www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

03.12.2020 Manager i utrata oraz poszukiwanie pracy. 4 kroki do sukcesu

W kryzysowych zawirowaniach, z jakimi bez wątpienia mamy do czynienia właśnie teraz, restrukturyzacja firmy i utrata pracy to okoliczności,... więcej »

03.12.2020 COVID-19. 10 form wsparcia dla przedsiębiorców

Druga fala zachorowań to kolejne formy wsparcia dla firm. Nowy program rządowy zawiera dziesięć form takiej pomocy. Są to: dofinansowanie... więcej »

30.11.2020 Tarcza antykryzysowa: które formy pomocy dla firm nadal są dostępne?

Które formy rządowej pomocy dla przedsiębiorców nadal są dostępne? Eksperci inFakt wymieniają: świadczenie postojowe, mikropożyczkę w... więcej »

19.11.2020 Średnia krajowa wg GUS to 5459 zł. Wynagrodzenia rosną wolniej

Znamy już najświeższe informacje na temat przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw. GUS opublikował właśnie komunikat, z... więcej »

19.11.2020 Praca zdalna w praktyce. Co radzi pracownikom HR?

Praca zdalna stała się standardem nowej rzeczywistości i wszystko wskazuje na to, że zagości na rynku pracy na dłuższy czas. Tego zresztą... więcej »

18.11.2020 Digitalizacja lekiem na pandemię. 5 kroków do rozwoju firmy

Na kryzys związany z pandemią biznes nie miał właściwie możliwości się przygotować. Praktyka wyraźnie jednak pokazała, że w trudnych... więcej »

18.11.2020 Jakie są wynagrodzenia specjalistów w Polsce?

Sedlak & Sedlak sprawdził, ile zarabiają specjaliści w Polsce. Więcej zarabiają mężczyźni, luka płacowa wynosi 20%. Mediana miesięcznych... więcej »

12.11.2020 Dodatkowy zasiłek opiekuńczy: jakie załączniki do wniosku?

Polacy mogą ponownie wnioskować o dodatkowy zasiłek opiekuńczy na okres od 1 do 20 września. W zasadach przyznawania tego świadczenia... więcej »

05.11.2020 7 skutecznych sposobów na kryzys wizerunkowy

Kryzys wizerunkowy to coś, co może pojawić się w każdej chwili, ale niewątpliwie okolicznością sprzyjającą jego wystąpieniu może być... więcej »

04.11.2020 Jak zadbać o employer branding w kryzysie (także finansowym)?

Employer branding, czyli zespół działań ukierunkowanych na budowę wizerunku pracodawcy, to coś, o czym nie powinno się dziś zapominać.... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl