układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

27.03.2023 Współpraca z freelancerem. Jak stworzyć brief?

Ekspert z Useme radzi, aby podejmując współpracę z freelancerem, przygotować brief, dokument określający jej zasady. Ekspert podpowiada,... więcej »

24.03.2023 ZUS ostrzega przed fałszywymi mailami

ZUS ostrzegał już przed telefonami od oszustów, teraz ostrzega przed fałszywymi mailami, za pomocą których oszuści chcą wyłudzić dane... więcej »

22.03.2023 Termin na złożenie ZUS ZSWA za 2022 rok mija 31 marca

ZUS przypomina, że płatnicy składek muszą złożyć do 31 marca dokument ZUS ZSWA za 2022 rok, jeśli zatrudniali osoby, które przynajmniej... więcej »

21.03.2023 Ile nowych rejestracji i upadłości firm w 2022 roku?

Ekspert inFakt przeanalizował dane Głównego Urzędu Statystycznego dotyczące rejestracji nowych firm i upadłości w 2022 roku. Zarejestrowano... więcej »

17.03.2023 Technologia blockchain w biznesie. Kto na niej skorzysta?

Technologia blockchain powstała w latach 90., a głośno zrobiło się o niej w 2008 r., co miało związek z rynkowym debiutem Bitcoina. Okazuje... więcej »

15.03.2023 1,7 mln umów o dzieło w 2022 roku

Z danych ZUS wynika, że w ubiegłym roku zgłoszono 1,7 mln umów o dzieło. To nieco mniej niż w 2021 r. Były one zgłaszane głownie przez... więcej »

13.03.2023 ZUS ma 100 mln zł dla firm na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy

ZUS przeznaczył 100 mln złotych dla przedsiębiorców na projekty mające na celu poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy. Wnioski, wyłącznie... więcej »

06.03.2023 Klastry w Polsce: jakie korzyści?

Przynależność do klastra to opcja, którą powinni rozważyć przede wszystkim ci przedsiębiorcy, którym zależy na przyspieszeniu rozwoju... więcej »

06.03.2023 Czy w obecnej sytuacji gospodarczej jest miejsce na success story? UNIQ LOGISTIC udowadnia, że warto iść pod prąd.

Dla rynku usług logistycznych nie ma teraz łatwego czasu. Obecna destabilizacja gospodarcza, energetyczna i polityczna każdego dnia stawiają... więcej »

04.03.2023 Praca zdalna i hybrydowa - jak podtrzymać komunikację w zespole?

Podtrzymanie komunikacji w zespołach pracujących zdalnie albo hybrydowo jest dużym wyzwaniem. Ekspertka z Team Connect podpowiada, jakie kroki... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl