układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

01.03.2024 4 kluczowe zasady doceniania pracownika, o których powinien pamiętać dobry lider

Prezes Instytutu Przywództwa prezentuje 4 kluczowe zasady doceniania pracownika, o których powinien pamiętać dobry lider: budowanie poczucia... więcej »

27.02.2024 Grupa OLX z zarzutami Prezesa UOKiK

Prezes UOKiK wydał decyzję, w której zobowiązał Grupę OLX do wprowadzenia zmian w serwisie i zwrotu klientom pieniędzy. Zarzuty dotyczą... więcej »

26.02.2024 Czy prawo do naprawy pobudzi europejską gospodarkę o obiegu zamkniętym?

Czy prawo do naprawy pobudzi europejską gospodarkę o obiegu zamkniętym? Analizują to eksperci z firmy Fixit. W artykule zaprezentowane zostały... więcej »

21.02.2024 ZUS: 300 000 zł dla firmy na poprawę bezpieczeństwa pracy

26 lutego rusza kolejna edycja konkursu ZUS skierowanego do firm, które chcą poprawić bezpieczeństwo i higienę pracy. Na różnego rodzaju... więcej »

14.02.2024 Jak mądrze wybrać konto bankowe? 9 wskazówek dla przedsiębiorcy

Wybór konta firmowego należy do ważniejszych decyzji przedsiębiorcy - zależy od niego wiele aspektów codziennej pracy: obsługa finansów... więcej »

12.02.2024 Chory na polowaniu, czyli wyniki kontroli zwolnień lekarskich ZUS

Kontrole zwolnień lekarskich to uprawnienie ZUS służące sprawdzeniu czy osoba przebywająca na L4 nie świadczy w tym czasie pracy i nie... więcej »

09.02.2024 Branża transportowa w Polsce - największe wyzwania 2024 roku

Jakie są największe problemy branży transportowej? Eksperci Bibby Financial Services wskazują: mniej przewozów, spadek stawek w transporcie,... więcej »

07.02.2024 Wyższe opłaty drogowe w krajach UE wyzwaniem dla firm transportowych

Eksperci z TC Kancelarii Prawnej analizują, jak podwyżki opłat drogowych wpłyną na firmy transportowe. Wskazują oni takie zagrożenia jak:... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl