www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

25.03.2019 Umowa najmu: kaucja przyjmująca funkcję kary umownej w podatku VAT

Kaucja jest niczym innym jak sumą pieniężną mającą gwarantować dotrzymanie zobowiązania oraz stanowiącą odszkodowanie w razie... więcej »

25.03.2019 Podatnicy zwolnieni z CIT mają więcej czasu na rozliczenie roczne

Małe fundacje, koła gospodyń wiejskich czy OSP mają wydłużony czas na złożenie rocznego CITa – do końca października 2019 r. Mogą... więcej »

25.03.2019 Nie każdą fakturę VAT można anulować

Anulowanie faktury jest instytucją wyjątkową, którą należy stosować tylko w ostateczności. Sprzedawca (wystawca faktury) winien posiadać w... więcej »

24.03.2019 Czy opłaca się założyć firmę za granicą?

Emigracja biznesowa zatacza coraz szersze kręgi i już dawno przestała dotyczyć wyłącznie nazwisk z listy najbogatszych Polaków. Polskie... więcej »

22.03.2019 Brexit to utrudnienia w rozliczeniu CIT, VAT, akcyzy i cła

Wystąpienie Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej niesie ze sobą określone skutki podatkowe. Nie będą już do niej bowiem mieć zastosowania... więcej »

22.03.2019 Podatek od przeniesienia własności nieruchomości za zwolnienie z długu

Ustawa o PIT mówi, że źródłem przychodu jest odpłatne zbycie nieruchomości, gdy ma miejsce przed pięcioma laty od jego nabycia. Ów... więcej »

21.03.2019 ZPP: opodatkowanie ryczałtem dla wszystkich firm z PIT i CIT

Zdaniem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców CIT powinien przyjąć formę ryczałtową. Obecnie bowiem, dzięki uwzględnianiu kosztów,... więcej »

21.03.2019 Fiskus o uldze mieszkaniowej: zakup może wyprzedzić sprzedaż mieszkania

Fiskus wreszcie przyznał, że przy uldze mieszkaniowej zakup nieruchomości może wyprzedzić sprzedaż innej. Ważne jest bowiem to, aby dochody... więcej »

21.03.2019 Więcej czasu na złożenie CIT-a za 2018 rok

Podatnicy CIT, którzy uzyskują wyłącznie dochody zwolnione od podatku, będą miały więcej czasu na złożenie zeznania podatkowego. To... więcej »

20.03.2019 Elektrownie wiatrowe czyli wysoki podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w przypadku budowli w postaci elektrowni wiatrowych budził i budzi nadal kontrowersje. Ustawodawca w ostatnim czasie... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl