www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

27.11.2020 Sprzedaż części firmy w VAT i podatku od czynności cywilnoprawnych

Zbycie części prowadzonej działalności gospodarczej może przyjąć dwie formy: albo sprzedaż poszczególnych składników tej działalności,... więcej »

27.11.2020 Sprzedaż kosmetyków: oznaczenia GTU

GTU_01 został przewidziany dla dostawy wyrobów alkoholowych, ale tylko przeznaczonych do spożycia. Kodem nie należy w związku z tym oznaczać... więcej »

26.11.2020 Fiskus chciał podatek dochodowy od wynagrodzenia oraz składek ZUS

Zdaniem fiskusa, gdy zakład pracy zapłaci zaległe składki ZUS za zleceniobiorcę ze swoich środków, zleceniobiorca ten uzyskuje przychód... więcej »

26.11.2020 Remont/adaptacja wynajmowanego lokalu w kosztach podatkowych

Planujesz przeprowadzić remont lokalu, który wynajmiesz na potrzeby prowadzonej firmy? Ponoszone na ten cel wydatki mogą trafić bezpośrednio... więcej »

26.11.2020 Darowizna od matki z Ukrainy a podatek

Obywatel Ukrainy, który na stałe mieszka w Polsce, musi tutaj rozliczyć podatek od otrzymanej z zagranicy darowizny. Może jednak korzystać ze... więcej »

25.11.2020 Ulga na złe długi nawet gdy upadłość dłużnika

Ulga na ze długi w VAT, pod pewnymi warunkami pozwala odzyskać ten podatek. Polski ustawodawca uznał jednak, iż aby było to możliwe,... więcej »

24.11.2020 Należyta staranność: Od zakupów z licytacji komorniczej VAT nie odliczysz

Chcesz odliczyć VAT od zakupu - najpierw sprawdź sprzedawcę, czy ten działa uczciwie. Sprawdź nawet wówczas, gdy tym sprzedawcą jest... więcej »

24.11.2020 Wsteczna likwidacja firmy a wspólne zeznanie podatkowe

Ryczałtowiec wspólnie z małżonkiem nie może się rozliczyć. Możliwe to jest dopiero po fizycznej likwidacji firmy. Jeżeli jednak ta... więcej »

24.11.2020 MPP: Kompensata umowna wyłącza koszty podatkowe

Mechanizm podzielonej płatności musi być stosowany do wybranych transakcji, gdy wartość faktury opiewa na kwotę przekraczającą limit 15.000... więcej »

23.11.2020 Ulga na złe długi: nawet 6 lat na rozliczenie w deklaracji podatkowej

Tak długo aż się nie przedawni zobowiązanie podatkowe - tyle czasu mają wierzyciele, aby rozliczyć w VAT ulgę na złe długi. Trybunał... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl