www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

19.11.2020 Średnia krajowa wg GUS to 5459 zł. Wynagrodzenia rosną wolniej

Znamy już najświeższe informacje na temat przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw. GUS opublikował właśnie komunikat, z... więcej »

19.11.2020 Praca zdalna w praktyce. Co radzi pracownikom HR?

Praca zdalna stała się standardem nowej rzeczywistości i wszystko wskazuje na to, że zagości na rynku pracy na dłuższy czas. Tego zresztą... więcej »

18.11.2020 Digitalizacja lekiem na pandemię. 5 kroków do rozwoju firmy

Na kryzys związany z pandemią biznes nie miał właściwie możliwości się przygotować. Praktyka wyraźnie jednak pokazała, że w trudnych... więcej »

18.11.2020 Jakie są wynagrodzenia specjalistów w Polsce?

Sedlak & Sedlak sprawdził, ile zarabiają specjaliści w Polsce. Więcej zarabiają mężczyźni, luka płacowa wynosi 20%. Mediana miesięcznych... więcej »

12.11.2020 Dodatkowy zasiłek opiekuńczy: jakie załączniki do wniosku?

Polacy mogą ponownie wnioskować o dodatkowy zasiłek opiekuńczy na okres od 1 do 20 września. W zasadach przyznawania tego świadczenia... więcej »

05.11.2020 7 skutecznych sposobów na kryzys wizerunkowy

Kryzys wizerunkowy to coś, co może pojawić się w każdej chwili, ale niewątpliwie okolicznością sprzyjającą jego wystąpieniu może być... więcej »

04.11.2020 Jak zadbać o employer branding w kryzysie (także finansowym)?

Employer branding, czyli zespół działań ukierunkowanych na budowę wizerunku pracodawcy, to coś, o czym nie powinno się dziś zapominać.... więcej »

03.11.2020 ZUS wyjaśnia: praca zdalna na kwarantannie możliwa, ale nie licz na zasiłek chorobowy

Pracownik objęty kwarantanną może w trybie zdalnym świadczyć określoną w umowie pracę i otrzymywać z tego tytułu wynagrodzenie.... więcej »

01.11.2020 Jak negocjować podwyżkę wynagrodzenia w czasie i po pandemii?

Czy okres pandemii to dobry okres na negocjowanie podwyżki wynagrodzenia? To zależy. Jeśli twoja praca pomaga oszczędzać koszty w firmie, to... więcej »

29.10.2020 Zwolnienie z ZUS: mija termin złożenia deklaracji rozliczeniowych

Przedsiębiorcy, którzy chcą na mocy zapisów tarczy antykryzysowej 5.0 skorzystać ze zwolnienia ze składek ZUS za lipiec, sierpień i... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl