www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

17.09.2018 Podatek od komercyjnych nieruchomości wartych ponad 10 mln zł w 2019 r.

W 2019 r. zmieniają się zasady wymiaru podatku od posiadanych nieruchomości oddanych w najem bądź dzierżawę. Jeżeli suma ich wartości... więcej »

17.09.2018 Rusza ostatni etap osiedla Red Park

Na poznańskim Dębcu już wkrótce rozpoczną się prace przy realizacji ostatniego etapu osiedla Red Park. Deweloper zaplanował powstanie 137... więcej »

17.09.2018 Ciemna strona IoT: atak hakerski może pozbawić cię wody

Możliwości IoT mogą zachwycać. Coraz większa rzesza miłośników nowinek technologicznych wprost zachłystuje się produktami, którymi... więcej »

17.09.2018 Rynek kredytów hipotecznych IX 2018

Jak wygląda obecnie rynek kredytów hipotecznych? Najnowszy raport Metrohouse i Expandera informuje m.in. o imponującym wręcz zainteresowaniu... więcej »

17.09.2018 Wtórny rynek nieruchomości VIII 2018

Jak wtórny rynek nieruchomości radził sobie w ósmym miesiącu bieżącego roku? Jak donosi najnowszy raport Metrohouse i Expandera, tendencja... więcej »

17.09.2018 E-commerce vs handel tradycyjny, czyli kurczący się dystans

Z analizy opracowanej przez Boston Consulting Group wynika, że tegoroczna wartość handlu stacjonarnego (0,7 bln dolarów) ośmiokrotnie... więcej »

17.09.2018 Zarobki w Szwajcarii. 30 tys. za miesiąc pracy

Ile zarabiają Szwajcarzy? Według danych do których dotarł Cunkciarz.pl najczęściej jest to 6500 franków. Nauczyciel np. zarabia 9 tys.... więcej »

17.09.2018 Historia kredytowa Ukraińców staje się jasna

Obywatele Ukrainy zadomowili się w naszym kraju na dobre. Szacunki wskazują, że obecnie na terenie Polski przebywa ich już około miliona. W... więcej »

17.09.2018 Umowa najmu mieszkania - dlaczego warto ją mieć?

Decydując się na wynajem mieszkania, właściciel zawsze liczy na zmaksymalizowanie zysku ze swojej inwestycji. Nie zawsze jednak chce dzielić... więcej »

« poprzednie 1 ... 11 . 12 . [ 13 ] . 14 następne »
źródło: eGospodarka.pl