www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

24.09.2018 Toksyczny szef może zniszczyć nawet najlepszą organizację

W dobie rynku pracownika jasne staje się, że kluczową kwestią jest zapewnienie zatrudnionym nie tylko godziwych zarobków ale również takiej... więcej »

24.09.2018 Za dużo polityki w płacy minimalnej

Płaca minimalna w naszym kraju rośnie szybciej niż w innych krajach Unii Europejskiej. To jednak, co cieszy pracowników, niekoniecznie może... więcej »

23.09.2018 Rozmowa kwalifikacyjna. Oto drugie dno pytań rekrutacyjnych

Rozmowa kwalifikacyjna to jeden z bardziej stresujących momentów procesu rekrutacji. Podczas spotkań z rekruterami często słyszymy te same... więcej »

22.09.2018 Które spółki Skarbu Państwa najefektywniej wydatkują środki na wynagrodzenia?

Sedlak & Sedlak przeprowadził analizę wydatkowania środków przeznaczonych na wynagrodzenia w spółkach Skarbu Państwa. Korzystając ze swego... więcej »

21.09.2018 Zarobki Polaków w UE najwyższe w historii

Ubiegłoroczne, miesięczne zarobki Polaków pracujących w UE przekroczyły 7,7 tys. zł, co jest najlepszym wynikiem, jaki udało nam się... więcej »

21.09.2018 Zarobki w ogłoszeniu o pracę. Dobry czy zły pomysł?

Informacje o proponowanym pracownikowi wynagrodzeniu jedynie z rzadka pojawiają się już na etapie ogłoszenia o pracę. Na taki krok decyduje... więcej »

19.09.2018 Czy urlop macierzyński to luka w CV?

Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim bywa dla świeżo upieczonej mamy dużym przeżyciem. Nie dość bowiem, że musi rozstać się z nowym... więcej »

19.09.2018 System wynagrodzeń i benefitów pozapłacowych musi być jasny

Wynagrodzenie może z powodzeniem uchodzić za formę komunikacji na linii pracodawca - pracownik. Firma, która nie dokłada należytych starań,... więcej »

19.09.2018 Droga przedsiębiorcy, czyli od ulgi na start po duży ZUS

Tym, na co w największym stopniu narzekają przedsiębiorcy, jest m.in. wysokość składek ZUS - wynika z Badania Polskiej... więcej »

18.09.2018 Przeciętne wynagrodzenie VIII 2018

Główny Urząd Statystyczny poinformował właśnie, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło w sierpniu... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl