układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

29.03.2023 Za brak współpracy z radą nadzorczą odpowiedzialność karna

Zgodnie z nowelizacją Kodeksu spółek handlowych rady nadzorcze otrzymały dodatkowe narzędzia kontroli nad działalnością spółki. Rada... więcej »

28.03.2023 Rozwiązywanie sporów zbiorowych: projekt zmian budzi kontrowersje

Zdaniem eksperta z Konfederacji Lewiatan kolejna wersja projektu zmian dotyczących rozwiązywania sporów zbiorowych wprowadza nowe pojęcia i... więcej »

28.03.2023 Euroliść. Co oznacza i jak go otrzymać?

Ekspertka wyjaśnia skąd wzięło się logo Euroliścia, co oznacza i od kiedy jest stosowane. Artykuł wyjaśnia, jak uzyskać prawo do... więcej »

27.03.2023 Wykorzystanie ChatuGPT w e-commerce jest zgodne z prawem?

Radca prawny IdoSell analizuje problem zgodności z prawem wykorzystania ChatuGPT przez sklepy internetowe. Ponieważ bazuje on na web scrapingu,... więcej »

26.03.2023 Nowe obowiązki sklepów on-line. Jaki jest stan implementacji dyrektywy Omnibus?

Zaimplementowanie na polski rynek dyrektyw Omnibus, towarowej i cyfrowej, spowodowało, że sklepy internetowe zostały obciążone nowymi... więcej »

24.03.2023 Transport drogowy: przewoźnik musi zgłosić ilość kierowców do 31 marca

Pakiet Mobilności nałożył na przewoźników drogowych nowy obowiązek, zgłoszenia ilości zatrudnionych kierowców. w tym roku taka... więcej »

23.03.2023 Praca zdalna - nowe przepisy od 7 kwietnia

7 kwietnia zacznie obowiązywać nowelizacja kodeksu pracy w zakresie pracy zdalnej. Ekspert inFakt podsumowuje zmiany. Praca zdalna będzie mogła... więcej »

22.03.2023 Prawo do naprawy dla konsumentów. Wniosek przyjęty przez Komisję Europejską

Jeśli złożony dziś przez Komisję Europejską wniosek w sprawie tzw. "prawa do naprawy" zostanie przyjęty przez Parlament Europejski i Radę,... więcej »

17.03.2023 Czy kontrola trzeźwości pracowników przyniesie oczekiwane efekty?

Alkohol spożywany w pracy lub praca w stanie nietrzeźwości są często przyczyną wypadków. Dotychczas pracodawca nie miał jednak możliwości... więcej »

16.03.2023 Koniec pandemii a legalizacja pobytu i zatrudnianie cudzoziemca

Jeżeli zapowiedzi Ministerstwa Zdrowia o zniesieniu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce zostaną wcielone w życie, to od 1 kwietnia... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 następne »
źródło: eGospodarka.pl