układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

25.06.2022 Inwestycje kolejowe w Polsce warte 125 mld zł

Z najnowszej analizy firmy badawczej Spectis dotyczącej budownictwa kolejowego wynika, że obecnie w Polsce realizowanych jest 270 inwestycji... więcej »

20.06.2022 Ideal Idea City Park Poznań

Ideal Idea City Park Poznań powstanie u zbiegu ulic Samotnej, 28 Czerwca 1956 r. i Dolna Wilda w dzielnicy Dębiec. To park logistyczny o... więcej »

17.06.2022 Biurowce: skromna oferta Warszawy, wybór w mniejszych miastach

Początek roku przyniósł ożywienie popytu na biurowce - donosi Walter Herz. W Katowicach zasoby powierzchni są już większe niż na terenie... więcej »

14.06.2022 W nieruchomości komercyjne w Polsce zainwestowano 50 mld euro przez 10 lat

W latach 2012-2022 w nieruchomości komercyjne w naszym kraju zainwestowana została kwota 50 mld euro. Z danych CBRE wynika, że do 2020 roku... więcej »

13.06.2022 Biura: pracownicy wracają, inflacja przeszkadza

To był dobry, mocny początek 2022 roku na rynku biurowym w Polsce, który daje nadzieję, że po okresie bessy nadejdzie długo oczekiwana hossa... więcej »

09.06.2022 Rynek gruntów inwestycyjnych. Jakie wyzwania w II kw. 2022?

Ekspert z firmy Colliers przygotował analizę sytuacji na rynku gruntów inwestycyjnych w II kwartale 2022 roku. Główne wyzwania to tocząca... więcej »

08.06.2022 Inwestycje w nieruchomości pod wpływem inflacji i wojny

Ponad 1,65 mld euro wyniósł odnotowany w I kwartale bieżącego roku wolumen transakcji inwestycyjnych w nieruchomości usytuowane na polskim... więcej »

08.06.2022 Polski rynek magazynowy - stawki czynszów rosną

Firma AXI IMMO przygotowała podsumowanie I kwartału na rynku magazynowym. Z raportu wynika, że deweloperzy dostarczyli 1,02 mln mkw. nowej... więcej »

03.06.2022 Panattoni buduje centrum logistyczne w Radomiu

Rozpoczęła się budowa centrum dystrybucyjnego Panattoni Park Radom. Docelowo będzie mieć powierzchnię 45 000 m kw. Powstaje 10 minut od drogi... więcej »

03.06.2022 Bezpośrednie inwestycje zagraniczne: Francja na czele, Polska nieco dalej

Firma doradcza EY przedstawia wyniki najświeższej edycji badania Atrakcyjność inwestycyjna Europy (European Attractiveness Survey), z której... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl