www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

20.09.2020 Ile zarabia kucharz, kelner i menedżer restauracji w 2020 roku?

Sedlak & Sedlak sprawdził jak w dobie koronawirusa kształtowały się zarobki kucharzy, kelnerów i menedżerów restauracji. Z analizy wynika,... więcej »

17.09.2020 Czeka cię transformacja cyfrowa? Pomyśl poważnie o grywalizacji

Grywalizacja, czyli wykorzystanie mechanizmów znanych z gier w działaniach marketingowych, HR-owych czy w zarządzaniu, zyskuje na popularności.... więcej »

17.09.2020 Średnia krajowa wg GUS: zarabiamy o 4% więcej niż rok temu

Są najnowsze dane na temat przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw. GUS poinformował właśnie, że w sierpniu 2020 roku średnia... więcej »

17.09.2020 Jakie wynagrodzenia w branży energetycznej?

Sedlak & Sedlak przeanalizował wynagrodzenia w branży energetycznej w 2019 roku. Analiza wykazała, że mediana zarobków wyniosła 5500 zł.... więcej »

16.09.2020 Od bezpiecznej pracy zdalnej dzieli cię 7 kroków. Co musisz zrobić?

Dowiedz się, jak rozpoznawać popularne metody ataków, wzmocnij używane hasła, używaj uwierzytelniania wieloskładnikowego, zadbaj o... więcej »

11.09.2020 Automatyzacja procesów biurowych. Tych 10 błędów powinieneś unikać

Brak precyzyjnego celu, wybór nieodpowiedniego procesu do robotyzacji, zbyt krótki czas na testy i implementację robota i brak jego... więcej »

05.09.2020 Wynagrodzenia 2019 a znajomość języka angielskiego

Sedlak & Sedlak zbadał o ile większe jest wynagrodzenie osoby, która może się wykazać znajomością języka angielskiego. Mediana zarobków... więcej »

03.09.2020 Dokształcanie się jest koniecznością. Pora na "podyplomówkę"

Nie ma już chyba zawodów, w których nie ma potrzeby doszkalania się czy pogłębiania wiedzy lub umiejętności. Także zmiana wykonywanego... więcej »

01.09.2020 ZUS: dla kogo zasiłek opiekuńczy we wrześniu?

Polacy mogą ponownie wnioskować o dodatkowy zasiłek opiekuńczy na okres od 1 do 20 września. W zasadach przyznawania tego świadczenia... więcej »

31.08.2020 Home office plus biuro. Jak wygląda model pracy hybrydowej?

Hybrydowy model pracy, a więc połączenie home office i pracy stacjonarnej, to rozwiązanie, które zyskało w dobie pandemii duży rozgłos, ale... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl