www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

13.11.2019 Lokata bankowa przez 2 lata nie zarobi nic?

Lokata bankowa przestała przynosić zyski już w grudniu 2015 roku, więc najnowsze doniesienia o jej mizernym oprocentowaniu nie powinny być w... więcej »

13.11.2019 Ataki DDoS w III kw. 2019 r. Szkolne łobuzy w akcji

Najnowsza odsłona raportu Kaspersky poświęconego przeprowadzonym w III kwartale bieżącego roku atakom DDoS dowodzi, że aktywność... więcej »

13.11.2019 Wyższe koszty sądowe w sprawach cywilnych zniechęcają wierzycieli

Od 21 sierpnia br. obowiązują na terenie naszego kraju wyższe koszty sądowe w sprawach cywilnych. Podwyżki są spore - w niektórych... więcej »

13.11.2019 Deweloperzy: w czym Warszawa jest gorsza od Rzeszowa?

Serwis RynekPierwotny.pl przyjrzał się liczbie deweloperów działających w największych polskich miastach. Na potrzeby analizy porównano rok... więcej »

13.11.2019 Nowa wersja Veeam Backup for Microsoft Office 365 i Veeam Backup for Microsoft Azure

Na targach Microsoft Ignite 2019 w Orlando zaprezentowana została nowa wersja Veeam Backup for Microsoft Office 365 oraz nowe, chmurowe... więcej »

13.11.2019 Wynajem auta. Jak czytać umowę i nie nabrać się na haczyki?

Mobilność postrzegana jest dziś zupełnie inaczej niż przed kilkunastu laty i nie ma się temu co dziwić, chociażby ze względu na... więcej »

13.11.2019 Co logistyka i transport mogą zyskać na technologii 5G?

Bardzo szybkie połączenie internetowe, które oferuje kilkudziesięciokrotnie wyższą prędkość transmisji danych niż 4G LTE, gigantyczną... więcej »

13.11.2019 Święta z T‑Mobile

Świąteczna oferta T-Mobile obejmuje zakup smartfonów w atrakcyjnych cenach. Przykładowo Samsunga Galaxy S10e kupimy za złotówkę z... więcej »

13.11.2019 Podważanie straty podatkowej a termin przedawnienia

Na kontrolę podatków fiskus ma określony czas. Jeżeli upłynie termin przedawnienia (który na ogół wynosi 5 lat, licząc od końca roku, w... więcej »

13.11.2019 Europa: wydarzenia tygodnia 45/2019

4 na 10 Europejczyków przyznaje, że nie oszczędza pieniędzy każdego miesiąca. Zjawisko to jest jeszcze bardziej widoczne w przypadku... więcej »

« poprzednie 1 ... 14 . 15 . [ 16 ] . 17 . 18 następne »
źródło: eGospodarka.pl