układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

16.04.2024 Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

Prowadzenie trudnej rozmowy w pracy czy w życiu prywatnym jest dużym wyzwaniem. Zdaniem Charlesa Duhigga należy się odpowiednio przygotować.... więcej »

09.04.2024 Nowe wysokości składki wypadkowej od 1 kwietnia 2024

Rok składkowy trwa od 1 kwietnia do 31 marca przyszłego roku. Co roku wartości stóp procentowych składki na ubezpieczenie wypadkowe zmieniają... więcej »

09.04.2024 Praca i zarobki w IT w I kw. 2024: przyszłość programistów niepewna?

No Fluff Jobs podsumowuje I kwartał 2024 w IT. Niestety przyszłość specjalizacji związanych z programowaniem nie przedstawia się tak różowo... więcej »

06.04.2024 Czy płatny staż jest korzystny dla pracodawcy?

Czy płatny staż jest korzystny dla pracodawcy? Przedstawicielka firmy Quercus wymienia cztery zalety takiego stażu: pozyskanie osób faktycznie... więcej »

04.04.2024 Pracodawcy dofinansują również soczewki kontaktowe

Pracownik potrzebujący okularów do komputera, może otrzymać dofinansowanie ich zakupu przez pracodawcę. Teraz wprowadzona została... więcej »

03.04.2024 Jednorazowe odszkodowanie za wypadek przy pracy - nowe stawki od 1 kwietnia 2024

Od 1 kwietnia obowiązują nowe, wyższe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej z ZUS. Za każdy... więcej »

30.03.2024 Jak budować misję zespołu?

Psycholog biznesu dr Agnieszka Bonetyńska wyjaśnia, czym jest mija w biznesie i jak ja budować. Aby zbudować misję zespołu, należy zebrać... więcej »

28.03.2024 Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

W 2026 roku zaczną obowiązywać przepisy, na mocy których pracodawcy zostaną zobowiązani do dodatkowych starań na rzecz transparentności... więcej »

25.03.2024 15 zawodów medycznych z obowiązkiem udzielania pierwszej pomocy

26 marca wchodzi w życie rozporządzenie Ministra zdrowia w sprawie objęcia obowiązkiem udzielania pierwszej pomocy medycznej 15 zawodów:... więcej »

20.03.2024 GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

GUS podał, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło 7978,99 zł. To o 12,9% więcej niż... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl