www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

12.12.2019 Powierzchnie magazynowe: czy to już czas na mniejsze rynki?

Powierzchnie magazynowe w naszym kraju rozwijają się niezwykle dynamicznie. Prym wiedzie oczywiście tzw. Wielka Piątka, a więc pięć... więcej »

10.12.2019 Dekpol buduje największe centrum handlowe Kołobrzegu

Dekpol buduje centrum handlowe Karuzela w Kołobrzegu - największy jak dotychczas obiekt handlowy w tym mieście (25 500 mkw). Praca budowlane... więcej »

09.12.2019 Nieruchomości komercyjne: mamy za sobą dobry rok i niezłe prognozy 2020

Nieruchomości komercyjne w Polsce rozwijają się w dynamicznym tempie i - jak się okazuje - miniony rok nie był pod tym względem żadnym... więcej »

06.12.2019 7R buduje kolejny magazyn koło Gdańska

Powierzchnie magazynowe powiększają się o kolejny obiekt. W bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiej Obwodnicy 7R rozpoczyna realizację 7R... więcej »

04.12.2019 Na biuro do wynajęcia trzeba czekać. Popyt nie zwalnia

Biuro do wynajęcia staje się "towarem" mocno deficytowym. Wprawdzie w Polsce powstają obecnie całkiem pokaźne zasoby powierzchni magazynowych,... więcej »

03.12.2019 Jak e-commerce zmienia powierzchnie magazynowe?

Tym, co wywiera dziś przemożny wpływ na powierzchnie magazynowe w naszym kraju, jest niewątpliwie intensywny rozwój sektora e-commerce. Tym... więcej »

28.11.2019 Amazon w Polsce: tym razem Gliwice

Amazon w Polsce działa już do 2014 roku i nic nie wskazuje na to, aby aktywność firmy miała przygasać . Przeciwnie - jej przedstawiciele... więcej »

28.11.2019 Powierzchnie biurowe w Europie: elastyczność w cenie

Popyt na powierzchnie biurowe w Europie nie słabnie. Szacunki firmy Savills wskazują, że w tym roku będzie o zaledwie 4% niższy od... więcej »

28.11.2019 Nowe Centrum Łodzi i co jeszcze? Jak zmienia się mapa Łodzi?

Mapa Łodzi ulega dziś intensywnym przemianom. Miasto, które jeszcze niedawno mogło uchodzić za zapomniane, dokłada wszelkich sił, aby... więcej »

27.11.2019 Chętnych na magazyn do wynajęcia nie brakuje. Jak długo?

BNP Paribas Real Estate prezentuje raport pt. „Rynek powierzchni przemysłowych i magazynowych w Polsce, III kw. 2019 r.” Opracowanie dowodzi,... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl