www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

19.08.2019 Działy HR i IT powinny łączyć siły w walce o talenty

VMware przedstawia wyniki badania analizującego wykorzystanie technologii wspierających cyfrowe środowisko pracy oraz wpływu, jaki wywierają... więcej »

19.08.2019 Wielofunkcyjny laptop do gier Predator Triton 900

Predator Triton 900 to wielofunkcyjny, 17-calowy laptop do gier, wyposażony w procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX 2080, procesor Intel Core i7... więcej »

19.08.2019 Handel zagraniczny I-VI 2019

Główny Urząd Statystyczny zaprezentował wyniki, jakie osiągnął w pierwszych sześciu miesiącach bieżącego roku handel zagraniczny. Z... więcej »

19.08.2019 Czy na pewno chcesz jechać na wakacje w cenie mieszkania?

Z roku na rok rośnie liczba Polaków, którzy wyjeżdżając w podróż zagraniczną decydują się na zakup ubezpieczenia turystycznego. To dobra... więcej »

19.08.2019 Sprytne techniki dostarczania spamu i phishingu

Specjaliści Kaspersky ostrzegają użytkowników przed kolejnym zagrożeniem ze strony cyberprzestępczego półświatka. Ich obserwacje... więcej »

19.08.2019 Parki handlowe najbardziej obiecujące?

Na przestrzeni pierwszych sześciu miesięcy br. otworzono w naszym kraju 17 nowych obiektów handlowych o łącznej powierzchni przekraczającej... więcej »

18.08.2019 Europa: wydarzenia tygodnia 33/2019

Giganci technologiczni, który działają w oparciu o cyfrowe modele biznesowe, monopolizują rynek. Prowadzą działalność, która wyklucza... więcej »

18.08.2019 Świat: wydarzenia tygodnia 33/2019

W nachodzących latach susze w rolnictwie przełożą się na wzrost cen żywności i spadek dochodów osób, które utrzymują się z produkcji... więcej »

18.08.2019 Pora zmienić nastawienie do starszych pracowników

Zatrudnianie pracowników 50+ nie cieszy się wśród pracodawców zbyt dużym zainteresowaniem. Decyduje o tym przede wszystkim dostęp do... więcej »

18.08.2019 Co celuje w sektor finansowy?

Ataki wycelowane w firmy z sektora finansowego miewają na celu kradzież pieniędzy, ale cyberprzestępcom coraz częściej zależy na przejęciu... więcej »

« poprzednie 1 ... 3 . 4 . [ 5 ] . 6 . 7 następne »
źródło: eGospodarka.pl