www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

22.11.2019 Pracownik otrzymuje więcej na święta z kartami podarunkowymi Edenred

Aż 70% podarunków wręczanych pracownikom ma miejsce w okresie świąt Bożego Narodzenia, a ponad 71% firm deklaruje, że w ogóle wręcza swoim... więcej »

22.11.2019 To, ile zarabiamy, liczy się zawsze. Nawet w najlepszych miejscach pracy

Przy okazji wyłaniania tegorocznych laureatów konkursu Najlepsze Miejsce Pracy Great Place to Work zapytało pracowników o jedną kwestię,... więcej »

22.11.2019 Ceny produktów rolnych X 2019

Wskaźnik zmian cen skupu podstawowych produktów rolnych osiągnął w październiku bieżącego roku poziom 99,6 - donoszą najnowsze dane GUS.... więcej »

22.11.2019 Polacy gotowi na e-urząd, administracja mniej

Powszechność dostępu do internetu sprawia, że za jego pośrednictwem chcemy nie tylko dokonywać zakupów czy obsługiwać konto bankowe, ale... więcej »

22.11.2019 Tajemnica skarbowa w świetle przepisów Ordynacji podatkowej

Ordynacja podatkowa posługuje się pojęciem tajemnicy skarbowej, którego nie wyjaśnia. Szczegółowo określa jednak zakres takiej tajemnicy,... więcej »

22.11.2019 Amortyzacja środków trwałych przejętych od małżonka

Mąż może przejąć do prowadzonej firmy środki trwałe, które wcześniej w swojej działalności gospodarczej wykorzystywała jego żona. Musi... więcej »

22.11.2019 Kryptowaluty. Na co wskazuje aktualny kurs bitcoina?

Aktualny kurs bitcoina spadł w czwartek do poziomu około 7,8 tys. dolarów, co oznacza najniższe wskazanie od niemal miesiąca - informuje... więcej »

22.11.2019 Jakie obawy rodzi automatyzacja? Czy jest się czego bać?

Automatyzacja pracy zatacza coraz to szersze kręgi, w jednym rozbudzając nadzieje, a w innych obawy. Ci pierwsi wskazują na m.in. na szanse,... więcej »

22.11.2019 Nieruchomości komercyjne w Polsce. Jakie nastroje w III kw. 2019?

RICS publikuje najnowsze wieści na temat tego, jak radzą sobie nieruchomości komercyjne w Polsce (Q3 2019: Poland Commercial Property Monitor).... więcej »

22.11.2019 GUS: budownictwo mieszkaniowe I-X 2019

Jak radziło sobie w ostatnim czasie budownictwo mieszkaniowe? Według wstępnych danych Głównego Urzędu Statystycznego, w pierwszych... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 18 następne »
źródło: eGospodarka.pl