układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.



















 

 

  
 
 
 
Newsy

01.03.2024 Inwestycje w nieruchomości komercyjne na poziomie z 2010 roku

Wyniki ubiegłego roku potwierdziły wyraźny spadek płynności rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. W całym 2023 roku zawarto transakcje... więcej »

29.02.2024 Na inwestycje kolejowe na lata 2024-2030 zaplanowano aż 250 mld zł

Na inwestycje kolejowe na lata 2024-2030 zaplanowano aż 250 mld zł - wynika z raportu firmy Spectis. Niestety możliwości przerobowe polskich... więcej »

26.02.2024 Parki wypierają centra handlowe?

U schyłku minionego roku deweloperów działających na polskim rynku handlowym charakteryzowała duża aktywność – wynika z najnowszego... więcej »

24.02.2024 Parki handlowe atrakcyjniejsze niż biurowce

Rok 2023 należał do nieruchomości handlowych - wolumen inwestycyjny w tym sektorze był wyższy niż w sektorze biurowym. Największym... więcej »

23.02.2024 CTPark Warsaw South z pozwoleniem na użytkowanie

CTPark Warsaw South otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Inwestycja docelowo będzie się składać z trzech budynków o łącznej powierzchni 162... więcej »

21.02.2024 Rynek magazynowy 2023 w bardzo dobrej kondycji

Colliers podsumował sytuację na rynku powierzchni przemysłowo-logistycznych w 2023 rok. Zdaniem ekspertów ubiegły rok przyniósł ożywienie i... więcej »

18.02.2024 Warszawski rynek biurowy 2023 z rekordowym popytem

Ekspert z firmy Walter Herz podsumował 2023 rok na warszawskim rynku biurowym. Popyt w ubiegłym roku był niemal tak wysoki jak w rekordowym 2022... więcej »

16.02.2024 21 nowych biurowców na rynkach regionalnych

W minionym roku rynek biurowców na rynkach regionalnych powiększył się o 21 nowych budynków, w efekcie czego łączny wolumen powierzchni... więcej »

16.02.2024 Rynek inwestycyjny nieruchomości komercyjnych w Polsce 2023

Ekspertka z Avison Young podsumowała sytuację na rynku inwestycji w nieruchomości komercyjne w 2023 roku. Sektor magazynowy pozostał liderem z... więcej »

13.02.2024 Biurowce: najemcy aktywni jak przed pandemią

Jak wynika z opublikowanego właśnie opracowania Newmark Polska „Office Occupier – Rynek biurowy w regionach”, w minionym roku całkowita... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl