układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

18.04.2024 Ceny OC i AC w I kwartale 2024 roku

Stawki ubezpieczenia OC według CUK Ubezpieczenia były w I kwartale 2024 roku wyższe średnio o 10 proc. w porównaniu z pierwszym kwartałem... więcej »

15.04.2024 Musimy rozwijać stacje ładowania. Jak pokonać bariery?

Przepisy obowiązującego od 13 kwietnia br. rozporządzenia AFIR nakładają na Polskę dodatkowe obowiązki w zakresie rozwoju infrastruktury... więcej »

11.04.2024 Ford Tourneo Courier i Transit Courier

Ford Tourneo Courier to kombivan o dość ciekawej stylistyce i przestronnym wnętrzu, z nowoczesnym kokpitem, solidnie spasowanymi plastikami,... więcej »

10.04.2024 Alfa Romeo Tonale 1.6 JTD, fenomenalny design i skromne spalanie

Alfa Romeo Tonale 1.6 JTD to suv, który świetnie wygląda, jest komfortowy, mało pali, jednak ma przeciętne osiągi. Fotele pokryte niezłej... więcej »

08.04.2024 Ubezpieczenie motocykla: po co nam assistance?

W minionym roku 9 na 10 interwencji assistance dokonanych po zgłoszeniu właścicieli motocykli dotyczyło holowania ich jednośladów – wynika... więcej »

08.04.2024 Mercedes-Benz GLE 350 de 4MATIC, stara szkoła w nowym wydaniu

Mercedes-Benz GLE 350 de 4MATIC to hybrydowy suv po liftingu, z nowymi wypełnieniami lamp i nowym grillem. W środku ciekawa konfiguracja... więcej »

02.04.2024 Pęknięta szyba w samochodzie - ile kosztuje mandat, naprawa i ubezpieczenie?

Spośród wszystkich zgłoszonych w 2023 r. do TUZ Ubezpieczenia szkód komunikacyjnych około 30 proc. związanych było z uszkodzeniami szyb.... więcej »

01.04.2024 Dobre opony, czyli jakie?

Eksperci z Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego radzą, jakie czynniki powinniśmy uwzględnić przy wyborze nowych opon. Są to użyte... więcej »

28.03.2024 Ceny OC w I kw. 2024 roku wyższe nawet o prawie 30% r/r

W I kwartale ceny polis OC wzrosły średnio o 4,7% r/r, choć były miasta np. Olsztyn, gdzie sięgnęły nawet 27% - wynika z cyklicznego raportu... więcej »

27.03.2024 Skoda Octavia RS 2.0 TSI DSG, usportowiony kompakt z długą listą zalet

Skoda Octavia RS 2.0 TSI DSG to usportowiony kompakt z długą listą zalet. Stylistycznie może się podobać, ale minimalizm w środku pogorszył... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl