układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny

Odzyskiwanie danych z różnych dysków: twardych, zewnętrznych, USB, kart pamięci, pendrive'ów w przypadku sformatowania dysku, skasowania plików. Usunięte zdjęcia, dokumenty tekstowe (Word), PDF, pliki muzyczne, filmy, filmiki, skompresowane pliki można odzyskać nawet po sformatowaniu dysku.
  
 
 
 
Newsy

15.09.2022 Ustawa o działalności windykacyjnej i zawodzie windykatora - propozycje zmian

Adwokat z Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy przeanalizował propozycje zmian w ustawie o działalności windykacyjnej i zawodzie windykatora.... więcej »

11.09.2022 Pliki cookies w e-commerce. Jak ich używać, aby były zgodne z prawem?

Radca prawny z IdoSell odpowiada na pytania dotyczące zgodnego z prawem stosowania plików cookies w sklepach internetowych. Po co sprzedawcy... więcej »

03.09.2022 Grzybobranie. Jakich przepisów prawnych powinien przestrzegać grzybiarz?

Rozpoczyna się sezon na grzyby. Z tej okazji prawnik z Kancelarii Kupilas & Krupa podsumowuje przepisy prawne obowiązujące grzybiarzy. Ekspertka... więcej »

30.08.2022 Przepisanie majątku a skarga pauliańska

Przepisanie majątku na bliskich to jeden z pomysłów, który dość często rodzi się w głowach osób uciekających przed egzekucją... więcej »

29.08.2022 Zmiany w prawie dla e-commerce już w styczniu 2023

O stycznia 2023 roku obowiązywać będą nowe przepisy, istotne z punktu widzenia działalności w e-commerce. Serwisy internetowe, jak np.... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl