www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

25.09.2018 Postępowanie karne za wniosek o zwrot podatku VAT?

Czy wystąpienie z wnioskiem o zwrot VAT-u może być początkiem problemów ze skarbówką? Niestety tak. Organ może bowiem wszcząć kontrolę w... więcej »

25.09.2018 Od zasądzonych alimentów od męża trzeba zapłacić podatek

Opodatkowanie dochodów, z których wypłacane są alimenty, nie jest przesłanką tego, aby alimenty te zwolnić od podatku. Gdy podatniczka... więcej »

24.09.2018 Jak rozliczyć w PIT i VAT odnalezione faktury kosztowe

Jak rozliczyć fakturę kosztową odnalezioną po upływie okresu, w którym została ona wystawiona? Wszystko zależy od tego, który podatek... więcej »

24.09.2018 Zmiany w prowadzeniu księgi przychodów i rozchodów

We wrześniu 2018 r. dokonano nowelizacji rozporządzenia w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, która dostosowała... więcej »

24.09.2018 Handel wirtualną walutą w podatku VAT

Na potrzeby podatku VAT handel kryptowalutami jest traktowany jak świadczenie usług. Takie świadczenie usług może być uznane za zwolnione z... więcej »

23.09.2018 Przedawnienie zobowiązania podatkowego a wszczęcie postępowania z kks

Termin biegu przedawnienia zobowiązania podatkowego w określonych sytuacjach może zostać zawieszony. Powodem jego zawieszenia może natomiast... więcej »

21.09.2018 Niebawem interpretacje podatkowe stracą ważność

Resort finansów chce zmiany przepisów określających zasady wydawania interpretacji podatkowych. We wniosku trzeba będzie podawać szereg... więcej »

21.09.2018 Aby odliczyć VAT od zakupu trzeba mieć sprzedaż opodatkowaną

Ustawa o VAT wprost wskazuje: odliczenie podatku naliczonego VAT z faktur zakupowych przysługuje pod warunkiem, że nabyte towary i usługi będą... więcej »

20.09.2018 Podatek od zysków hipotetycznych: dodatkowa rezydencja podatkowa

W 2019 r. przedsiębiorcy będą musieli liczyć się z nowym podatkiem – od zysków hipotetycznych. Trzeba go będzie zapłacić, gdy podatnik... więcej »

20.09.2018 Remont i ulepszenie obcego środka trwałego

Bardzo często wynajęty lokal na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej trzeba najpierw wyremontować i dostosować do własnych... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl