www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

19.02.2018 Złośliwe oprogramowanie w II poł. 2017 r. Cryptominer podbija świat

Jakie zagrożenia internetowe nękały nas w drugiej połowie minionego roku? Z właśnie opublikowanego przez Check Point Software Technologies... więcej »

18.02.2018 Zobacz, jakie ataki szykują hakerzy na igrzyska olimpijskie

Duże wydarzenia sportowe przyciągają ogromne masy kibiców i równie duże, jeśli nie większe, ilości ataków hakerskich. Potwierdzeniem tego... więcej »

16.02.2018 Ataki DDoS, czyli jak stracić 100 000 USD w godzinę

Ataki DDoS to coraz poważniejsza bolączka użytkowników. W część z nich zamieszani są cyberprzestępcy wspierani przez rządy i wówczas... więcej »

16.02.2018 Nieszczęśliwa miłość naraża prywatność w sieci na szwank?

W dzisiejszych czasach spora część naszego życia powiązana jest ze światem cyfrowym. W szczęśliwym związku dzielimy z partnerem nie tylko... więcej »

16.02.2018 Komputer All-in-one ARCHOS Vision 215

Komputer All-in-one ARCHOS Vision 215 ma 21,5 calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 px, czterordzeniowy procesor Intel Atom x5-Z8350 o... więcej »

15.02.2018 Firefox, OnyX i Deeper. Jak kopiemy kryptowaluty hakerowi

Inwestowanie w kryptowaluty może mieć sens. Wiedzą o tym zarówno zwykli zjadacze chleba, jak i cyberprzestępcy. Bitdefender przestrzega przed... więcej »

14.02.2018 Gadżety erotyczne mogą więcej niż myślisz

Walentynki już dawno wpisały się do kanonu obchodzonych w Polsce świąt. Wielu Polaków planuje na ten dzień coś specjalnego. 14 lutego... więcej »

13.02.2018 Ataki DDoS w IV kw. 2017 r. 82 kraje na celowniku

O tym, że cyberprzestępcy to wyjątkowo pracowici "specjaliści", nie trzeba przypominać już chyba nikomu. Nie jest zatem niczym zaskakującym,... więcej »

12.02.2018 Badania internetu Gemius/PBI I 2017

Polskie Badania Internetu i firma badawcza Gemius jak co miesiąc opublikowały wyniki swoich badań na temat korzystania z internetu na... więcej »

12.02.2018 Samsung największym zwycięzcą Mobility Trends

Pierwszego dnia lutego, podczas Gali Mobility Trends , mieliśmy okazje poznać najlepsze produkty i usługi mobilne 2017 roku. Statuetki... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl