układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny

Odzyskiwanie danych z różnych dysków: twardych, zewnętrznych, USB, kart pamięci, pendrive'ów w przypadku sformatowania dysku, skasowania plików. Usunięte zdjęcia, dokumenty tekstowe (Word), PDF, pliki muzyczne, filmy, filmiki, skompresowane pliki można odzyskać nawet po sformatowaniu dysku.
  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

18.11.2022 Peugeot 408 dotarł już do Polski

Na polskim rynku debiutuje nowy Peugeot 408. Zgrabna sylwetka z przestronnym wnętrzem, wysokiej jakości, dobrze spasowane materiały, elegancki... więcej »

17.11.2022 Bezpieczeństwo na drodze - jak wyglądało w III kwartale 2022?

W czasie wakacji w związku z częstszymi podróżami na drogach zwykle jest mniej bezpiecznie. A jak było w tym roku? W porównaniu do II... więcej »

16.11.2022 Hyundai IONIQ 6 w Polsce

W Polsce zadebiutował Hyundai IONIQ 6, koreański samochód z napędem elektrycznym, bardzo oryginalnym tyłem inspirowanym Porsche.... więcej »

16.11.2022 Branża motoryzacyjna walczy o pracowników z Ukrainy?

Deficyty kadrowe pozostają palącym problemem polskiej branży motoryzacyjnej. Jego rozwiązaniem mogą być pracownicy z Ukrainy, jednak i o nich... więcej »

15.11.2022 Ubezpieczenie GAP, czyli jak nie stracić na wartości nowego samochodu

Koniec roku to tradycyjnie już wyprzedaż bieżącego rocznika aut. I chociaż nowy samochód, ze względu na problemy producentów i związany z... więcej »

14.11.2022 Wyższe ceny prądu: samochód elektryczny przestaje się opłacać?

Wyliczenia porównywarki rankomat.pl wskazują, że w przyszłym roku właściciel samochodu elektrycznego zapłaci za ładowanie nawet o 1000... więcej »

02.11.2022 Jaguar F-Type ma długą listę zalet

Jaguar F-Type to sportowy kabriolet o pięknej stylistyce. Wnętrze nowoczesne: zaawansowane urządzenia, świetnej jakości materiały, dwa nisko... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ]
źródło: eGospodarka.pl