układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny

Odzyskiwanie danych z różnych dysków: twardych, zewnętrznych, USB, kart pamięci, pendrive'ów w przypadku sformatowania dysku, skasowania plików. Usunięte zdjęcia, dokumenty tekstowe (Word), PDF, pliki muzyczne, filmy, filmiki, skompresowane pliki można odzyskać nawet po sformatowaniu dysku.
  
 
 
 
Newsy

22.05.2024 Nienaruszalne kopie zapasowe chronią przed manipulacją danymi

Eksperci Barracuda Networks piszą o zaletach posiadania nienaruszalnej kopii zapasowej danych. Chroni ona nie tylko przed atakami z zewnątrz, ale... więcej »

21.05.2024 Co 2. cyberatak ransomware wycelowany w przemysł

Pojawił się najnowszy FortiGuard Labs - raport dotyczący globalnego krajobrazu zagrożeń w drugiej połowie minionego roku. Jego autorzy... więcej »

20.05.2024 Euro 2024 potencjalnym celem cyberprzestępców

Imprezy sportowe od dawna już są celem ataków hakerskich. Podobnie jest przed mistrzostwami UEFA Euro 2024. Eksperci Check Point Software... więcej »

18.05.2024 Cyberataki na LinkedIn: jak zagrażają bezpieczeństwu IT firm?

LinkedIn jest coraz częściej wykorzystywany przez cyberprzestępców do przeprowadzania ataków. Najczęstsze oszustwa na LinkedIn obejmują... więcej »

17.05.2024 7 kroków do spełnienia wymogów NIS2

Wciąż duży odsetek firm nie wie o nakładanych na nie obowiązkach związanych z NIS2. Projekt nowelizacji ustawy KSC wprowadza... więcej »

17.05.2024 Cyberwojna stałym elementem działań wojennych

Z raportu ESET wynika, że cyberataki nasilają się w tych regionach świata, gdzie eskalują działania wojenne. Obecnie cyberprzestępcy są... więcej »

16.05.2024 Trojan Androxgh0st atakuje

W kwietniu rosła aktywność trojana Androxgh0st, jest on najpopularniejszy w Polsce - został wykryty w 3,9 proc. sieci firmowych. Wg analityków... więcej »

15.05.2024 Jakie alternatywne metody potwierdzania tożsamości?

Eksperci z Barracuda Networks omawiają alternatywne metody potwierdzania tożsamości, takie jak: uwierzytelnianie dwu lub wieloskładnikowe,... więcej »

13.05.2024 Cyberbezpieczeństwo: jakie wyzwania przed polskimi firmami?

Skala cyberzagrożeń ciągle wzrasta. Niestety tego samego nie można powiedzieć o świadomości firm w zakresie cyberbezpieczeństwa. Do... więcej »

13.05.2024 Cyberataki w Polsce rosną szybciej niż na świecie?

Check Point Software zauważa wzmożone wykorzystanie ransomware w cyberatakach na polskie sieci. W ostatnim półroczu około ataków z użyciem... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 następne »
źródło: eGospodarka.pl