www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

27.10.2021 Polska energetyka odnawialna: czy ma znaczenie?

Najważniejszym wyzwaniem energetyki odnawialnej będzie w najbliższym czasie unowocześnienie i rozwój infrastruktury przesyłowej – wynika z... więcej »

22.10.2021 Centra handlowe po pandemii. Jakie zmiany?

Rekordowe poziomy odwiedzalności centrów handlowych, ponadprzeciętne obroty, debiuty nowych marek, zapowiedzi kolejnych otwarć. Tego dowodziła... więcej »

22.10.2021 Dlaczego inwestorzy patrzą na Kraków?

Kraków jest miastem o dużym potencjale dla inwestorów. W badaniu Business Environment Assessment Study uplasował się wysoko, a najwyżej... więcej »

21.10.2021 Brakuje materiałów budowlanych

Z powodu pandemii przerwane zostały łańcuchy dostaw, transport się przyblokował, a ceny przewozów wzrosły. Brakuje niemal wszystkich... więcej »

20.10.2021 Biura na rynkach regionalnych: Kraków i Wrocław liderami wynajmu

BNP Paribas Real Estate Poland prezentuje najnowsze podsumowanie sytuacji panującej na rynkach biurowych miast regionalnych. Okazuje się, że w... więcej »

19.10.2021 Centra handlowe: wróciły do gry i walczą o miejsce

O tym, że nasycenie polskiego rynku dużymi centrami handlowymi daje przestrzeń do rozwoju mniejszych obiektów, mówi się nie od dziś.... więcej »

17.10.2021 Wrocław liderem rankingu miast atrakcyjnych dla inwestorów

Wrocław jest obok Warszawy najatrakcyjniejszym inwestycyjnie miastem w Polsce. Tak wynika z badania Business Environment Assessment Study... więcej »

14.10.2021 Colliers: deweloperzy ciągle wierzą w parki i centra handlowe

Jak pisze Colliers w swoim najnowszym komunikacie, w bieżącym roku mamy do czynienia z wyraźnie wzmożoną działalność deweloperską w... więcej »

13.10.2021 Biurowce w Warszawie. Podsumowanie III kw. 2021

Z ostatniego raportu Knight Frank wynika, że w III kwartale br. na rynku biurowym w Warszawie nie osłabła ani nowa podaż, ani zainteresowanie... więcej »

10.10.2021 Budowa Panattoni Park Bolesławiec ruszy w tym miesiącu

Najnowsza inwestycja Panattoni - Panattoni Park Bolesławiec - powstanie na Dolnym Śląsku, przy węźle Krzyżowa. Będzie mieć powierzchnię 50... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl