www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

23.06.2020 Jak portale społecznościowe niebezpiecznie polaryzują społeczeństwo?

Ekspert analizuje sposób prezentowania informacji przez portale społecznościowe. Czy stosowane prze nie profilowanie jest niebezpieczne? Jakie... więcej »

22.06.2020 Tarcza antykryzysowa: świadczenie postojowe w PIT i PKPiR

Przedsiębiorca, u którego wystąpił przestój w prowadzeniu firmy spowodowany COVID-19 i któremu spadły z tego tytułu obroty, może ubiegać... więcej »

22.06.2020 Od remontu drogi spółdzielnia mieszkaniowa odliczy VAT

W takim zakresie, w jakim dokonywane zakupy służą działalności opodatkowanej, nabywca może odliczyć od nich podatek naliczony. Zasada ta... więcej »

22.06.2020 Najlepsze lokaty bankowe i rachunki oszczędnościowe VI 2020 r.

Oprocentowanie depozytów od miesięcy utrzymuje rekordowe minima. Czerwiec nie przyniósł w tym zakresie właściwie żadnych zmian - najlepsze... więcej »

22.06.2020 ZUS: można wnioskować o dodatek solidarnościowy, ale tylko przez PUE

Od wczoraj dotknięci negatywnymi skutkami pandemii Polacy mogą wnioskować do ZUS o dodatek solidarnościowy. Świadczenie to przysługuje... więcej »

22.06.2020 Młodzi Polacy o pandemii.Wnioski z badania ARC Rynek i Opinia zaskakują

Badani zrealizowane przez ARC Rynek i Opinia prowadzi do dość zaskakujących wniosków. Okazuje się, że to młodzi Polacy należą do tej... więcej »

22.06.2020 Pracodawcy zadowoleni: I tura wdrożenia PPK poszła gładko

Z badania zrealizowanego przez IZFiA i IGTE wynika, że instytucje finansowe sprostały wymaganiom, jakie postawili przed nimi pracodawcy w... więcej »

22.06.2020 GUS: w maju kolejne obniżki cen produktów rolnych

Odnotowane w maju br. ceny podstawowych produktów rolnych w skupie okazały się o 3,3% niższe od cen z poprzedniego miesiąca. Z obniżkami... więcej »

22.06.2020 Koniunktura przemysłowa GUS: nastroje lepsze niż w maju

Opublikowane przez GUS dane na temat koniunktury w przemyśle, budownictwie, handlu i usługach mogą napawać bardzo delikatnym optymizmem.... więcej »

22.06.2020 Jak generować i lokować oszczędności?

Pytanie o sposób na oszczędzanie powinno być aktualne zawsze, nie tylko wtedy, gdy trzeba ratować biznes czy domowe finanse przed skutkami... więcej »

« poprzednie 1 ... 16 . 17 . [ 18 ] . 19 . 20 ... 34 następne »
źródło: eGospodarka.pl