www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

20.09.2019 Jak aktualizować dane w wykazie podatników VAT?

Sprawdziłeś swoje dane w wykazie podatników VAT i zauważyłeś, że są one błędne albo niekompletne? Resort finansów podpowiada jak możesz... więcej »

20.09.2019 Wynajem budynku mieszkalnego firmie zwolniony z podatku VAT?

Wynajem nieruchomości mieszkalnych na własny rachunek wyłącznie na cele mieszkaniowe, korzysta ze zwolnienia z podatku VAT. Powyższe jest... więcej »

19.09.2019 Eksport (wywóz) towarów nie zawsze uprawnia do 0% stawki VAT

W przypadku, gdy towar jest konsumowany poza granicami, w Polsce co do zasady korzysta z preferencyjnego opodatkowania 0% stawką VAT. Rozwiązanie... więcej »

19.09.2019 Aplikacja adwokacka kosztem uzyskania przychodu

Fiskus przyznał, że jeżeli tylko zdobywana podczas odbywania aplikacji adwokackiej wiedza służy uzyskiwaniu przychodów z działalności... więcej »

19.09.2019 Czy kucharz może płacić niskie podatki i ZUS-y?

Pensja pracownicza jest obarczona bardzo wysokimi daninami. W efekcie pracownik do wypłaty otrzymuje trochę ponad połowę tego, co faktycznie... więcej »

18.09.2019 Podatek dochodowy: podział spółki a przychody i koszty podatkowe

Restrukturyzacja przedsiębiorstwa poprzez dokonanie podziału przez wydzielenie jest procesem skomplikowanym m.in. z uwagi na prawo podatkowe.... więcej »

18.09.2019 Odsetki od kredytu na wkład do spółki osobowej nie są kosztem podatkowym

Kredyt czy pożyczka zaciągnięta na poczet nabycia praw i obowiązków mających stanowić wkład do spółki osobowej, nie wykazuje związku z... więcej »

17.09.2019 Odliczenie VAT ze skanu faktury

Czy skan faktury uprawnia do odliczenia z niej podatku VAT? Tak, ale pod warunkiem, że podatnik jest w stanie zapewnić autentyczność... więcej »

17.09.2019 Wynajem nieruchomości obok działalności gospodarczej?

Czy można prowadzić firmę a obok niej prywatnie zajmować się wynajmem nieruchomości stanowiących majątek osobisty? Fiskus potwierdza, że... więcej »

16.09.2019 Biała lista podatników VAT: zgłoś rachunek bankowy fiskusowi

Po wprowadzeniu białej listy podatników VAT rozpoczęło się masowe sprawdzanie chociażby zgłoszonych fiskusowi rachunków bankowych.... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl