www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

14.04.2018 4 mity o pracy w sklepie

Brak umowy o pracę, ubezpieczenie i opieka medyczna tylko dla menedżerów, mało wymagające zajęcie, do której nie potrzebne jest konkretne... więcej »

14.04.2018 Ile zarabia Facebook na każdym użytkowniku?

Nie cichną echa afery związanej z wyciekiem danych z Facebooka. Sprawa jest na tyle poważna, że Mark Zuckenberg przesłuchiwany jest przez... więcej »

14.04.2018 Java Developer na topie

ICT to jedna z branż, która generuje naprawdę pokaźną ilość ofert pracy. Absolwenci kierunków informatycznych nie muszą się martwić o... więcej »

13.04.2018 Wyniki ubezpieczycieli I-XII 2017

Zakłady ubezpieczeń mają powody do zadowolenia. Z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że osiągnięte na przestrzeni... więcej »

13.04.2018 TFI: wartość aktywów netto III 2018

U schyłku ostatniego miesiąca 2017 roku wartość aktywów krajowych funduszy inwestycyjnych wyniosła niemal 279 mld zł, czyli o 2,9 mld zł... więcej »

13.04.2018 Baza noclegowa w Polsce 2017

W minionym roku, w turystycznych obiektach noclegowych na terenie naszego kraju zatrzymało się 32 mln turystów, którym udzielono 83,9 mln... więcej »

13.04.2018 Zmiany w emeryturach dotykają nie tylko emerytów

Obniżenie wieku emerytalnego jest istotne nie tylko z punktu widzenia przyszłych świadczeniobiorców, ale również pracodawców. Dla tych... więcej »

13.04.2018 Pracownicy z Ukrainy chcą wracać do Polski

Nadeszły czasy, w których pracodawcy musza stawić czoła coraz bardziej dającym się we znaki niedoborom kadrowym. Nieocenioną pomocą w... więcej »

13.04.2018 Mieszkanie na wynajem jako lokata? Słabe fundamenty

W czasach rekordowo niskich stóp procentowych lokowanie pieniędzy na depozytach bankowych niemal całkowicie pozbawione jest sensu. Nic więc... więcej »

13.04.2018 Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking III 2018

Poszukujesz taniego ubezpieczenia komunikacyjnego? Skorzystaj z oferty przygotowanej przez Benefię, Link4 lub Avivę. Do takiego wniosku prowadzi... więcej »

« poprzednie 1 ... 11 . 12 . [ 13 ] . 14 . 15 . 16 następne »
źródło: eGospodarka.pl