www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

16.05.2022 Wynagrodzenia testerów oprogramowania w 2021 roku

Sedlak & Sedlak sprawdził ile zarabiał w roku 2021 tester oprogramowania. Z analizy wynika, że mediana zarobków tej grupy zawodowej wyniosła 6... więcej »

16.05.2022 Dorabianie do świadczenia lub zasiłku przedemerytalnego. Rozlicz się z ZUS do 31 maja

ZUS przypomina dorabiającym do świadczenia lub zasiłku emerytalnego, że muszą o tym poinformować do 31 maja. Jest to konieczne, ponieważ... więcej »

11.05.2022 Kompetencje miękkie pomogą nam znaleźć pracę

Kompetencje miękkie, czyli nasze cechy charakteru, osobowości,są coraz bardziej cenione na rynku pracy. Ekspertka z agencji rekrutacyjnej People... więcej »

10.05.2022 Ile zarabia prawnik?

Pandemia wpłynęła na rynek pracy, zwiększając niechęć do zmiany zatrudnienia. Jak wynika z analizy Manpower, widać to było także w... więcej »

09.05.2022 Programiści poszukiwani. Fullstack z największym wzrostem wynagrodzeń

No Fluff Jobs przygotował podsumowanie kwietnia w branży IT, analizując liczbą ofert pracy i wysokość wynagrodzeń. Z zebranych danych... więcej »

08.05.2022 Jakie powinno być ogłoszenie o pracę zdaniem kandydata?

Kandydaci oczekują, że w ogłoszeniu o pracę znajdą informacje o lokalizacji firmy, typu oferowanej umowy, nazwy stanowiska, a dopiero w... więcej »

04.05.2022 Ciężki wypadek przy pracy - jakie konsekwencje dla pracodawcy?

Eksperci z W&W Consulting wyjaśniają kiedy mamy do czynienia z wypadkiem ciężkim przy pracy i jakie konsekwencje w związku z takim wypadkiem... więcej »

03.05.2022 Wynagrodzenia w województwie śląskim w 2021 roku

W 2021 roku mediana wynagrodzeń otrzymywanych przez pracowników w województwie śląskim wynosiła 5500 zł - wynika z badania Sedlak & Sedlak.... więcej »

02.05.2022 Coraz więcej ofert pracy w IT, rosną też wynagrodzenia

Z publikacji No Fluff Jobs wynika, że w pierwszych trzech miesiącach bieżącego roku ofert pracy dla specjalistów IT było o 47% więcej niż... więcej »

27.04.2022 Wynagrodzenia w produkcji przemysłowej: ile zarabia inżynier i specjalista?

Pandemia przyczyniła się do przyspieszenia procesów cyfryzacji, co pociągnęło za sobą wzrost zapotrzebowania na specjalistów od m.in.... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl