układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

28.03.2023 Rusza budowa CTPark Gdańsk Port

W ramach CTPark Gdańsk Port wybudowane zostaną dwa obiekty magazynowe o powierzchniach najmu blisko 81 400 mkw. i 37 500 mkw. Pierwszy etap ma... więcej »

27.03.2023 Panattoni rozpoczął budowę City Logistics Łodź VI

Panattoni rozpoczął budowę City Logistics Łodź VI - 25 000 m kw. powierzchni spekulacyjnej, która powstanie przy ul. Dostawczej w Łodzi, na... więcej »

26.03.2023 Sektor PRS z ambitnymi planami budowy

Z danych Avison Young wynika, że w Polsce jest obecnie ponad 9,4 tys. mieszkań na wynajem instytucjonalny, a kolejne 13 tys. takich lokali jest w... więcej »

21.03.2023 Inwestowanie w nieruchomości komercyjne: prywatny kapitał górą

Inwestorzy prywatni wyprzedzają instytucje jako najaktywniejsi nabywcy nieruchomości komercyjnych na świecie - donosi najnowsze opracowanie... więcej »

10.03.2023 Ocean Office Park B z pozwoleniem na użytkowanie

Biurowiec Ocean Office Park B uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Zlokalizowany w Krakowie, przy ulicy Klimeckiego, dostarczy 26,5 tys. mkw.... więcej »

07.03.2023 Poznański rynek biurowy 2022 - spadek pustostanów

W 2022 roku w Poznaniu wynajęto ponad 48 tys. mkw. powierzchni biurowej - podał Colliers. 53% transakcji stanowiły nowe umowy. Wskaźnik... więcej »

05.03.2023 Jakie nieruchomości komercyjne w centrum zainteresowania inwestorów w 2023 roku?

Jakie nieruchomości wybiorą inwestorzy w 2023 roku? Analizuje to ekspertka z firmy LBC Invest. W ubiegłym roku dominowały nieruchomości... więcej »

03.03.2023 Najem instytucjonalny w Polsce: inwestorzy chcą, ale boją się podatków

Najem instytucjonalny (PRS) staje się w naszym kraju coraz popularniejszy, choć zapewne na stan, którym mogą pochwalić się bardziej dojrzałe... więcej »

02.03.2023 Magazyny w Polsce, czyli droga do stabilizacji

Po świetnych wynikach, które ostatnio wypracował w zakresie podaży i popytu rynek magazynów, już niedługo może nie być śladu. Wprawdzie... więcej »

01.03.2023 Zagraniczne inwestycje, polska elektromobilność. Będziemy potęgą?

Minione miesiące nie przyniosły rodzimej gospodarce najlepszych warunków do rozkwitu. Nie oznacza to jednak, że zadyszka lub spowolnienie... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl