www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

26.06.2019 Ile kosztuje nieudana rekrutacja pracowników?

Stopa bezrobocia w naszym kraju sięga zaledwie kilku procent. Jasne staje się zatem, że dziś rekrutacja pracowników jest nie lada wyzwaniem, a... więcej »

26.06.2019 Praca wakacyjna. Gdzie zarobisz najwięcej?

Praca wakacyjna interesuje nas z przeróżnych powodów. Dla jednych jest to chęć podreperowania budżetu, dla drugich chęć zdobycia... więcej »

25.06.2019 Jak napisać profesjonalne CV?

Wysyłasz dziesiątki CV, ale nie dostajesz odpowiedzi? W dodatku jesteś przekonany, że twoje kwalifikacje i doświadczenie idealnie odpowiadają... więcej »

25.06.2019 Jak znaleźć pracownika?

Jak znaleźć pracownika? W dobie rynku kandydata poszukiwanie odpowiedzi na to pytanie jest dla wielu koniecznością. Okazuje się, że wśród... więcej »

24.06.2019 Unikaj frazesów, czyli jak tworzyć interesujące oferty pracy?

Poszukujący pracy nie lubią czytać ogłoszeń, w których brak jest nazwy firmy czy też wystarczająco jasnych informacji na temat... więcej »

23.06.2019 Wynagrodzenia członków zarządów i rad nadzorczych banków w 2018 roku

Jakie były wynagrodzenia członków zarządów i rad nadzorczych banków w 2018 roku? Według analiz Sedlak&Sedlak najwięcej zarabiali prezesi... więcej »

20.06.2019 Idealny urlop wypoczynkowy trwa 3 dni?

Planowaniu wakacji niemal nieodłącznie towarzyszą różnego rodzaju dylematy. Co bowiem wybrać? Kilka krótkich wypadów czy nieprzerwany... więcej »

20.06.2019 Wynagrodzenia osób z wykształceniem wyższym w pierwszym roku pracy 2018

Jakie były wynagrodzenia osób z wykształceniem wyższym w pierwszym roku pracy? Według analizy przeprowadzonej przez Sedlak & Sedlak w 2018... więcej »

19.06.2019 Przeciętne wynagrodzenie V 2019

Mamy najświeższe informacje odnośnie średniej krajowej. Z danych przekazanych właśnie przez GUS wynika, że przeciętne wynagrodzenie w maju... więcej »

19.06.2019 Rola CFO w 2030 r. Sprytny lis, czy troskliwy ojciec?

Rola współczesnego CFO niemal nieustannie ewoluuje. Obecnie musi on łączyć tradycyjne zadania dyrektora finansowego z wyzwaniami... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl