układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

17.08.2022 Małe instytucje płatnicze. Jak zostać MIP-em i jakie są jego obowiązki wobec KNF?

Ekspert z kancelarii Legal Geek wyjaśnia czym jest mała instytucja płatnicza, jakie warunki trzeba spełnić, żeby zostać MIP-em, jakie... więcej »

10.08.2022 Influencer marketing - UOKiK chce nowych regulacji

Branża influencer marketingu w Polsce wymaga regulacji. Dotychczas podejmowane przez UOKiK działania powoływały się na prawo konkurencji i... więcej »

08.08.2022 Przekształcenie spółki rodzinnej - jakie wyzwania?

Czy przekształcenie spółki rodzinnej niesie za sobą dodatkowe wyzwania? Analizuje to adwokat z kancelarii Krzemień Zaliwska Adwokaci i... więcej »

05.08.2022 Wakacje kredytowe. Czego dotyczą pierwsze skargi konsumentów?

W ciągu pierwszego tygodnia obowiązywania przepisów o wakacjach kredytowych do UOKiK wpłynęło ok. 550 skarg konsumenckich. Skargi dotyczą... więcej »

04.08.2022 Przepisy karne w projekcie ustawy o sygnalistach

Jest kolejny, trzeci już projekt ustawy o sygnalistach. Omawia go mecenas z Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy. Obecny projekt wprowadza w... więcej »

04.08.2022 Odpowiedzialność członka zarządu za długi spółki. Jak się bronić?

Czy członkowie zarządu mogą się bronić przed odpowiedzialnością za długi spółki? Wyjaśnia to prawnik z Kancelarii Prawnej RPMS... więcej »

01.08.2022 Nabycie nieruchomości rolnej nie jest takie trudne?

Czy nabywanie nieruchomości rolnych w Polsce jest trudne?Przepisy ograniczające obrót ziemią są uważane za bardzo restrykcyjne. Wymagana jest... więcej »

29.07.2022 Warunki zabudowy. Urzędnicy nie mogą kierować się przesadnym formalizmem

Ekspert Saveinvest Sp. z o.o. omawia wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Białymstoku w sprawie o wydanie warunków zabudowy. Sąd... więcej »

28.07.2022 Postępowanie odrębne z udziałem konsumentów

Przepisy kodeksu postępowania cywilnego mają wzbogacić się o postępowanie odrębne z udziałem konsumentów. Ten nowy rodzaj postępowania... więcej »

28.07.2022 Praca zdalna. Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy w Sejmie

Do Sejmu trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy regulujący pracę zdalną.Praca będzie mogła być wykonywana zdalnie pod warunkiem... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl