www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

24.02.2021 Wniosek o pozwolenie na budowę. Co jeszcze załatwimy online w 2021 roku?

W chwili obecnej za pośrednictwem portalu e-budownictwo możemy min. złożyć wniosek o legalizację obiektu budowlanego, o pozwolenie na... więcej »

24.02.2021 Gotowość do pracy - co to oznacza w prawie pracy?

Z artykułu dowiemy się czym jest gotowość do pracy uregulowana w kodeksie pracy. Wynagrodzenie przysługuje nie tylko za wykonaną pracę, ale... więcej »

23.02.2021 Wywłaszczenie nieruchomości - jak przebiega procedura?

Artykuł omawia procedurę wywłaszczenia nieruchomości. Obejmuje ona kilka etapów: rokowania, postępowanie wywłaszczeniowe, rozprawę... więcej »

19.02.2021 Nowe prawo restrukturyzacyjne może sprawdzić się po pandemii?

Na czas pandemii COVID-19 w celu ratowania upadających firm wprowadzony został nowy instrument - uproszczone postępowanie o zatwierdzenie... więcej »

18.02.2021 Praca zdalna. Nowelizacja Kodeksu Pracy w I kwartale 2021 roku?

Pandemia COVID-19 wymusiła na rządzących konieczność uregulowania w Kodeksie pracy kwestii związanych ze świadczeniem pracy zdalnej. Zgodnie... więcej »

12.02.2021 Zmiana adresu? Poinformuj ZUS

Zmiana adresu zamieszkania lub adresu e-mail powinna być zgłoszona do ZUS. Nie tylko zresztą. Kodeks postępowania administracyjnego mówi o... więcej »

12.02.2021 Rejestr KRS w wersji elektronicznej od 1 lipca 2021. Co to oznacza dla przedsiębiorców?

Na 1 lipca przesunięty został termin wejścia w życie przepisów o elektronizacji Krajowego Rejestru Sądowego. Po tym terminie rejestr KRS... więcej »

10.02.2021 Portale randkowe a prawa konsumenta

Korzystając z usług portalu randkowego powinniśmy zachować ostrożność. Przed zawarciem umowy należy zapoznać się z regulaminem serwisu.... więcej »

09.02.2021 Czy reklamy znikną z powodu nowej daniny?

Projekt „Ustawy o dodatkowych przychodach Narodowego Funduszu Zdrowia, Narodowego Funduszu Ochrony Zabytków oraz utworzeniu Funduszu Wsparcia... więcej »

05.02.2021 Kim jest wierzyciel i jakie są jego prawa?

Eksperci z firmy doradczej Lege Advisors wyjaśniają kim w świetle prawa jest wierzyciel i jaka jest ich sytuacja obecnie, kiedy obowiązują... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl