układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

05.06.2023 Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

Eksperci Tikrow przygotowali zestawienie najlepiej płatnych prac dorywczych tego lata. To pracownik magazynu z dniówką rzędu 300 zł, pracownik... więcej »

30.05.2023 Wynagrodzenia specjalistów: które branże i zawody gwarantują wysokie zarobki?

Specjaliści to grupa, która może liczyć obecnie na największe wzrosty wynagrodzeń - wynika z analizy zrealizowanej przez PageGroup Polska.... więcej »

29.05.2023 Wypadki podczas pracy zdalnej - jakie zdarzenia nie będą uznawane?

Eksperci z W&W Consulting omawiają zagadnienie wypadków przy pracy podczas pracy zdalnej. Niezwykle istotne będzie ustalenie w jakich... więcej »

27.05.2023 Wynagrodzenia absolwentów publicznych uniwersytetów w Polsce w 2022 roku

Ile zarabiali w 2022 roku absolwenci publicznych uniwersytetów w Polsce? Sprawdził to po raz kolejny Sedlak & Sedlak. Najlepiej opłacani byli... więcej »

22.05.2023 GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

GUS poinformował, że w kwietniu 2023 przeciętne miesięczne wynagrodzenie wyniosło 7430,65 zł brutto. To o 12,1% więcej niż rok temu i 1%... więcej »

20.05.2023 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

O pracy w sektorze Business Support Services krąży wiele mitów. Eksperci z Grafton Recruitment rozprawiają się z takimi jak: sektor BSS to... więcej »

18.05.2023 Jak skutecznie zarządzać zespołem freelancerów?

Freelancing zyskuje na popularności. Zlecać wolnym strzelcom można najróżniejsze prace, począwszy od księgowości, przez tłumaczenia po... więcej »

16.05.2023 Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

Inflacja i towarzyszące jej wzrosty cen żywności i energii spowodowały, że polscy pracownicy z coraz większą stanowczością zaczęli... więcej »

15.05.2023 Masz firmę? Pamiętaj złożyć ZUS DRA

Z początkiem maja (2.05) upłynął termin na składanie zeznań podatkowych za 2022 rok. Dla przedsiębiorców to jednak nie koniec formalnych... więcej »

10.05.2023 Wyższy zasiłek macierzyński? Złóż wniosek do 17 maja

Od 26 kwietnia podniesiony został zasiłek macierzyński, obecnie wynosi on 100 proc. podstawy wymiaru zasiłku za okres urlopu macierzyńskiego i... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl