układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

04.11.2022 GfK: nastroje konsumenckie w Polsce wciąż kiepskie

Barometr Nastrojów Konsumenckich GfK osiągnął w październiku 2022 poziom -20,1. To oznacza minimalną poprawę - o 0,2 p.p. - w stosunku do... więcej »

04.11.2022 Popyt na kredyty mieszkaniowe zamrożony na dłużej

W październiku odczyt BIK Indeksu Popytu na Kredyty Mieszkaniowe pokazał, że wartość wnioskowanych kredytów mieszkaniowych była o 68,7%... więcej »

04.11.2022 Ponad 15% straty na rocznej lokacie bankowej

Z szacunków HRE Investment w oparciu o dane udostępnione przez NBP i GUS wynika, że realna strata na rocznej lokacie bankowej wyniosła 15%. To... więcej »

04.11.2022 Polski przemysł, czyli wzrost w przeddzień recesji?

Najnowsze dane KRD wskazują na spadek zadłużenia polskiego przemysłu oraz spory wzrost PMI. To bez wątpienia optymistyczne wieści, chociaż... więcej »

04.11.2022 FinTech zamiast banku? Sektor MŚP ma dość przestarzałych płatności

Globalny sektor MŚP jest wart ponad 850 miliardów dolarów. To wystarczający dowód na to, że absolutnie nie powinien być pomijany w... więcej »

04.11.2022 Play z Mikołajem rozdaje rabaty

Od 4 listopada obowiązuje świąteczna oferta dla klientów przenoszących numer do Play. Ci, którzy wybiorą abonament M, L lub Homebox moga... więcej »

04.11.2022 Zarobki specjalistów z branży IT przekroczyły psychologiczną granicę

Z „Protokołu rynku pracy IT Q3 2022” wynika, że wynagrodzenia najlepszych specjalistów od IT przekroczyły właśnie magiczną granicę 50... więcej »

03.11.2022 Emerytura kobiet, które były w OFE, jest wyższa

ZUS przypomina, że kobiety, które były członkami OFE mają przeliczane emerytury dwukrotnie - wówczas gdy złożą wniosek emerytalny i wtedy... więcej »

03.11.2022 Orange rusza z ofertą na święta

Jest już dostępna świąteczna oferta Orange. Co zaproponował tym razem operator? Klienci zawierający umowy na Orange Love z telewizją na 24... więcej »

« poprzednie 1 ... 24 . 25 . [ 26 ] . 27 . 28 następne »
źródło: eGospodarka.pl