www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

21.07.2019 Co robić, gdy linie lotnicze zawodzą?

Opóźniony lub anulowany, zniszczony bagaż czy odmowa przyjęcia na pokład to tylko niektóre sytuacje, na które powinni być gotowi wszyscy,... więcej »

20.07.2019 Dane osobowe dłużników a RODO

Obowiązujące od maja minionego roku nowe przepisy w zakresie ochrony danych osobowych (RODO) narzuciły na polskie przedsiębiorstwa nieco... więcej »

19.07.2019 15 istotnych praw przedsiębiorcy

Prawnicy z Kancelarii Prawnej Ślązak, Zapiór i Wspólnicy w Katowicach przedstawiają zestawienie 15 praw istotnych z punktu widzenia zarówno... więcej »

18.07.2019 Czym są loty czarterowe i dlaczego warto się nimi interesować?

Podróż samolotem już dawno przestała się kojarzyć z luksusem. Latamy coraz częściej i coraz dalej. Tym, co nas nieco ogranicza, są... więcej »

18.07.2019 Jesteś przedsiębiorcą? Te zmiany w prawie cię zainteresują

Najnowsze opracowanie Bibby Financial Services wskazuje ana zbliżające się i najbardziej istotne z punktu widzenia MŚP zmiany w prawie. W... więcej »

16.07.2019 Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców powinien móc więcej

W minionym roku weszła w życie ustawa o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców. Głównym zadaniem nowej instytucji jest ochrona praw... więcej »

15.07.2019 Upadłość firmy gdy brak płynności finansowej

Kiedy jest właściwy moment na ogłoszenie upadłości? Gdy firma traci płynność finansową, albo jej zobowiązania są wyższe niż stan jej... więcej »

14.07.2019 Odwołanie z urlopu i co dalej?

Sezon urlopowy w pełni. Gdy jedni wypoczywają, inni przygotowują się do wyjazdów – kupują bilety lotnicze, rezerwują hotele itd. Pakując... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl