www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku

Odzyskiwanie danych z różnych dysków: twardych, zewnętrznych, USB, kart pamięci, pendrive'ów w przypadku sformatowania dysku, skasowania plików. Usunięte zdjęcia, dokumenty tekstowe (Word), PDF, pliki muzyczne, filmy, filmiki, skompresowane pliki można odzyskać nawet po sformatowaniu dysku.
  
 
 
 
Newsy

17.05.2022 Będą zmiany zasad pobierania zaliczek na podatek PIT

W związku z obniżeniem stawki PIT do 12 proc. zmianie ulegnie także kwota zmniejszająca podatek i będzie ona wynosić 3600 zł. Oznacza to,... więcej »

16.05.2022 Zwrot części wkładu wniesionego do spółki osobowej nie podlega PIT

Stanowisko sądów administracyjnych potwierdza, że podatnicy, którzy planują częściowe wycofanie wkładu ze spółki osobowej, nie będą... więcej »

13.05.2022 Nowelizacja Polskiego Ładu przyjęta przez Sejm. Co się zmieni, jakie są haczyki?

Za nami kolejny akt rewolucji podatkowej: Sejm przyjął zmiany do Polskiego Ładu. Ustawą zajmie się teraz Senat i być może jeszcze pod koniec... więcej »

12.05.2022 Uwaga na fałszywe SMS-y dotyczące zadłużenia w urzędzie skarbowym

Ostrzegamy przed fałszywymi SMS-ami w sprawie rzekomego zadłużenia w urzędzie skarbowym. Resort finansów nie wysyła do podatników żadnych... więcej »

12.05.2022 Zmiany podatkowe dla przedsiębiorców wspierających Ukraińców

Ulgi podatkowe dla przedsiębiorców udzielających pomocy Ukraińcom obejmują m.in. możliwość odliczenia przekazanych na ten cel darowizn od... więcej »

11.05.2022 Korekta VAT naliczanego przy sprzedaży samochodu firmowego. Kiedy stosować i jak obliczyć?

Przedsiębiorcy kupujący samochody osobowe na firmę najczęściej używają ich w sposób mieszany (czyli zarówno w celach związanych z... więcej »

10.05.2022 Co grozi za złożenie PIT po terminie? Jak uniknąć kary?

Każdy podatnik ma obowiązek złożenia zeznania rocznego w ustawowych terminach. Jeśli tego nie zrobi grozi mu kara grzywny od 185 zł do 4 932... więcej »

10.05.2022 Strata ze zbycia wierzytelności może być kosztem spółki przekształconej

Sądy administracyjne zgodnie wskazały, że w ich ocenie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstanie z przekształcenia,... więcej »

09.05.2022 Korekta cen transferowych a VAT

Wynikająca z regulacji dotyczących cen transferowych korekta dochodowości pozostaje poza zakresem regulacji ustawy o VAT, a jej otrzymanie nie... więcej »

06.05.2022 Nowe zasady rozliczania przychodów zagranicznych

Polscy rezydenci podatkowi są zobligowani do rozliczenia się z całości dochodów osiąganych zarówno w kraju, jak i za granicą.... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 następne »
źródło: eGospodarka.pl