układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

28.02.2023 Jakie są granice policyjnej prowokacji?

Ekspert z Kancelarii Skarbiec opisuje przypadek policyjnej prowokacji wymierzonej w Johna DeLorean'a, założyciela koncernu samochodowego, która... więcej »

27.02.2023 Najlepsze lokaty i rachunki oszczędnościowe II 2023 r.

Z comiesięcznego zestawienia najlepszych lokat bankowych i kont oszczędnościowych przygotowanego przez HRE Investment wynika, że w lutym 2023... więcej »

27.02.2023 Czy polski rynek "dark store" jest zagrożony?

Amsterdam i Barcelona zakazały otwierania nowych dark stores. Jaka przyszłość czeka ten rynek w innych państwach europejskich i w Polsce? W... więcej »

27.02.2023 Technologie informacyjne w biznesie - jakie korzyści?

Jakie korzyści płyną z zastosowania technologii informacyjnych w biznesie? Z podsumowania autorstwa Team Connect wynika, że to: większa... więcej »

27.02.2023 Kredyty dla mikrofirm w 2022 roku i prognozy na 2023 rok

Eksperci BIK podsumowali rok 2022 oraz przedstawili prognozy na 2023 r. dla rynku kredytów dla mikroprzedsiębiorców. Z analizy wynika, że w... więcej »

27.02.2023 Więzienie lub młyn, czyli nietypowe nieruchomości na sprzedaż

Eksperci portalu Nieruchomosci-online.pl przygotowali zestawienie najciekawszych, nietypowych nieruchomości na sprzedaż. W ich ofercie znajdują... więcej »

27.02.2023 Jak recesja wpływa na sytuację finansową Polaków?

Barometr Rynku Consumer Finance wyniósł w I kwartale 2023 roku 90,9 pkt., wciąż jest to poziom zbliżony do tego z czasów pandemii. Z badania... więcej »

27.02.2023 5 razy "D", czyli jakie czynniki strukturalne wpływają na inflację?

Jak wynika z najnowszego opracowania firmy Allianz Trade, jej eksperci widzą pięć czynników strukturalnych, które będą w najbliższym... więcej »

27.02.2023 Powierzchnie biurowe w Europie: aktywność najemców znowu dopisuje

Na rynku powierzchni biurowych w Europie nie ma już śladu po marazmie wywołanym pandemią - wynika z najnowszych doniesień Cushman & Wakefield.... więcej »

« poprzednie 1 ... 26 . 27 . [ 28 ]
źródło: eGospodarka.pl