układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

02.12.2022 Pracownik ZUS prosi o dane przez telefon? To oszustwo

ZUS ostrzega przed telefonami od oszustów. Podając się za pracowników ZUS, proszą o podanie danych identyfikacyjnych niezbędnych do wypłaty... więcej »

29.11.2022 Wyjazdy służbowe - jakie obowiązki pracodawcy w zakresie bezpieczeństwa?

Eksperci z W&W Consulting wyjaśniają, jaka jest odpowiedzialność pracodawcy w kwestii bezpieczeństwa podczas podróży służbowych.... więcej »

28.11.2022 Zamrożenie cen prądu dla firm już od grudnia. Złóż oświadczenie do 30 listopada

30 listopada mija termin na założenie oświadczenia dla mikro, małych i średnich firm, które chcą skorzystać z zamrożenia cen za energię... więcej »

27.11.2022 Jak założyć konto na PUE ZUS?

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował poradnik, jak założyć konto na PUE ZUS. Od nowego roku posiadanie takiego konta będzie... więcej »

24.11.2022 Zbyt niska temperatura w pracy - kiedy pracownik może odmówić wypełniania obowiązków?

Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić określoną temperaturę pomieszczeń. Nie może być ona niższa niż 14 stopni Celsjusza, a jeśli... więcej »

23.11.2022 Deklaracja ZUS DRA obowiązkowo co miesiąc

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że od stycznia 2022 roku obowiązek comiesięcznego przesyłania deklaracji DRA objął wszystkich... więcej »

22.11.2022 Bezpłatne konto firmowe w 15 minut i 2000 zł premii

Bezpłatnie, bezproblemowo, bezpiecznie i jeszcze na tym zarobisz! Takie cechy ma Konto Przekorzystne Biznes oferowane przez Bank Pekao S.A.... więcej »

16.11.2022 Dlaczego warto zatrudniać pracowników 50+?

Dlaczego warto zatrudniać pracowników 50+? Jest wiele argumentów za. Ustabilizowane życie prywatne i finansowe, pozwalają się skupić na... więcej »

15.11.2022 Karne i skarbowe skutki wojny w Ukrainie

Aplikant radcowski z kancelarii JKM i Partnerzy odpowiada na pytania dotyczące sankcji nałożonych na Rosję w następstwie napaści tego kraju... więcej »

10.11.2022 Marketing online w dobie kryzysu? Tak, pod warunkiem, że zwiększa sprzedaż

W pierwszej połowie 2022 roku upadłość ogłosiło ponad 200 firm. Niemal 900 zdecydowało się na postępowanie restrukturyzacyjne. Inflacja... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl