układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

06.06.2023 Intrygujący Jeep Gladiator 3.0 MultiJet

Jeep Gladiator 3.0 MultiJet to wyjątkowe auto terenowe, przypominające Wranglera. Ma 5591 milimetrów długości, 1849 milimetrów szerokości i... więcej »

06.06.2023 Kolizja z cudzoziemcem. Jak ubiegać się o odszkodowanie?

W 2022 roku liczba cudzoziemców odwiedzających Polskę wzrosła o 42%, a liczba wypadków z ich udziałem o 65% w porównaniu z wcześniejszym... więcej »

29.05.2023 Ubezpieczenie OC samochodu elektrycznego: jakie ceny?

U schyłku I kwartału 2023 roku w Polsce zarejestrowanych było już ponad 67 tysięcy osobowych elektryków. Ile trzeba zapłacić za... więcej »

24.05.2023 Pierwszeństwo pieszych na pasach. Czy nowe przepisy zwiększyły bezpieczeństwo na drodze?

1 czerwca 2021 roku wprowadzono zmiany w przepisach Kodeksu drogowego dotyczące pierwszeństwa pieszych na pasach. Od tej daty przechodniom... więcej »

20.05.2023 Wypadki drogowe - te statystyki warto brać pod uwagę

Analiza policyjnych statystyk dotyczących wypadków drogowych przeprowadzona przez ekspertów Compensa TU SA Vienna Insurance Group pokazuje, że... więcej »

17.05.2023 Coraz więcej elektrycznych samochodów użytkowych

Z Licznika Elektromobilności autorstwa PZPM i PSPA wynika, że na koniec kwietnia 2023 w Polsce jeździło 73 695 samochodów osobowych z napędem... więcej »

13.05.2023 Ile kosztuje ubezpieczenie motocykla? Zróżnicowane stawki OC i AC

Jak wynika z danych udostępnionych przez CUK Ubezpieczenia, ceny ubezpieczenia motocykla są zróżnicowane i zależą zarówno od jego... więcej »

12.05.2023 Pojazdy elektryczne, czyli Europa kontra Chiny

W Unii Europejskiej w latach 2019-2022 udział w rynku pojazdów elektrycznych wzrósł z 11% do 47%. Jednocześnie w 2022 roku po raz pierwszy w... więcej »

11.05.2023 Jak dbać o samochód, by nie tracił na wartości?

Eksperci serwisu autobaza.pl podpowiadają, jak dbać o samochód, żeby dobrze się sprawował i nie tracił na wartości. Podstawą są regularne... więcej »

11.05.2023 Volvo V60 B3 - jego siła tkwi w normalności

Volvo V60 B3 to zgrabne i eleganckie kombi z napędem hybrydowym. Kokpit klasy premium. Komfortowe fotele, sporo przestrzeni w drugim rzędzie. Pod... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl