układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny

Odzyskiwanie danych z różnych dysków: twardych, zewnętrznych, USB, kart pamięci, pendrive'ów w przypadku sformatowania dysku, skasowania plików. Usunięte zdjęcia, dokumenty tekstowe (Word), PDF, pliki muzyczne, filmy, filmiki, skompresowane pliki można odzyskać nawet po sformatowaniu dysku.
  
 
 
 
Newsy

05.06.2023 Zmiany w postępowaniu zabezpieczającym w zakresie własności intelektualnej

Jakie zmiany zostały wprowadzone w postępowaniu zabezpieczającym w zakresie własności intelektualnej? Nowelizacja doprecyzowała przesłanki... więcej »

30.05.2023 Ochrona konkurencji - nowelizacja ustawy weszła w życie

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która weszły w życie 20 maja, wprowadza zmiany dotyczące przeszukań, zmiany sposobu... więcej »

26.05.2023 Prawo energetyczne - najważniejsze zmiany

Rewolucja w prawie energetycznym. Projekt ustawy Prawo energetyczne przewiduje m.in. możliwość zmiany sprzedawcy energii elektrycznej w 24... więcej »

22.05.2023 Sztuczna inteligencja - brak regulacji w zakresie odpowiedzialności

Brak jest w polskim i unijnym prawie regulacji prawnych dotyczących odpowiedzialności producentów sztucznej inteligencji. Eksperci z kancelarii... więcej »

16.05.2023 Kiedy o ataku ransomware powinien dowiedzieć się UODO?

Indydent ransomware, w wyniku którego doszło do wycieku danych osobowych, należy zgłosić do UODO w ciągu 72h od jego wystąpienia. To... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl