układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny

Odzyskiwanie danych z różnych dysków: twardych, zewnętrznych, USB, kart pamięci, pendrive'ów w przypadku sformatowania dysku, skasowania plików. Usunięte zdjęcia, dokumenty tekstowe (Word), PDF, pliki muzyczne, filmy, filmiki, skompresowane pliki można odzyskać nawet po sformatowaniu dysku.
  
 
 
 
Newsy

03.03.2024 Główne wyzwania regulacji AGI

Radca prawny z Capgemini Polska pochyla się nad największymi wyzwaniami dotyczącymi regulacji regulacji dla Ogólnej Sztucznej Inteligencji.... więcej »

01.03.2024 Legalizacja pobytu cudzoziemców - co ma się zmienić?

Ekspertka z Konfederacji Lewiatan podsumowała zmiany zaproponowane w projekcie nowelizacji ustawy o cudzoziemcach, a dotyczące legalizacji ich... więcej »

27.02.2024 PESEL pod szczególną ochroną. Rejestr zastrzeżeń rozwija skrzydła

Rejestr zastrzeżeń numerów PESEL działa od 17 listopada minionego roku, w tym czasie zastrzeżono już 2 003 500 numerów PESEL. Od 1 czerwca... więcej »

27.02.2024 4 ważne aspekty analizy PEST

Eksperci z Lege Advisors wyjaśniaja na czym polega metoda wyceny firmy tzw. analiza PEST. Omawiają cztery najważniejsze aspekty tej analizy:... więcej »

26.02.2024 Reforma celna UE. Spór o czasowe składowanie towarów

Trwają prace nad reforma celną UE. Jednym z ostatnio dyskutowanych zagadnień jest propozycja skrócenia okresu czasowego składowania towarów z... więcej »

23.02.2024 Dyrektywa Omnibus wciąż sporym problemem dla e-commerce

Zdaniem eksperta rynku e-commerce choć dyrektywa Omnibus funkcjonuje już rok, to nadal jest zasady nie są przestrzegane we wszystkich sklepach... więcej »

22.02.2024 Transport międzynarodowy - jak uniknąć mandatu i grzywny?

Przewoźnicy świadczący usługi transportu międzynarodowego są narażeni na różnego rodzaju mandaty i grzywny. Za co? Prawicy z TC Kancelarii... więcej »

20.02.2024 Reklamacja konsumencka. Przedsiębiorco, masz 14 dni na odpowiedź

Ustawa o prawach konsumenta nakłada na przedsiębiorce obowiązek odpowiedzi na reklamację konsumenta w terminie 14 dni. Jeśli odpowiedzi nie... więcej »

19.02.2024 Współpraca biznesowa cross-border. Jak weryfikować kontrahentów?

Eksperci z firmy 4Trans Factoring radzą weryfikować wiarygodność kontrahentów przed nawiązanie z nimi współpracy. W przypadku firm... więcej »

16.02.2024 Platformy internetowe mają nowe obowiązki w zakresie moderowania treści

17 lutego w życie wchodzi Akt o Usługach Cyfrowych. Jakie zmiany dla biznesów internetowych wprowadza to rozporządzenie? To nie tylko nowe... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl