www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

26.06.2019 Ile kosztuje nieudana rekrutacja pracowników?

Stopa bezrobocia w naszym kraju sięga zaledwie kilku procent. Jasne staje się zatem, że dziś rekrutacja pracowników jest nie lada wyzwaniem, a... więcej »

26.06.2019 Fracht lotniczy w Polsce potrzebuje zaangażowania eksporterów

Jeśli przyjrzeć się udziałowi, jaki nasz kraj posiada w unijnej strukturze frachtu lotniczego, to okaże się, że jest on ledwie dostrzegalny.... więcej »

25.06.2019 Jak znaleźć pracownika?

Jak znaleźć pracownika? W dobie rynku kandydata poszukiwanie odpowiedzi na to pytanie jest dla wielu koniecznością. Okazuje się, że wśród... więcej »

24.06.2019 Biznes na Mazurach

Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 zainicjowało w ostatnich latach wiele projektów, spośród których wyróżnia się szczególnie... więcej »

24.06.2019 Unikaj frazesów, czyli jak tworzyć interesujące oferty pracy?

Poszukujący pracy nie lubią czytać ogłoszeń, w których brak jest nazwy firmy czy też wystarczająco jasnych informacji na temat... więcej »

19.06.2019 Sprzedaż rowerów pod lupą UOKiK. Naruszono uczciwą konkurencję?

UOKiK poinformował o wszczęciu pięciu postępowań dotyczących dystrybucji rowerów i sprzętu rowerowego. Sprawa dotyczy tak popularnych... więcej »

19.06.2019 Pracownicze Plany Kapitałowe - kiedy wejdą w życie i czy są obowiązkowe?

Artykuł omawia problematykę Pracowniczych Planów Kapitałowych, czyli programu oszczędzania na emeryturę, który będzie wdrażany od lipca... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl