www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

31.05.2020 7 uników linii lotniczych przed wypłatą gotówki za odwołany lot. Jak się chronić?

Konsumenci mają prawo do zwrotu gotówki za odwołany lot - po raz kolejny podkreśliła Komisja Europejska, stawiając tym samym opór naciskom... więcej »

29.05.2020 Działalność gospodarcza podjęta już w chwili rejestracji firmy? Jak to zrobić?

Co należy zrobić, aby podjąć działalność gospodarczą jak najszybciej, zaraz po rejestracji firmy? Eksperci z mikroPorady.pl przygotowali... więcej »

29.05.2020 Wideokonferencje w świetle prawa - są nowe wytyczne

Kancelaria Chałas i Wspólnicy omawia zaprezentowane właśnie przez Urząd Ochrony Danych Osobowych wytyczne z zakresu ochrony danych osobowych w... więcej »

28.05.2020 Tarcza Antykryzysowa 3.0 - obniżenie wymiaru czasu pracy również dla cudzoziemców

Od 14 maja, czyli od dnia uchwalenia Tarczy Antykryzysowej w wersji 3.0, jest możliwa zmiana warunków pracy także dla cudzoziemców, przy czym... więcej »

27.05.2020 Restrukturyzacja czy Tarcza antykryzysowa?

Michał Sowiński prawnik, ekspert od restrukturyzacji i upadłości z kancelarii Kijewski Graś omawia jakie możliwości ma przedsiębiorca,... więcej »

26.05.2020 Przekształcenie spółek stanie się prostsze

Wprowadzone 1 marca 2020 roku zmiany kodeksu spółek handlowych dotyczą uproszczenia procesu przekształcenia spółek. Przekształcenie będzie... więcej »

24.05.2020 COVID-19 a siła wyższa. Jak uratować relację biznesową?

Pandemia koronawirusa zaburzyła między innymi relacje biznesowe. Jakie zapisy spośród obowiązujących przepisów prawa mogłyby się okazać... więcej »

22.05.2020 Tarcza antykryzysowa: jakie ryzyko prawne generuje wsparcie dla firm?

Polscy przedsiębiorcy otrzymali pomoc przeznaczoną na łagodzenie negatywnych skutków pandemii koronawirusa. I wprawdzie związane z tym... więcej »

21.05.2020 Spółka z o.o. spółka komandytowa - wady i zalety

Czy jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa? Kancelaria Prawna Skarbiec analizuje wady i zalety tej formy... więcej »

20.05.2020 Jakie informacje o konsumentach i kontrahentach na stronie www są dopuszczalne?

Kiedy i jak można informować o konsumentach i kontrahentach na stronie www? Reguluje to ustawa o ochronie danych osobowych, ale także kodeks... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 następne »
źródło: eGospodarka.pl