układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

08.12.2023 Co grozi za brak przeglądu technicznego samochodu?

Eksperci autobaza.pl przypominają kierowco, co grozi za brak badania technicznego samochodu. W Polsce jest to zagrożone mandatem w wysokości od... więcej »

07.12.2023 Kolejny wyrok TSUE w sprawie wynagrodzenia za korzystanie z kapitału oraz uprawnień konsumenta

Dziś zapadł kolejny wyrok TSUE w sprawie wynagrodzenia za korzystanie z kapitału oraz uprawnień konsumenta. Omawiają go eksperci z UOKiK. więcej »

07.12.2023 Panattoni rusza z budową City Logistics Kraków III

City Logistics Kraków III to kolejna inwestycja Panattoni w tym regionie. Będzie mieć powierzchnię 25 000 m kw. i będzie zlokalizowana przy... więcej »

07.12.2023 Badania internetu Gemius/PBI XI 2023

Jak korzystaliśmy z internetu w listopadzie 2023? Jak co miesić sprawdziły to firmy Gemius i PBI w ramach badania Mediapanel. Wśród wydawców... więcej »

07.12.2023 Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

Eksperci z ZUS wyjaśniają, czy zasiłek chorobowy przysługuje po ustaniu zatrudnienia. Przysługuje, pod warunkiem, że opłacamy ubezpieczenie... więcej »

07.12.2023 Nowy laptop Acer Nitro V 16

Nowy laptop dla graczy Acer Nitro V 16 ma 16-calowy wyświetlacz WQXGA/WUXGA z odświeżaniem na poziomie 165 Hz oraz 3 ms czasem reakcji. Jest... więcej »

07.12.2023 Branża TSL ma niemal 1,3 mld zł zaległości i bierze pod lupę swoich kontrahentów

W 2023 roku w Europie dostępność frachtów spadła rok do roku o 25 proc. To oznacza mniej pracy dla polskich przewoźników i wzrost kosztów.... więcej »

07.12.2023 AI napędza rozwój miast, ale nie Warszawy?

Pojawił się najnowszy Global Cities Index, ranking dotyczący potencjału miast świata pod względem kumulowania i przepływu kapitału, ludzi i... więcej »

07.12.2023 Boże Narodzenie 2023: kiedy, ile i na co wydajemy?

Z badania przeprowadzonego przez Minds & Roses na zlecenie Mastercard wynika, że ponad połowa respondentów na świąteczne zakupy ma zamiar... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . [ 3 ] . 4 . 5 ... 26 następne »
źródło: eGospodarka.pl