www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

19.09.2019 45 tys. zł za wprowadzanie w błąd. UOKiK ukarał GELDOR

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, w efekcie wszczętego w grudniu 2017 roku postępowania, nałożył niemal 45 tysięcy złotych kary na... więcej »

19.09.2019 Branża metalowa nie tak twarda, jakby się mogło wydawać

Branża metalowa cieszy się dziś dobrą koniunkturą i raczej nie narzeka na brak zamówień. Nie jest to jednak zaskoczeniem, skoro produkowane... więcej »

18.09.2019 Zaległości firm w stosunku do PKB. Gdzie jest najgorzej?

Jak wynika z najświeższych danych Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazy Biura Informacji Kredytowej, łączne zadłużenie kredytowe i... więcej »

16.09.2019 Ścieżka dla Mazowsza - granty na innowacje

Aż 600 mln zł czeka na przedsiębiorców w konkursie "Ścieżka dla Mazowsza" Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Warunkiem zgłoszenia jest... więcej »

16.09.2019 Rozwój inteligentnych sieci elektroenergetycznych w Polsce dzięki wsparciu z funduszy europejskich

Zmniejszenie emisyjności gospodarki, oprócz stopniowego odchodzenia od energetyki opartej na surowcach kopalnych, czyli w przypadku Polski na... więcej »

13.09.2019 Uwaga groźny wirus! Oszuści znowu podszywają się pod ZUS

ZUS znowu ostrzega: uważaj na maile dotyczące konieczności rozliczenia wrześniowych składek zdrowotnych. W ostatnich dniach cyberprzestępcy... więcej »

12.09.2019 Alternatywne spółki inwestycyjne zapraszają start-upy

Rynek start-upów ma się coraz lepiej, co dowodzi nie tylko przedsiębiorczości Polaków, ale przede wszystkim kreatywności i rosnącej odwadze... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl