układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

18.07.2024 GUS: średnia krajowa w VI 2024 wyższa o 11% r/r

Z danych GUS wynika, że w czerwcu przeciętne miesięczne wynagrodzenie wyniosło 8144,83 zł brutto. To o 11% więcej niż rok temu. więcej »

18.07.2024 Są nowe miejsca pracy w branży automotive. Jakie wynagrodzenia?

W branży motoryzacyjnej zachodzą dynamiczne zmiany. Koniunktura w tym roku ma być wprawdzie nieco gorsza niż w poprzednim, ale siłą... więcej »

16.07.2024 Znaczne wzrosty stawek dla freelancerów. Ostatnie przed zmianą przepisów?

Z najnowszych doniesień serwisu Useme wynika, że w pierwszej połowie bieżącego roku znakomita większość wolnych strzelców doświadczyła... więcej »

16.07.2024 Wynagrodzenia wiosna/lato 2024

Z raportu płacowego Sedlak & Sedlak zrealizowanego wiosną 2024 roku wynika, że podwyżki wynagrodzeń wyższe od planowanych otrzymali... więcej »

15.07.2024 Wcześniejsza emerytura dla nauczycieli. Co się zmieni od 1 września 2024?

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, jakie zmiany dotyczące wcześniejszych emerytur i świadczeń kompensacyjnych dla nauczycieli... więcej »

13.07.2024 Jak zaplanować urlop?

Sezon urlopowy w pełni. Eksperci z firmy Quercus przygotowali garść porad, jak mądrze zaplanować urlop. Należy mądrze wybrać odpowiednie... więcej »

09.07.2024 Upał a obowiązki pracodawcy

Praca w czasie upałów jest szczególnie uciążliwa dla pracowników. Kodeks pracy i przepisy BHP nakładają w związku z tym na pracodawców... więcej »

08.07.2024 O ¼ mniej ofert pracy w IT niż przed rokiem

Prawie o ¼ spadła liczba ofert pracy w IT w I połowie 2024 roku w porównaniu do pierwszego półrocza 2023 roku - wynika z danych No Fluff... więcej »

08.07.2024 Praca dla studenta: co z ubezpieczeniem zdrowotnym i społecznym?

Osoba ucząca się, która nie ukończyła 26 lat ma ubezpieczenie zdrowotne "przy rodzicu" albo z uczelni. Za studentów do 26 roku życia... więcej »

07.07.2024 Jak zadbać o zdrowie psychiczne w wakacje?

Trener mentalny Jakub B. Bączek radzi, jak przygotować się do wypoczynku wakacyjnego, aby był on jak najmniej stresujący, żeby nasz... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl