www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

12.01.2019 Efektywność wynagrodzeń w IT

Jaka jest efektywność nakładów na wynagrodzenia w branży IT? Sedlak & Sedlak za pomocą swojego narzędzia Compensation Assessment Tool... więcej »

12.01.2019 Dni wolne 2019: 140 dni laby

Rozpoczęliśmy kolejny rok, a to skłania nas do rzucenia okiem na rozkład bieżącego kalendarza. Być może na planowanie urlopu jest jeszcze... więcej »

11.01.2019 Zobacz, kto oferuje największą podwyżkę wynagrodzenia

Listopadowe dane Głównego Urzędu Statystycznego wskazały, że przeciętne zarobki w naszym kraju wzrosło na przestrzeni roku o 356 zł (7,7... więcej »

10.01.2019 Praca w branży FMCG. Jak stać się najlepszym?

Bądź otwarty na ludzi, słuchaj swoich klientów, nie bój się kontaktu z nimi, nie obawiaj się negocjacji, umiejętnie planuj swoją pracę,... więcej »

10.01.2019 Zarobki w Polsce: trendy 2019

Bankowość, finanse, księgowość, prawo i podatki, ubezpieczenia, farmacja, budownictwo, nieruchomości oraz sprzedaż i administracja. To tylko... więcej »

10.01.2019 Well being - to się opłaca!

Dobrostan pracowników przekłada się na efektywność pracy - uważają eksperci firmy Quercus. W jego budowaniu znaczenie ma dbałość o... więcej »

08.01.2019 3 mity nt. pozyskiwania danych osobowych w rekrutacji

Rekruter nie może pozyskiwać od kandydatów więcej danych niż te wskazane w Kodeksie Pracy. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych... więcej »

08.01.2019 Kasjerzy na rynku pracy. Zarobki, rozwój i oczekiwania

Doniesienia z rynku pracy wskazują, że pracownicy handlu i sprzedaży to grupa, która nie powinna narzekać na brak ofert zatrudnienia. Wśród... więcej »

07.01.2019 3 postanowienia noworoczne szefa

Silniejsze wspieranie pracowników, analiza kultury organizacji wraz z wprowadzeniem koniecznych zmian oraz przyjrzenie się zasobom firmy, a w... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl