www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

11.06.2019 Polacy cenią sobie bankowość elektroniczną

Najnowsza, druga już odsłona badania Mastercard potwierdziła, że Polacy cenią sobie bankowość mobilną i internetową, doceniając jej... więcej »

11.06.2019 Największe inwestycje w edtech na świecie i w Polsce

Szacunki wskazują, że w przyszłym roku światowy rynek edtech (educational technology) osiągnie wartość 250 miliardów dolarów. Inwestorzy... więcej »

11.06.2019 Rusza sprzedaż Pierwszej Dzielnicy w Katowicach

W Katowicach, w niedalekim sąsiedztwie Strefy Kultury powstaje Pierwsza Dzielnica. W pierwszym etapie inwestycji z portfolio TDJ Estate oferuje... więcej »

11.06.2019 Dacia Dokker VAN - mobilny serwis szybkiego reagowania

Dacia Dokker to van o roboczym wnętrzu. Twarde plastiki, radio z poprzedniej epoki, sporo schowków, analogowe zegary, fotele dość wygodne, ale... więcej »

11.06.2019 4 błędy, jakie popełniają firmy w planowaniu drukowanych materiałów promocyjnych

Wzrost sprzedaży przy jednoczesnym trzymaniu w ryzach kosztów - to zawsze główny cel firm. Często jednak ceną pozornych oszczędności na... więcej »

10.06.2019 Przelewy Elixir w V 2019 r.

160 mln transakcji, których wartość sięgnęła 465,88 mld zł. To najświeższe, majowe statystyki dotyczące systemu Elixir. W systemie Euro... więcej »

10.06.2019 Jaki kurs walut obcych do przeliczenia kosztu podatkowego?

Na potrzeby podatków dochodowych wartości wyrażone w walutach obcych trzeba przeliczyć na złotówki. W tym celu stosowany jest odpowiedni... więcej »

10.06.2019 Test przedsiębiorcy nie, ale fiskus i tak sprawdzi kto jest "prawdziwym" przedsiębiorcą

Fiskus, po fali krytyki, odciął się od pomysłu testu przedsiębiorcy. Wydaje się, że nie zmienia to jego zapędów na tym, aby położyć... więcej »

10.06.2019 Ile kosztuje tanie mieszkanie od dewelopera?

Portal RynekPierwotny.pl zbadał ile kosztuje tanie mieszkanie od dewelopera. Przeanalizowano dane z sześciu metropolii - Warszawy, Krakowa,... więcej »

10.06.2019 Monitor Philips 242B9T

Monitor Philips 242B9T ma matrycę 24 cale, o rozdzielczości 1920 x 1080 px z 10-punktową technologią dotykową. Jest wyposażony w technologie... więcej »

« poprzednie 1 ... 13 . 14 . [ 15 ] . 16 następne »
źródło: eGospodarka.pl