układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

27.06.2022 Facility Management - usługa XXI wieku

Konserwacje, naprawy i przeglądy urządzeń infrastruktury i urządzeń to niezbędne w każdej firmie czynności, zapewniająca bezproblemową i... więcej »

23.06.2022 Wynagrodzenia urlopowe dla kierowców zawodowych mocno w górę

Wynagrodzenia za urlop jest uzależnione od wynagrodzenia z umowy o pracę. DO 2 lutego 2022 podstawą była średnie wynagrodzenie w wysokości... więcej »

22.06.2022 100 mln elektronicznych zwolnień lekarskich od 2016 roku

Elektroniczne zwolnienia lekarskie zostały wprowadzone w 2016 roku, a od grudnia 2018 są jedyną formą obowiązującą. Do teraz wystawiono ich... więcej »

21.06.2022 4 powody, dla których powinieneś zostać programistą ERP

Programist(k)o, języki programowania nie mają przed Tobą tajemnic, w pracy chcesz mieć częsty kontakt z ludźmi i poszukujesz obecnie nowych... więcej »

20.06.2022 Wymiana handlowa między Polską a Hiszpanią

Ekspertka z ConQuest Consulting omawia specyfikę stosunków handlowych między Polską a Hiszpanią. Scharakteryzowany został hiszpański eksport... więcej »

15.06.2022 Jak zostać instytucją pożyczkową? Jakie wymogi formalne?

Kancelaria Prawna RPMS Staniszewski & Wspólnicy wyjaśnia czym jest instytucja pożyczkowa, jakie warunki należy spełnić, żeby prowadzić... więcej »

13.06.2022 ZUS DRA trzeba składać co miesiąc

Od tego roku zmieniły się zasady naliczania składki zdrowotnej, a w związku z tym został wprowadzony obowiązek comiesięcznego składania... więcej »

06.06.2022 Prezes UOKiK nałożył na UNIQA 10 mln zł kary

UNIQA ma decyzją prezesa UOKiK zapłacić ponad 10 mln zł kary za stosowanie niedozwolonych klauzul. Opłaty dystrybucyjne i alokacyjne były tak... więcej »

01.06.2022 Organy celne wzmogły kontrole. Jak się przygotować?

Ekspert celny dr Izabella Tymińska zwraca uwagę na wzmożone kontrole celne dotyczące zwłaszcza wyrobów ze stali i aluminium. Badane są... więcej »

31.05.2022 Relokacja firmy z Ukrainy do Polski

Wojna w Ukrainie trwa od trzech miesięcy. Wiele ukraińskich firm, nie mogąc prowadzić działalności w ojczyźnie, decyduje się na... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl