www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

23.08.2019 Magazyny w Polsce. 100% wzrostu w 5 lat

Rynek magazynowy nie daje powodów do narzekania. Na przestrzeni lat 2017-2018 jego zasoby zdołały się powiększyć o przeszło 40%, a dane z... więcej »

21.08.2019 Nieruchomości komercyjne: jak zachowują się stopy kapitalizacji?

W II kwartale bieżącego roku odnotowany w Europie wzrost czynszów za powierzchnie logistyczne, połączony z silnym popytem ze strony... więcej »

21.08.2019 Powstaje Panattoni Park Bydgoszcz II

Panattoni Europe zamierza inwestuje w województwie kujawsko-pomorskim. Panattoni Park Bydgoszcz II położony będzie w pobliżu obwodnicy, a od... więcej »

20.08.2019 Popyt na magazyny nie maleje

Sytuacja na polskim rynku powierzchni magazynowych jest co najmniej dobra. Z najnowszego podsumowania firmy JLL wynika, że odnotowany w I połowie... więcej »

19.08.2019 Polski rynek inwestycyjny gwiazdą CEE?

Na przestrzeni I półrocza br. liderem rynków inwestycyjnych regionu CEE, z wolumenem inwestycji na poziomie 2,76 miliardów euro, pozostawała... więcej »

19.08.2019 Parki handlowe najbardziej obiecujące?

Na przestrzeni pierwszych sześciu miesięcy br. otworzono w naszym kraju 17 nowych obiektów handlowych o łącznej powierzchni przekraczającej... więcej »

16.08.2019 Regionalne biurowce w pogoni za Warszawą

Biurowiec za biurowcem. Tak w telegraficznym skrócie można podsumować to, co dzieje się obecnie na rynku biurowym. I wprawdzie liderem pod... więcej »

15.08.2019 Po powierzchnie magazynowe tylko do Polski. Czechy mocno w tyle

Sytuacja na polskim rynku powierzchni magazynowych jest co najmniej dobra. Z najnowszego podsumowania firmy CBRE wynika, że w I połowie... więcej »

14.08.2019 Inwestorzy nie tracą zainteresowania nieruchomościami komercyjnymi

Rynek inwestycyjny w naszym kraju nie ma powodów do narzekania. W pierwszej połowie br. udało się sfinalizować transakcje warte prawie 2,7... więcej »

14.08.2019 Powierzchnie biurowe w regionach - podsumowanie I poł. 2019

U schyłku I połowy bieżącego roku łączny zasób powierzchni biurowej ośmiu największych rynków regionalnych (Kraków, Wrocław,... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl