układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

21.09.2023 Hulajnogi elektryczne znikają z Paryża. Co z polskimi miastami?

Mieszkańcy Paryża opowiedzieli się za zniknięciem z ulic ich miasta ogólnodostępnych hulajnóg elektrycznych. W 2020 roku na podobne... więcej »

20.09.2023 Premiera Mercedes-Benz Klasy E. Nowe wcielenie kultowego modelu

Niemiecka marka nie kazała długo czekać. Krótko po światowej premierze nadszedł czas na krajowe prezentacje nowego wcielenia kultowego... więcej »

18.09.2023 Są nowe przepisy o punktach karnych. Co się zmieniło?

17 września, po raz kolejny w 2023 roku, zmieniły się obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Tym razem ustawodawca zdecydował się m.in. na... więcej »

12.09.2023 Peugeot 408 1.2 PureTech EAT8 łączy modę z rodzinnym charakterem

Peugeot 408 1.2 PureTech EAT8 ma piękną sylwetkę i sprawia wrażenie większego niż jest naprawdę. Wysoka jakość wykonania wnętrza, fotele... więcej »

11.09.2023 Jeep Renegade 4xe nie boi się off-roadu

Jeep Renegade 4xe to suv o charakterystycznej pudełkowatej sylwetce. Wnętrze jest surowe, ale znajdziemy tam wszystko co potrzebne. Fotele są... więcej »

08.09.2023 Czy wynajem auta na 6 miesięcy się opłaca?

Eksperci z Carsmile porównali miesięczne raty wynajmu średnioterminowego i długoterminowego samochodu. Wynajem auta na 6 miesięcy ma swoje... więcej »

07.09.2023 Citroen C4 1.5 BlueHDi, czyli praktyczne wnętrze pod awangardową karoserią

Citroen C4 1.5 BlueHDi to crossover o awangardowym wyglądzie, który skrywa jednak praktyczne wnętrze. Jest ergonomicznie, fotele są ładne i... więcej »

06.09.2023 Fiat Tipo SW Cross 1.6 MultiJet to udane auto

Fiat Tipo SW Cross 1.6 MultiJet to kompaktowe kombi, które nie rzuca się w oczy. Kokpit jest prosty, jakość materiałów niezła. Wygodna... więcej »

05.09.2023 Odpowiedzialność z tytułu ubezpieczenia OC, gdy pojazd nie pełni funkcji komunikacyjnej

Eksperci Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego omawiają kwestię odpowiedzialności z tytułu ubezpieczenia OC, gdy pojazd nie pełni... więcej »

05.09.2023 Kupno samochodu: jakie modele dostępne od ręki?

Problemy z produkcją podzespołów oraz wojna w Ukrainie to czynniki, które w ostatnim czasie skutecznie ograniczyły możliwości w zakresie... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl