www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

30.09.2020 Auta elektryczne: ponad 400 stacji szybkiego ładowania

Licznik Elektromobilności prowadzony przez PZPM oraz PSPA podaje, że na koniec sierpnia po polskich drogach jeździ 13 798 osobowych samochodów... więcej »

27.09.2020 Dacia Lodgy 1.3 TCe Stepway. Kawał auta za niewielkie pieniądze

Dacia Lodgy 1.3 TCe Stepway to minivan z kilkoma atrakcyjnym stylistycznymi dodatkami. Zegary są analogowe, ale na konsoli centralnej znajdziemy... więcej »

26.09.2020 5 mitów na temat części zamiennych

Eksperci ProfiAuto Serwis rozprawiają się z największymi mitami dotyczącymi części zamiennych. Dowiemy się czym są części oryginalne, czy... więcej »

23.09.2020 Jak uzyskać odszkodowanie po wypadku drogowym?

Artykuł omawia sposoby postępowania w przypadku zaistnienia kolizji lub wypadku drogowego. Czy zawsze musimy wzywać policję? Jakie informacje... więcej »

22.09.2020 Ceny OC: spadki wyhamowały, jesień niesie podwyżki?

Z comiesięcznych kalkulacji porównywarki Ubea.pl wynikało, że ceny OC spadały już od lutego 2020 roku. Niestety okazuje się, że sierpień... więcej »

21.09.2020 Stacje benzynowe: PKN ORLEN nie ma sobie równych, czym się wyróżnia?

Z najnowszej „Analizy postrzegania stacji paliw w Polsce” autorstwa IBRiS wynika, że najlepiej ocenianą stacją benzynową w naszym kraju... więcej »

21.09.2020 Ford Ranger Raptor - jedyny w swoim rodzaju

Ford Ranger Raptor to wprowadzony właśnie na europejski rynek pick-up z dieslem pod maską. Wrażenie robi masywny grill i dedykowane felgi. W... więcej »

18.09.2020 Ekologiczna gama Renault powiększa się o Clio, Captur i Megane

Ekologiczna gama Renault powiększa się o trzy modele: Renault Clio E-Tech, Megane Grandtour E-Tech i Renault Captur E-Tech. Clio E-Tech ma... więcej »

16.09.2020 Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ podniósł poprzeczkę

Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ w nowym wcieleniu ma lepsze proporcje i ładniejsze oświetlenie. W środku znajdziemy cyfrowe wskaźniki, ekran... więcej »

12.09.2020 Najbezpieczniejsze samochody rodzinne: co wybrać?

Z zestawienia opublikowanego przez Carsmile wynika, że najbezpieczniejsze samochody rodzinne wcale nie muszą porażać ceną. Wprawdzie na... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl