układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny

Odzyskiwanie danych z różnych dysków: twardych, zewnętrznych, USB, kart pamięci, pendrive'ów w przypadku sformatowania dysku, skasowania plików. Usunięte zdjęcia, dokumenty tekstowe (Word), PDF, pliki muzyczne, filmy, filmiki, skompresowane pliki można odzyskać nawet po sformatowaniu dysku.
  
 
 
 
Newsy

12.07.2024 Twórcy internetowi stawiają na lifestyle i media społecznościowe

Z badania opracowanego przez Inker wynika, że większość twórców internetowych zajmuje się tematyką lifestyle. Co drugi twórca wskazał... więcej »

04.07.2024 Zwolnienia pracowników w mediach: rośnie liczba publikacji

Wzrasta liczba medialnych doniesień o zwolnieniach - wynika z analizy Instytutu Przywództwa. Zebrane dane dotyczą okresu od stycznia 2022 do... więcej »

02.07.2024 Social media 2024. Kto i jak korzysta?

6,6 miliona - tylu jest użytkowników mediów społecznościowych w wieku 55+ i jest to najliczniejsza grupa. Jednak najbardziej zaangażowane w... więcej »

29.06.2024 W czym lepsi są drobni influencerzy i jak z nimi współpracować?

Rynek influencer marketingu szybko powiększa swoją wartość. Nie jest to zaskoczeniem - duża część marek traktuje go jako nieodłączny... więcej »

28.06.2024 Najczęściej cytowane media V 2024. Onet liderem

Onet, TVN24 oraz Rzeczpospolita to majowe podium najczęściej cytowanych mediów, rankingu opracowanego przez Instytut Monitorowania Mediów. Onet... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl