www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

05.02.2019 Długi spadkowe? Nie, dziękuję

Otrzymanie spadku to dobra wiadomość, pod warunkiem jednak, że spadkobierca nie "obdarował" nas również swoimi długami. Szczęśliwie dla... więcej »

05.02.2019 Pracownicy z Ukrainy przede wszystkim chcą zmienić kraj

W powszechnym przekonaniu funkcjonuje pogląd, że pracownicy z Ukrainy decydują się przyjechać do Polski przede wszystkim ze względów... więcej »

05.02.2019 Flip mieszkania, czyli jak zarobić kilkadziesiąt procent

Nieruchomości zawsze cieszyły się wśród inwestorów dość dużym powodzenie, które w ostatnim czasie, głównie ze względu na rekordowo... więcej »

05.02.2019 Opóźnienia płatności, czyli uważaj na odbiorców, których dobrze znasz

Opóźnione płatności to problem, który dotyka już całkiem pokaźną rzeszę rodzimych firm. Przedsiębiorstwa te w znacznym stopniu narażone... więcej »

05.02.2019 Na rynku mieszkaniowym działo się wiele

Metrohouse, Expander oraz portalu RynekPierwotny.pl. dokonują wspólnego podsumowania ubiegłorocznej sytuacji na rynku mieszkaniowym. Okazuje... więcej »

05.02.2019 Zawyżone ceny paliw w Polsce. To da się zmienić

Detaliczne ceny paliw w naszych kraju pozostają wygórowane. Wystarczy porównać je ze stawkami obowiązującymi na europejskim rynku hurtowym.... więcej »

05.02.2019 Nie ignoruj customer experience

Współczesne firmy muszą zwracać szczególną uwagę na opinie, które ich klienci formułują, bazując na doświadczeniach i relacjach z... więcej »

05.02.2019 Branża HR musi postawić na większy komfort pracy

W minionym RODO oraz zapowiadana ustawa wprowadzająca prowadzenie akt pracowniczych w formie elektronicznej wymusiły na firmach wdrożenie wielu... więcej »

05.02.2019 Najtrudniejsze trasy narciarskie na świecie

Najtrudniejsze trasy narciarskie w Polsce nachylone są maksymalnie pod kątem nieco ponad 22 stopni. To całkiem sporo, ale na świecie znajdziemy... więcej »

« poprzednie 1 ... 14 . 15 . [ 16 ] . 17 następne »
źródło: eGospodarka.pl