www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

08.03.2021 ZUS wypłaci w 2021 roku 13 i 14 emeryturę

Dziś Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o 14 emeryturze. Dodatkowe świadczenie zostanie wypłacone razem z listopadowym. W kwietniu... więcej »

08.03.2021 Podatek VAT: usługa restauracyjna czy dostawa towarów spożywczych?

Usługi restauracyjne czy dostawa gotowej żywności? Fiskus chętniej przyjmuje pierwszą opcję, bo jest dla niego lepsza podatkowo. Okazuje się... więcej »

08.03.2021 Organizacja targów bez podatku u źródła

Kompleksowe usługi nabywane w związku z organizacją targów dla danej spółki nie podlegają podatkowi u źródła, gdy świadczy je podmiot... więcej »

08.03.2021 Lokaty bankowe w 2021 będą przynosić straty

Rok 2021 będzie kolejnym trudnym rokiem dla oszczędzających. Prognozowana przez NBP inflacja ma wynieść 3,15%, więc oprocentowanie lokat... więcej »

08.03.2021 "Męskie" zawody niestraszne kobietom

Z badania Grupy Progres wynika, że kobiety coraz odważniej podejmują się pracy w zawodach uważanych za męskie. 77 proc. badanych pań... więcej »

08.03.2021 Pandemia COVID-19 a równość płci

Z raportu Komisji Europejskiej wynika, że pandemia COVID-19 wpłynęła negatywnie na wiele dziedzin życia kobiet. W państwach członkowskich... więcej »

08.03.2021 Kobiety mają mniejsze długi niż mężczyźni. Dlaczego?

Kobiety mają mniejsze zaległości niż mężczyźni. z danych zgromadzonych w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor i bazie BIK wynika, że ich... więcej »

08.03.2021 6 najpopularniejszych sposobów na zarażenie programami malware

Jak pisze ESET, wyrafinowane akcje wykorzystujące malware to jedno z głównych cyberzagrożeń, które zagrażać będzie naszemu... więcej »

08.03.2021 Rynek reklamy z największym spadkiem od ponad 10 lat

Wartość rynku reklamowego w Polsce w 2020 r. wyniosła 9 mld zł, co oznacza spadek o 8,6% - czytamy w najnowszym raporcie Publicis Groupe.... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 30 następne »
źródło: eGospodarka.pl