www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

15.05.2019 Inżynierowie liderami innowacyjności

Większość inżynierów przebadanych na potrzeby zrealizowanego przez Siemens oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii badania... więcej »

15.05.2019 Najlepsze miejsca do prowadzenia działalności produkcyjnej

Jeśli działalność produkcyjna, to w Chinach. Tego przynajmniej dowodzi najświeższa odsłona raportu „Manufacturing Risk Index” firmy... więcej »

15.05.2019 Jakie wartości etyczne są ważne dla specjalisty PR?

Przed nami wyniki badania „Profesjonalizm public relations w Polsce”. Jego respondenci odpowiadali na pytania dotyczące najistotniejszych dla... więcej »

15.05.2019 Nowa mobilność. Jak regulować i ubezpieczać UTO?

UTO, czyli elektryczne rowery, hulajnogi, a także segway’e czy hoverboardy to rynek, który będzie się rozwijać w intensywnym tempie. To... więcej »

15.05.2019 Na rynek pracy nadciągają Filipińczycy i Wietnamczycy

Polska zmuszona jest do coraz większego konkurowania z innymi państwami w pozyskiwaniu i zatrzymaniu pracowników. Jest to główny powód, dla... więcej »

15.05.2019 Rynek biurowy w Polsce I kw. 2019

W minionym roku rynek biurowy w naszym kraju miał się świetnie, a początek roku okazał się wyłącznie kontynuacją dobrej passy? Całkowity... więcej »

15.05.2019 Laptop Lenovo ThinkBook

ThinkBook 13s i 14s to dwa nowe smukłe laptopy od Lenovo wyposażone w procesory Intel Core 8. generacji, dysk SSD oraz układ graficzny... więcej »

15.05.2019 Polska: wydarzenia tygodnia 19/2019

Bez względu na branżę klienci podejmują większość decyzji zakupowych w internecie. Nieruchomości nie są pod tym względem wyjątkiem. W... więcej »

15.05.2019 3 filary cyfryzacji miejsc pracy

Kultura organizacyjna, przestrzeń do pracy oraz zasoby organizacyjne. To - jak przekonują IDC oraz VMware - trzy zasadnicze filary cyfryzacji... więcej »

« poprzednie 1 ... 14 . 15 . [ 16 ] . 17 . 18 . 19 następne »
źródło: eGospodarka.pl