www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

22.07.2019 Najcenniejsze marki luksusowe 2019. LV i kto jeszcze?

Marka Louis Vuitton nie ma konkurencji - już kolejny raz z rzędu została liderem zestawienia najcenniejszych luksusowych brandów świata BrandZ... więcej »

21.07.2019 Świat: wydarzenia tygodnia 29/2019

Od początku tego roku cena bitcoina wzrosła już prawie trzykrotnie. Po załamaniu z 2018 roku najpopularniejsza kryptowaluta znów wróciła do... więcej »

19.07.2019 Obieg należności po I połowie 2019 roku

Oczekiwanie na wolno spływające należności nie są w polskim biznesie niczym specjalnie zaskakującym. Okazuje się jednak, że w niektórych... więcej »

18.07.2019 Produkcja w Polsce VI 2019

Znamy już czerwcowe statystyki dotyczące produkcji w Polsce. Z danych przedstawionych właśnie przez Główny Urząd Statystyczny wynika między... więcej »

18.07.2019 Polski eksport po 15 latach w UE. Jak wypadamy na tle Węgier i Czech?

AKCENTA przedstawia opracowanie, którego autorzy wzięli pod lupę osiągnięcia polskiego eksportu po 15 latach członkostwa w Unii Europejskiej... więcej »

18.07.2019 Barometr EFL: kondycja finansowa MSP III kw. 2019

Najnowszy odczyt "Barometru EFL" - wskaźnika, którego celem jest uwidocznienie tendencji w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw -... więcej »

18.07.2019 Programiści jak pracownicy fizyczni. Jakich kompetencji szukają firmy?

Brak pracowników to problem, który zatacza w naszym kraju coraz szersze kręgi. Jego skala oceniona została przez pracodawców na 3,16, gdzie 5... więcej »

18.07.2019 Polska: wydarzenia tygodnia 28/2019

Polska jest w czołówce w Europie pod względem samozatrudnienia - w ten sposób pracuje aż 18% wszystkich zatrudnionych Polska na czele rankingu... więcej »

18.07.2019 Co czeka galerie i parki handlowe?

Pierwsze półrocze br. nie zaowocowało nadmiernym ożywieniem na rynku powierzchni handlowych. Całkowity zasób powierzchni handlowych... więcej »

17.07.2019 Koniunktura konsumencka VII 2019

W lipcu br. koniunktura konsumencka w naszym kraju ukształtowała się nieco gorzej niż w poprzednich 30 dniach. Z danych opublikowanych... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 . 4 następne »
źródło: eGospodarka.pl