www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

04.12.2020 Uwaga: nowe zasady rejestracji osób prawnych w Rosji

JP Business Law Firm przypomina, że od 25 listopada bieżącego roku na terenie Rosji obowiązują znowelizowane zasady rejestracji osób... więcej »

03.12.2020 Świąteczne zakupy przez media społecznościowe. Na co uważać?

Europejskie Centrum Konsumenckie, podpierając się rzeczywistymi scenariuszami, podpowiada, jak zachować zdrowy rozsadek i ostrożność podczas... więcej »

30.11.2020 Konwersja pożyczki na dopłaty w spółce z o.o.

Konwersja pożyczki na dopłaty w spółce z o.o. to nazwa używana dla oznaczenia kilku procesów, które mają na celu przekształcenie pożyczki... więcej »

26.11.2020 Ogłoszenie upadłości firmy w 5 krokach

Decyzja o sposobie, w jaki sposób zostanie przeprowadzone postępowanie upadłościowe, wniosek o ogłoszenie upadłości, zabezpieczenie przez... więcej »

25.11.2020 Black Friday i Cyber Monday: jak wyjść cało z szału zakupów?

Żonglerka cenami, zachęcanie rzekomo wysoką obniżką do zakupu różnych artykułów, niejasne naliczanie rabatów, anulowanie opłaconych... więcej »

24.11.2020 Kara za brak maseczki w miejscu pracy?

Obowiązek zakrywania ust i nosa powinien być przestrzegany także w miejscy pracy. Jeśli współpracownicy nie noszą maseczek to pracownik... więcej »

24.11.2020 Własność przemysłowa - co się zmieni po 31 grudnia 2020 roku?

Z dniem 01.01.2021 roku nastąpią zmiany w prawie własności przemysłowej związane z Brexitem. Najważniejsze z nich omawia prawnik z... więcej »

23.11.2020 Czy pracodawca może wysłać pracowników na obowiązkowe testy COVID-19?

Prawnik z Grupy Prawnej Togatus analizuje, czy w świetle obowiązujących przepisów pracodawca może wysłać pracownika na obowiązkowy test na... więcej »

23.11.2020 Upadłość czy restrukturyzacja w dobie Covid-19?

Prawnik z kancelarii Chałas i Wspólnicy tłumaczy jaka jest różnica między postępowaniem upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Który... więcej »

20.11.2020 Transport: płaca minimalna i delegowanie pod kontrolą. Kary od 1000 euro

Transport drogowy musi być przygotowany, że jego pracownicy nie unikną spotkań z zagranicznymi organami kontrolnymi. Okazuje się bowiem, że... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl