układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

08.02.2023 Jak zarządzać zespołem wielopokoleniowym i dlaczego to nieuniknione?

W sytuacji postępującego starzenia się społeczeństwa, wielopokoleniowe zespoły pracowników nie są niczym niezwykłym. Dlatego... więcej »

07.02.2023 Wynagrodzenia kierowców - jakie zmiany w 2023 roku?

Inelo podsumowuje zmiany w wynagrodzeniach kierowców w 2023 roku. Od 1 stycznia wzrosło przeciętne wynagrodzenie z kwoty 5 922 zł do 6 935 zł,... więcej »

05.02.2023 Zawody poszukiwane na rynku pracy. To warto studiować

Eksperci Antal wskazują na ich zdaniem najbardziej obecnie poszukiwane zawody. Są to niezmiennie programista i specjalista od... więcej »

04.02.2023 Wynagrodzenia 2022. Najwyżej i najniżej opłacane branże

Z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń Sedlak & Sedlak wynika, że w 2022 roku najlepiej wynagradzana branżą była branża IT z medianą 8 317... więcej »

01.02.2023 Co zmieniła wyższa płaca minimalna?

W tym roku zaplanowano dwie podwyżki płacy minimalnej. Pierwsza miała miejsce od 1 stycznia 2023 r., za sprawą czego najniższe wynagrodzenie w... więcej »

01.02.2023 Jak ślad cyfrowy może wpłynąć na twoją karierę?

Ekspert z portalu z ofertami pracy Jober.pl wyjaśnia osobom poszukującym pracy, jaki wpływ na ich karierę zawodową ma ich wizerunek w... więcej »

30.01.2023 3 kluczowe elementy skutecznego systemu wynagradzania

Ekspert z firmy Quercus wskazuje trzy cechy efektywnego systemu wynagradzania: transparentność, elastyczność i sprawiedliwość. więcej »

30.01.2023 Wynagrodzenie kierowcy w transporcie międzynarodowym - jak poprawnie rozliczyć dniówkę?

Ekspert z firmy Inelo wyjaśnia kwestie związane z wynagradzaniem kierowców w formie dniówki. Tłumaczy czym jest dniówka, jakie elementy... więcej »

29.01.2023 Wynagrodzenia 2022. Podsumowanie Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń

Sedlak & Sedlak opublikował posumowanie swojego Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń za 2022 rok. Mediana wynagrodzeń wyniosła w ubiegłym roku... więcej »

26.01.2023 Uwaga na oferty pracy od hakera

Eksperci ESET ostrzegają przed pułapkami zastawianymi przez hakerów na poszukujących pracy za pośrednictwem mediów społecznościowych czy... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 następne »
źródło: eGospodarka.pl