układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

19.09.2023 Parki, centra handlowe i outlety powiększą się o 1,2 mln mkw.

Jak wynika z informacji opublikowanych przez Polskiej Rady Centrów Handlowych wynika, że na etapie planów, przygotowania lub realizacji znajduje... więcej »

18.09.2023 Biura w regionach w I półroczu 2023. Coraz większy wybór

Jak podaje Walter Herz, na rynkach regionalnych łączny popyt na powierzchnie biurowe był podobny do ubiegłorocznego. Wszędzie oprócz Warszawy... więcej »

16.09.2023 Prywatne akademiki powstaną w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Krakowie

Liczba studentów w Polsce wynosi ponad 1,2 mln osób – wynika z danych GUS. Miejsca dostępne w akademikach pozwalają się tam zakwaterować... więcej »

14.09.2023 Panattoni Park Kraków West I ukończony

Panattoni ukończył swoją kolejna inwestycję - blisko 18 000 m kw. w Skawinie za Górą. Panattoni Park Kraków West I został już w pełni... więcej »

13.09.2023 Magazyny w Polsce, czyli europejskie szczyty?

BNP Paribas Real Estate Poland podsumował pierwsze półrocze bieżącego roku na rynku magazynowym. Okazuje się, że było one okresem dużej... więcej »

08.09.2023 REIT-y na inflację. Dlaczego nie inwestujemy w nieruchomości komercyjne?

Z danych CBRE wynika, że w Polsce niechętnie inwestujemy w nieruchomości komercyjne. O ile np. w Niemczech czy Czechach inwestorzy lokalni... więcej »

30.08.2023 Biurowiec Craft w Katowicach oddany do użytku

Nowa inwestycja Ghelamco - biurowiec Craft w Katowicach - otrzymał własnie pozwolenie na użytkowanie. Biurowiec ma 13 kondygnacji, układ... więcej »

30.08.2023 P3 Logistic Parks z kolejną inwestycją pod Poznaniem

P3 Logistic Parks powiększa swoje portfolio o kolejny park logistyczny w okolicach Poznania. Na działce o powierzchni 30 ha w miejscowości... więcej »

29.08.2023 Rusza budowa Panattoni Park Ruda Śląska V

Panattoni ruszył z budową swojego piątego parku w Rudzie Śląskiej. Nowa inwestycja obejmie dwa budynki o łącznej powierzchni 67 000 m kw.... więcej »

24.08.2023 Magazyny: duża podaż, spadki popytu i coraz więcej pustostanów

Na przestrzeni pierwszych sześciu miesięcy bieżącego roku wolumen usytuowanych nad Wisłą magazynów powiększył się o niemal 2,6 mln mkw.... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl