www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

12.04.2019 Seria ataków na routery D-Link

Router to urządzenie, które szczególnie upodobali sobie cyberprzestępcy. I nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ otwiera on oszustom... więcej »

12.04.2019 Poradnik PIT-39: Rozliczamy dochód ze sprzedaży mieszkania

Kiedy ze sprzedaży nieruchomości trzeba rozliczyć się z fiskusem? Jak określić przychód, koszty jego uzyskania, dochód i podstawę... więcej »

12.04.2019 Budujesz domy na sprzedaż? Zapłacisz podatek VAT

Trudno przyznać, że osoba budująca cztery domy, w których będą znajdować się po dwa mieszkania, z czego sześć z ośmiu mieszkań ma... więcej »

12.04.2019 Mokotów wraca na inwestycyjną mapę Warszawy

Avison Young przedstawia raport inwestycyjny poświęcony warszawskiemu Mokotowskiemu Obszarowi Biznesowemu, który - jak się okazuje - ponownie... więcej »

12.04.2019 Polskie fundusze Venture Capital mocno w dół

Jak wyglądały zeszłoroczne inwestycje venture capital? Okazuje się, że globalni inwestorzy wyjęli z kas 190 mld USD , co względem... więcej »

12.04.2019 Osiedle Vitalité - nowa inwestycja Bouygues Immobilier

Ulica Syta 173, granica Zawad i Wilanowa Królewskiego. To właśnie pod tym adresem już wkrótce ruszą prace nad osiedlem Vitalité. Kompleks,... więcej »

12.04.2019 Smartfony Samsung Galaxy A20e i A40

Samsung Galaxy A20e to 5,8 calowy smartfon z wyświetlaczem Infinity-V, procesorem Octa Core1,6GHz+ 1,35GHz, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci... więcej »

12.04.2019 Prywatne ubezpieczenie zdrowotne u 2,5 mln Polaków

Czy moda na prywatne ubezpieczenie zdrowotne stała się faktem? O rosnącej popularności tego rozwiązania przesądza nieustająco rosnąca... więcej »

12.04.2019 Wydatki reklamowe w I kw. 2019 r. Kto i co reklamował?

Instytut Monitorowania Mediów kolejny raz przeanalizował wydatki na reklamę w pięciu branżach. Przeprowadzona analiza dowodzi, że w I kw. br.... więcej »

12.04.2019 Upadłości firm w Polsce I kw. 2019

W I kwartale br. polskie sądy wydały 224 postanowienia upadłościowe i restrukturyzacyjne - to wynik o 5 proc. wyższy od osiągniętego w... więcej »

« poprzednie 1 ... 11 . 12 . [ 13 ] . 14 . 15 ... 19 następne »
źródło: eGospodarka.pl