układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

02.12.2022 Logistyka magazynowa w trakcie dynamicznych zmian

Łączne zasoby powierzchni logistycznej, magazynowej i przemysłowej na koniec III kwartału 2022 wyniosły 27,4 mln m kw. powierzchni - wynika z... więcej »

01.12.2022 Czy polska energia odnawialna przyciąga inwestorów?

EY przedstawia wyniki najnowszej odsłony rankingu RECAI, czyli zestawienia najatrakcyjniejszych krajów dla inwestycji w sektor energetyki... więcej »

25.11.2022 Inwestorzy ciągle chętni na nieruchomości komercyjne w Polsce

Pomimo spowolnienia gospodarczego, wszechobecnych podwyżek cen oraz reperkusji związanych z wojną w Ukrainie, nie brakuje zainteresowania... więcej »

23.11.2022 Powstanie Panattoni Park Ruda Śląska V

Panattoni zakupiło działkę w centrum śląskiej aglomeracji i wybuduje Panattoni Park Ruda Śląska V, dwa budynki o łącznej powierzchni 65... więcej »

21.11.2022 Biurowce w Europie: poszukiwane są głównie najlepsze biura

Biura w Europie cieszyły się w III kwartale bieżącego roku ponadprzeciętnym zainteresowaniem - aktywność najemców osiągnęła poziom... więcej »

21.11.2022 Popyt na magazyny nie słabnie, ale widać problemy z podażą

Na przestrzeni trzeciego kwartału 2022 r. wolumen usytuowanych nad Wisłą magazynów powiększył się o 1,2 mln mkw., co odpowiada mniej więcej... więcej »

18.11.2022 Upper One - kompleks biurowo-hotelowy w Warszawie

STRABAG Real Estate ogłosił realizację w Warszawie kompleksu biurowo-hotelowego Upper One. U zbiegu ul. Grzybowskiej i al. Jana Pawła II, w... więcej »

15.11.2022 O lokal handlowy najtrudniej w Krakowie

Firma CBRE przeanalizowała poziom pustostanów na 8 największych rynkach handlowych w Polsce. Z analizy wynika, że wskaźnik pustostanów wynosi... więcej »

10.11.2022 Łódzki rynek nieruchomości na fali wznoszącej

Łódź jest miastem atrakcyjnym do życia i prowadzenia biznesu. Rynek mieszkaniowy rozwija się bardzo intensywnie, wybór mieszkań jest duży,... więcej »

10.11.2022 Inwestycje w nieruchomości hotelowe powoli się odbudowują

Wolumen transakcji w inwestycje hotelowe w pierwszych 6 miesiącach tego roku to około 7 mld euro. Najaktywniejszymi rynkami są Wielka Brytania,... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl