www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

19.02.2018 SsangYong Rexton G4 2.2 D 7AT AWD Sapphire

SsangYong Rexton G4 2.2 D 7AT AWD Sapphire ma prostą, elegancką sylwetkę. Wnętrze z ciekawym designem, ogromnymi, wysoko osadzonymi fotelami i... więcej »

16.02.2018 Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking I 2018

Poszukujesz taniego ubezpieczenia komunikacyjnego? Skorzystaj z oferty przygotowanej przez Benefię, Link4 lub Avivę. Do takiego wniosku prowadzi... więcej »

16.02.2018 Abonament na samochód, czyli czas na ekonomię dostępu

Silnie zakorzenione przywiązanie do wartości, jaką niesie za sobą posiadanie dóbr na własność zdaje się - przynajmniej w niektórych... więcej »

15.02.2018 Ceny paliw zaskoczą. Czy pozytywnie?

Nękani podwyżkami stawek OC kierowcy nie mają lekko. Pewnym wytchnienie mogą być dla nich wieści, które napływają właśnie z rynku. Ze... więcej »

14.02.2018 Abarth 124 Spider - droga zabawka

Abarth 124 Spider to piękna i niepraktyczna zabawka dla dużych dzieci. Przyciąga wzrok niebanalnym wyglądem i kolorystyką. Pod maską 1,4... więcej »

14.02.2018 Samochód autonomiczny zmieni zasady gry w ubezpieczeniach

W dzisiejszych czasach na branżę motoryzacyjną wpływ wywierają coraz to nowsze czynniki. Jest to chociaż samochód autonomiczny, car-sharing,... więcej »

14.02.2018 Eksploatacja samochodu służbowego. Jak ogranicza się jej koszty?

Aby flota firmowa była efektywna, konieczne jest dobre zarządzanie. To ostatnie musi z kolei uwzględniać cały zespół różnorodnych... więcej »

13.02.2018 Rasowy MINI Cooper S

MINI Cooper S to auto o rasowym designie, z ładnym przodem z okrągłymi reflektorami LED i typowymi dla MINI felgami. Wnętrze także jest... więcej »

13.02.2018 OC nie ochroni pijanego kierowcy

Kierowca prowadzący pojazd pod wpływem alkoholu powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji, jakie niesie to przestępstwo. W najlepszym razie,... więcej »

12.02.2018 Czego dowiodła kontrola techniczna 1300 polskich aut?

W ramach ProfiAuto PitStop na terenie całego kraju przeprowadzono kontrolę techniczną kilku tysięcy samochodów. Badanie dowiodło, że stan... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl