www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.



















 

 

  
 
 
 
Newsy

25.03.2019 Cyberbezpieczeństwo firm wystawiane na próbę

W ciągu ostatnich 24 miesięcy ponad połowa europejskich firm ucierpiała w wyniku co najmniej jednego cyberataku - wynika z najświeższego... więcej »

25.03.2019 Opóźnienia płatności najbardziej dokuczają firmom budowlanym

Udział firm zgłaszających opóźnienia płatności faktur nierozliczonych przez ponad 60 dni w spadł w I kwartale do 49 proc. (53 proc. w I kw.... więcej »

25.03.2019 Woda butelkowana: jak się miewa polski rynek?

Woda butelkowana to druga (pod względem wartości), największa kategoria dóbr szybko zbywalnych. W minionym roku Polska wyprodukowała 46,4 mln... więcej »

25.03.2019 Jak temat maila wpływa na open rate i skuteczność mailingu?

Tytuł maila to następny po zaplanowaniu grupy docelowej etap planowania mailingu, przez który musimy przejść, by przedstawić klientowi naszą... więcej »

25.03.2019 Wykształcenie wyższe: Warszawa liderką UE

Wyższe wykształcenie domeną Warszawy? Na to wskazują przynajmniej dane Eurostatu, z których wynika, że najwyższym w Unii odsetkiem osób... więcej »

25.03.2019 Największe sieci handlowe obawiają się o przyszłość

Wal-Mart, Costco, The Kroger Co, Amazon oraz Schwarz Group to liderzy tegorocznego, opracowanego przez Deloitte, zestawienia największych... więcej »

25.03.2019 Reklamodawcy w TV: Lidl na czele rankingu marek

W minionym roku najbardziej aktywnym reklamodawcą telewizyjnym okazał się Lidl - wynika z najnowszej analizy domu mediowego Codemedia. Tuż za... więcej »

25.03.2019 Planowanie urlopu, czyli sposób na przetrwanie poniedziałku

Rzym, Londyn i Mediolan to najpopularniejsze kierunki wśród Polaków planujących podróż w najbliższych miesiącach. Polacy najchętniej... więcej »

25.03.2019 Zakaz handlu w niedziele. Przedsiębiorcy podzieleni

Zakaz handlu w niedziele to dość gorący ostatnio temat. Czy na wolnych niedzielach faktycznie skorzystały małe sklepy? Co myślą o wolnych... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7 następne »
źródło: eGospodarka.pl