układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny

Odzyskiwanie danych z różnych dysków: twardych, zewnętrznych, USB, kart pamięci, pendrive'ów w przypadku sformatowania dysku, skasowania plików. Usunięte zdjęcia, dokumenty tekstowe (Word), PDF, pliki muzyczne, filmy, filmiki, skompresowane pliki można odzyskać nawet po sformatowaniu dysku.
  
 
 
 
Newsy

13.06.2024 Warunki prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce coraz gorsze

W Polsce warunki prowadzenia działalności gospodarczej pogarszają się od lat. Pokazuje to kolejna edycja Indeksu Wiarygodności Ekonomicznej... więcej »

06.06.2024 Projektowanie cyrkularne kluczowym elementem gospodarki o obiegu zamkniętym

Cyrkularność jest częścią koncepcji zrównoważonego rozwoju. To model gospodarczy oparty na inteligentnym zarządzaniu zasobami, który... więcej »

06.06.2024 Wsparcie finansowe z Funduszy Europejskich - lista aktualnych programów w PARP

Aktualnie Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) prowadzi nabór wniosków w ramach Funduszy Europejskich skierowanych do... więcej »

06.06.2024 Parki rozrywki: biznes rozwojowy, ale niełatwy

Ekspert z branży parków rozrywki rzuca światło na specyfikę działalności w tej branży, która po zawirowaniach związanych z pandemią... więcej »

04.06.2024 Zetki i Silversi: jak skutecznie zintegrować wielopokoleniowy zespół?

Dywersyfikacja zatrudnionych osób w firmach jest ogromna. Od przedstawicieli Pokolenia Z, czyli osób urodzonych po 1995 roku, poprzez... więcej »

03.06.2024 Nasza misja jest prosta: zmieniać dane w informacje

Z Aleksandrą Banaś, prezes zarządu ifm electronic sp. z o.o., firmy produkującej czujniki, sterowniki, oprogramowania i systemy dla przemysłu,... więcej »

03.06.2024 PARP ogłasza nabór do II etapu: "Gospodarka o obiegu zamkniętym w MŚP"

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła uruchomienie naboru do drugiego etapu naboru "Gospodarka o obiegu zamkniętym w MŚP"... więcej »

31.05.2024 Współpraca z freelancerami - jakie korzyści finansowe dla firmy?

Eksperci z platformy Useme wymieniają korzyści finansowe ze współpracy z niezależnymi specjalistami takie jak: redukcja kosztów stałych,... więcej »

24.05.2024 Fundusze Europejskie. Przegląd aktualnych naborów w PARP

PARP przedstawia ofertę aktualnych naborów w ramach Funduszy Europejskich. Obecnie trwają nabory do programów wspierających innowacyjność,... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl