www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

29.11.2021 Nowelizacja Ustawy o cudzoziemcach - jakie zmiany?

Nowelizacja Ustawy o cudzoziemcach wprowadza uproszczony tryb wydawania zezwoleń na pobyt czasowy i pracę. Tryb ten będzie dotyczył... więcej »

29.11.2021 Czy influencerzy promują scam? Sprawdzi to UOKiK

Na celowniku UOKiK znaleźli się tym razem influencerzy. W pierwszej fazie postępowania sprawdzano, czy posty reklamowe są oznaczane jako... więcej »

25.11.2021 Fałszowanie dokumentów: kodeks karny ściga fałszywe certyfikaty szczepień

Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze... więcej »

23.11.2021 Fikcyjne umowy leasingu zwrotnego pod lupą UOKiK

Prezes UOKiK przyjrzy się działalności firm Everest Finanse S.A. i Everest Finanse Sp. z o.o. Sp. k. działających pod szyldem „Bocian... więcej »

22.11.2021 Uchylone pozwolenie na budowę - co z inwestycją?

Rozpoczęcie prac budowlanych zaraz po otrzymaniu decyzji o pozwoleniu na budowę wydanej przez organ I instancji jest ryzykowne. Decyzja może... więcej »

22.11.2021 Forma prowadzenia działalności gospodarczej. Czy Urząd Skarbowy może ją zakwestionować?

Artykuł przygotowane przez prawnika z Kancelarii Prawnej RPMS Staniszewski & Wspólnicy analizuje, czy Urząd Skarbowy ma prawo do... więcej »

19.11.2021 Urlopy rodzicielskie - jakie zmiany w 2022 roku?

Artykuł autorstwa eksperta z firmy inFakt omawia zmiany dotyczące urlopów rodzicielskich, które wprowadza od nowego roku unijna dyrektywa... więcej »

19.11.2021 Ostatni taki Black Friday?

Pojawiła się dyrektywa unijna, która może całkowicie zmienić zasady funkcjonowania promocji na Black Friday. Mec. Agata Jaczyńska z... więcej »

16.11.2021 Crowdfunding - nowe przepisy zrewolucjonizują rynek?

Crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe za pomocą platform internetowych nie było w Polsce uregulowane prawnie. W UE od 10 listopada... więcej »

02.11.2021 FOR: Dlaczego w Polsce nie ma prywatnych cmentarzy?

Analiza autorstwa FOR na tema obowiązującego w Polsce prawa cmentarnego i zawartych w nim regulacji dotyczących zakładania cmentarzy... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl