali eksperci carsmile.pl. Wyliczenia dotyczyły 10 najpopularniejszych w... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl