układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

08.12.2023 Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

Aby być uprawnionym do pobierania zasiłku opiekuńczego, musimy podlegać ubezpieczeniu chorobowemu. Takie świadczenie możemy pobierać 60, 30... więcej »

07.12.2023 Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

Eksperci z ZUS wyjaśniają, czy zasiłek chorobowy przysługuje po ustaniu zatrudnienia. Przysługuje, pod warunkiem, że opłacamy ubezpieczenie... więcej »

06.12.2023 Hulajnogą elektryczną po firmie. Co na to przepisy BHP i przeciwpożarowe?

Hulajnogi elektryczne są czasem używane w firmach, w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak hale magazynowe czy produkcyjne. Jednak zasady ich... więcej »

02.12.2023 Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

W 2024 roku czeka nas sporo długich weekendów: po dwa w maju i listopadzie, a także jeden w styczniu, jeden na przełomie marca i kwietnia,... więcej »

28.11.2023 Brak korekty deklaracji ZUS do 1 stycznia 2024 bez sankcji dla przedsiębiorcy

Tylko do końca grudnia można poprawiać błędy w deklaracjach rozliczeniowych za okres od stycznia 1999 r. do grudnia 2021 r. Przedsiębiorcom,... więcej »

28.11.2023 Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji... więcej »

28.11.2023 Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

W 2024 roku pracownicy będą mieć 13 dni ustawowo wolnych od pracy, jeden z nich wypada w sobotę - Święto Trzech Króli - dlatego przysługuje... więcej »

26.11.2023 Startujesz z własną firmą? Pamiętaj o koncie na PUE ZUS

ZUS przypomina, że obowiązek założenia konta na PUE ZUS mają wszyscy płatnicy składek od początku 2023 roku. Dotyczy to również osób,... więcej »

23.11.2023 Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

Z najnowszych doniesień portalu No Fluff Jobs, bazującej na 250 tys. ogłoszeń o pracę z branży IT, wynika, że zarobki programistów nadal... więcej »

21.11.2023 GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

Z komunikatu GUS wynika, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie wyniosło 7544,98 zł brutto. To o 12,8% więcej niż... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl