www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

01.08.2020 Opony rolnicze: jak zaoszczędzić nawet 12% paliwa?

Kwestie właściwego ogumienia do samochodu osobowego poruszane są bardzo często. Warto zdawać sobie sprawę, że równie ważny jest odpowiedni... więcej »

31.07.2020 Eksploatacja samochodu: na czym oszczędzać, a na czym nie?

W dobie kryzysu częściej myślimy o minimalizowaniu wydatków do niezbędnego minimum i oszczędnościach. Zaoszczędzić można m.in. na... więcej »

30.07.2020 Wynajem długoterminowy i Rent a Car: jest spowolnienie, ale nie recesja

Skoda Octavia, Ford Focus, Opel Astra i Volkswagen Passat to najpopularniejsze samochody w wynajmie długoterminowym. W II kw. br. branża wynajmu... więcej »

29.07.2020 Polski samochód elektryczny okiem eksperta: Izera będzie miała pod górę

Izera. Pod tą nazwą kryje się pierwszy polski samochód elektryczny. Jego prototyp już ujrzał światło dziennie, wywołując ożywioną... więcej »

29.07.2020 Kończy ci się ubezpieczenie? Zobacz, czy to nie czas na wypowiedzenie OC

Kończy ci się obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdu? Zanim podejmiesz decyzję o przedłużeniu polisy u dotychczasowego ubezpieczyciela,... więcej »

28.07.2020 Zaskakujące ceny OC w miastach wojewódzkich

O tym, że ceny OC są silnie zróżnicowane w zależności od lokalizacji, w której zarejestrowany jest ubezpieczany pojazd, wiadomo nie od... więcej »

27.07.2020 Ford Kuga Plug-In Hybrid. Czy zdobędzie uznanie klientów?

Na rynek wchodzi hybrydowa wersja Forda - Kuga Plug-In Hybrid. To nowoczesna i spójna konstrukcja. We wnętrzu znajdziemy ergonomiczny ekran... więcej »

26.07.2020 Jazda samochodem podczas upałów. Jak sobie radzić?

Jazda samochodem podczas upałów bywa uciążliwa. Warto o tym pamiętać chociażby dlatego, że nadchodzący weekend ma być wyjątkowo piękny.... więcej »

23.07.2020 Ceny OC na razie nie rosną

W czerwcu bieżącego roku średnia cena OC oferowana internautom na stronie Ubea.pl wynosiła 1333 zł względem 1345 zł w bazowym dla analizy... więcej »

22.07.2020 5 ubezpieczeń, które warto zabrać na wakacje samochodem

W tym roku Polacy, którzy w ogóle decydują się na urlop, najczęściej wybierają wakacje samochodem. Jest to zrozumiałe, bowiem własne auto... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl