układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny

Odzyskiwanie danych z różnych dysków: twardych, zewnętrznych, USB, kart pamięci, pendrive'ów w przypadku sformatowania dysku, skasowania plików. Usunięte zdjęcia, dokumenty tekstowe (Word), PDF, pliki muzyczne, filmy, filmiki, skompresowane pliki można odzyskać nawet po sformatowaniu dysku.
  
 
 
 
Newsy

01.06.2023 Social media opanowane przez kobiety i reklamy?

Jak wynika z opracowanego na podstawie badań gemiusAdReal oraz Mediapanel raportu Social Media 2023, kobiety spędzają w mediach... więcej »

19.05.2023 Żywiec i Kompania Piwowarska, czyli zmasowany atak przed majówką

Przed tegoroczną Majówką wyraźnie widoczne stało się zintensyfikowania działań reklamowych prowadzonych przez największe koncerny z... więcej »

16.05.2023 Ograniczony dostęp do mediów społecznościowych dla młodzieży. 75% Polaków na "tak"

3 na 4 Polaków opowiada się za wprowadzeniem jakiejś formy zakazu korzystania z social mediów przez osoby niepełnoletnie bez zgody rodziców... więcej »

15.05.2023 Polacy szturmują serwisy z prognozą pogody

PBI i Gemius zaprezentowały najnowsze dane z badania Mediapanel. Tym razem analizą objęto okres poprzedzający majówkę oraz aktywność... więcej »

11.05.2023 Wzrosły wydatki na reklamę telewizyjną

Jak wynika z najnowszego Raportu o Rynku Reklamy autorstwa Publicis Groupe, po notowanym w minionym roku spadku wydatków na reklamę telewizyjną... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl