www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

10.12.2019 Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2020?

Kalendarz 2020 nie jest zbyt łaskawy dla tych, którzy chętnie łączą świąteczne dni z weekendem przy pomocy dodatkowych dni urlopu, aby... więcej »

09.12.2019 Od czego zależy wysokość emerytury?

Liczysz na godziwą wysokość emerytury? Musisz przepracować wiele lat. Zakończenie kariery zawodowej wraz z osiągnięciem wieku emerytalnego... więcej »

08.12.2019 Ile zarabiają kobiety do towarzystwa?

Ile zarabiają kobiety do towarzystwa? Sedlak & Sedlak przeanalizował ogłoszenia w wybranych krajach europejskich. W Polsce znaleziono 600 takich... więcej »

06.12.2019 Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2020

Jak wygląda kalendarz świąt w roku 2020? Ile ze świątecznych dni wypada w dni robocze, a ile w soboty albo w niedziele? Na ile długich... więcej »

05.12.2019 Ile zarabia programista junior? Czego oczekuje? Co umie?

Najnowsze badanie No Fluff Jobs przygląda się rynkowi pracy w branży IT. Pod lupę bierze osoby stawiające pierwsze kroki w programowaniu.... więcej »

04.12.2019 Jak zmienią się wynagrodzenia w Polsce i w UE w 2020 roku?

Jak zmienią się wynagrodzenia w Polsce i w UE w 2020 roku? Na dynamikę wynagrodzeń wpływa szereg czynników, w tym sytuacja gospodarcza kraju.... więcej »

02.12.2019 Czy pracownicy z Ukrainy mają prawo do emerytury z ZUS?

Pracownicy z Ukrainy mają szansę na uzyskanie emerytury z ZUS. Decyduje o tym podpisana przez Polskę i Ukrainę, dwustronna umowa o... więcej »

01.12.2019 Jakie zarobki i koszty życia w Szwajcarii?

Jakie są zarobki w Szwajcarii? I jak mają się one do kosztów w życia w tym kraju? Jak wypada porównanie wynagrodzeń w wybranych zawodach w... więcej »

30.11.2019 PPK - jakie koszty pracodawcy?

Pracownicze Plany Kapitałowe ruszyły pełną parą. Już dziś funkcjonują w największych przedsiębiorstwach, a wraz z początkiem... więcej »

27.11.2019 Skuteczna rekrutacja pracowników. Zobacz, jak to zrobić

Skuteczna rekrutacja pracowników jest trudna, ale na pewno nie niemożliwa do przeprowadzenia. Jak wskazują eksperci LeasingTeam Professional,... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl