www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

17.01.2022 Santander Consumer Bank ukarany przez UOKiK

Prezes UOKiK Tomasz Chróstny nałożył ponad 44 mln zł kary na Santander Consumer Bank za naruszanie zbiorowych interesów konsumentów. Bank... więcej »

17.01.2022 Mały ZUS plus trzeba zgłosić do 31 stycznia

Przedsiębiorcy, którzy chcą zacząć korzystać z ulgi Mały ZUS plus powinni do 31 stycznia zgłosić to w ZUS. Ci którzy już w ubiegłym... więcej »

12.01.2022 Pracodawcy w 2022 r.: Nowy Ład to nie koniec wyzwań

Polski rynek pracy ulega w ostatnim czasie dość intensywnym przemianom. Cora większym wyzwaniem dla pracodawców są zarówno oczekiwania... więcej »

05.01.2022 Konto firmowe. Wygodnie, łatwo i ... bezpłatnie

Każda firma powinna posiadać firmowy rachunek bankowy, za pomocą którego dokonywać będzie rozliczeń z fiskusem, ZUS czy kontrahentami. Konto... więcej »

03.01.2022 Kaufland Polska Markety ukarany przez UOKiK

Spółka Kaufland Polska Markety wymagała od dostawców obniżenia ceny produktów rolnych i spożywczych już po ich sprzedaży, nieuczciwie... więcej »

03.01.2022 Kiedy ferie zimowe 2022?

Wszystko wskazuje na to, że ferie zimowe 2022 odbędą się tak jak przed pandemią - w turach. Jako pierwsi 17 stycznia rozpoczną ferie... więcej »

03.01.2022 Jak zainwestować w Niemczech? Niemieccy eksperci bezpłatnie pomagają polskim firmom

Przyzwyczailiśmy się już do inwestycji niemieckich firm w Polsce. Bez problemu możemy wskazać gigantów niemieckiego przemysłu... więcej »

31.12.2021 Niedziele handlowe 2022. Kiedy na zakupy?

W 2022 roku będziemy mogli zrobić zakupy w 7 niedziel handlowych: 30 stycznia, 10 kwietnia, 24 kwietnia, 26 czerwca, 28 sierpnia, 11 grudnia i 18... więcej »

30.12.2021 ZUS: kolejna tarcza antykryzysowa od 17 stycznia 2022 roku

ZUS przypomina, że 17 stycznia rusza kolejna odsłona tarczy antykryzysowej. Przedsiębiorcy z wybranych branż mogą złożyć wniosek o... więcej »

30.12.2021 Pakiet mobilności to kolejne obowiązki dla przewoźników

Już od 2 lutego 2022 roku wchodzą w życie nowe, europejskie przepisy odnośnie stawek dla kierowców realizujących przewozy na trasach... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl