www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

30.07.2020 Delegowanie pracowników: od dziś zmiany w prawie, będzie chaos?

30 lipca br. wchodzą w życie znowelizowane przepisy ustawy o delegowaniu pracowników w ramach świadczenia usług. Wprowadzone zmiany dotyczą... więcej »

30.07.2020 Uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne: jakie koszty?

Restrukturyzacja firmy to temat, który zyskuje na popularności zwłaszcza w pokryzysowych realiach, kiedy to przedsiębiorcy nierzadko stoją o... więcej »

29.07.2020 UOKiK ostrzega przed oferującym weksle inwestycyjne FH Yanok z Krakowa

Fundusz Hipoteczny Yanok z Krakowa naraża swoich klientów na poważne ryzyko finansowe - ostrzega UOKiK. Jednocześnie wprowadza konsumentów w... więcej »

29.07.2020 Uwaga oszustwa! Na bon turystyczny i darmowy voucher do uzdrowiska

Serwis Nocowanie.pl przestrzega przed oszustwami na bon turystyczny oraz darmowy voucher do uzdrowiska, który oferowany jest przez inteligentnego... więcej »

26.07.2020 Prawa autorskie do programu komputerowego: 6 kluczowych kwestii

Prawnik z Kancelarii Prawnej RPMS Staniszewski & Wspólnicy omawia najważniejsze zagadnienia związane z prawami autorskimi do programu... więcej »

25.07.2020 4 pułapki dla pracodawcy przy likwidacji stanowiska pracy

Likwidacja stanowiska pracy wydaje się być jedną z najbardziej bezpiecznych dla pracodawcy form wypowiedzenia umowy o pracę. Firma nie musi w... więcej »

22.07.2020 Zgromadziłeś ponadprzeciętny majątek? Uważaj na konfiskatę prewencyjną

Ministerstwo Sprawiedliwości będzie mogło od nowego roku przejmować majątki obywateli bez prawomocnego wyroku sądowego. Będzie to możliwe... więcej »

20.07.2020 Wakacyjne reklamacje - ile poczekamy na odpowiedź?

W jakim terminie przedsiębiorcy powinni rozpatrzyć naszą reklamację? Generalnie mają na to 30 dni. Ale od tej ogólnej zasady są wyjątki.... więcej »

19.07.2020 Postępowanie restrukturyzacyjne i upadłościowe w dobie koronawirusa. Co oferuje Tarcza Antykryzysowa?

W konsekwencji pandemii wielu przedsiębiorców musiało zamrozić swój biznes i w konsekwencji utracili płynność finansową. Ratunkiem dla... więcej »

18.07.2020 Upadłość konsumencka. Dlaczego bankructwo może okazać się korzystne?

Artykuł omawia instytucję upadłości konsumenckiej, która może być korzystnym sposobem na wyjście z zadłużenia. Dowiemy się na co... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl