www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

05.03.2021 Zautomatyzowane cyberataki na aplikacje internetowe. Jak się chronić?

Cyberprzestępcy sięgają po coraz to bardziej wyrafinowane metody cyberataków. Z najnowszych doniesień firmy Barracuda wynika, że coraz... więcej »

05.03.2021 COVID-19: fałszywe domeny w natarciu

Skokowo wzrosła liczba domen internetowych zawierających słowo "szczepionka" - informuje Check Point Research. Cyberprzestępcy wykorzystują... więcej »

04.03.2021 Badania internetu Gemius/PBI II 2021

W lutowym badaniu Mediapanel autorstwa Gemius i PBI w rankingu wydawców zwyciężyła Grupa Google, i to zarówno wśród użytkowników... więcej »

04.03.2021 Cyberprzestępcy podszywają się pod Ministerstwo Finansów

Fortinet donosi o kolejnej kampanii phishingowej wymierzonej w przedsiębiorców. Cyberprzestępcy rozsyłają maile ze złośliwym linkiem... więcej »

03.03.2021 Cyberprzestępczość przechodzi metamorfozę. Oto aktualne zagrożenia

FortiGuard Labs prezentuje najnowszą odsłonę opracowania Global Threat Landscape Report, które dowodzi, że cyberprzestępczość przechodzi... więcej »

02.03.2021 Amazon.pl startuje w Polsce

Od dziś polscy klienci zrobią zakupy na polskojęzycznej platformie Amazon.pl. Produkty zgromadzone są w 30 kategoriach i pochodzą od firm... więcej »

01.03.2021 Cyfrowa przemoc domowa. Jak wykryć i powstrzymać oprogramowanie stalkerware?

Stosowane m.in. na użytek przemocy domowej oprogramowanie stalkerware zaatakowało w minionym roku blisko 54 tys. ofiar. W Europie najczęściej... więcej »

25.02.2021 Cyberbezpieczeństwo: szpitale, praca zdalna i chmura na celowniku

Cyberbezpieczeństwo ciągle nadwyrężają intensywne działania ze strony atakujących. Szczególnie nadwyrężanym przez nie sektorem jest... więcej »

19.02.2021 Polskie firmy atakowane przez trojany bankowe

Największym zagrożeniem na świecie jest trojan Emotet , a w Polsce trojan bankowy Dridex. Jak podaje Check Point Research pozycja Polski w... więcej »

17.02.2021 Facebook: prośba o głos w konkursie? To phishing

Eset ostrzega przez koleją kampanią phishingową na Facebooku. Fałszywe wiadomości zawierają prośbę od znajomego o oddanie głosu w bliżej... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl