www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

01.12.2019 Jakie zarobki i koszty życia w Szwajcarii?

Jakie są zarobki w Szwajcarii? I jak mają się one do kosztów w życia w tym kraju? Jak wypada porównanie wynagrodzeń w wybranych zawodach w... więcej »

30.11.2019 Pomysł na wyjątkowy prezent od Mikołaja

Szukacie nietuzinkowego pomysłu na zaskakujący świąteczny prezent dla dziecka lub innej bliskiej Wam osoby? Mamy ciekawą propozycję -... więcej »

30.11.2019 Kawalerki przestały się sprzedawać?

Najnowsza analiza HRE Investments wskazuje, że Polacy najchętniej kupują mieszkania trzypokojowe. Zeszłoroczne statystyki pokazują, że tego... więcej »

30.11.2019 Firmy pożyczkowe. 8 faktów

Pożyczki pozabankowe nie mają najlepszej passy - dowodzi najnowszy raport Związku Przedsiębiorstw Finansowych (ZPF). Okazuje się, że firmy... więcej »

30.11.2019 PPK - jakie koszty pracodawcy?

Pracownicze Plany Kapitałowe ruszyły pełną parą. Już dziś funkcjonują w największych przedsiębiorstwach, a wraz z początkiem... więcej »

29.11.2019 Cyfrowe usługi finansowe. Polacy korzystają z nich najczęściej

Jeżeli chodzi o cyfrowe usługi finansowe, to nigdzie indziej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej nie korzysta się z nich tak często i tak... więcej »

29.11.2019 Podatek u źródła a licencje na programy komputerowe i usługi IT

Usługi IT nie zostały wymienione jako objęte podatkiem u źródła. W rezultacie nabywając takie usługi z zagranicy, polski przedsiębiorca... więcej »

29.11.2019 Zakup mieszkań na wynajem a ryczałt ewidencjonowany

Czy wynajmując już dwa mieszkania, można dokupić kolejne cztery także w celu ich wynajmu bez otwierania firmy? Fiskus dopuścił w takim... więcej »

29.11.2019 Łukasz Piszczek vs Krystyna Pawłowicz. Kto wygrywa w mediach?

IMM prezentuje analizę popularności dwójki znanych Polaków, reprezentujących świat polityki i sportu. Łukasz Piszczek i Krystyna Pawłowicz... więcej »

29.11.2019 GUS o PKB w III kw. 2019 r.

Jak informuje GUS, w III kwartale br. wzrost gospodarczy w naszym kraju sięgnął 3,9 proc. Podobnie, jak ma to miejsce już od dłuższego czasu,... więcej »

« poprzednie 1 ... 16 . 17 . [ 18 ] . 19 . 20 ... 45 następne »
źródło: eGospodarka.pl