układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

25.11.2022 Ceny mieszkań spadają niemal wszędzie, ale niewiele

Z raportu Expandera i Rentier.io wynika, że ceny mieszkań od maja do października spadły średnio o 3,4%. Ceny spadły najbardziej w... więcej »

24.11.2022 Zimowe obowiązki zarządcy nieruchomości

Spadł pierwszy śnieg i najwyższa pora, aby zarządzający nieruchomościami przypomnieli sobie o swoich zimowych obowiązków. Co do nich... więcej »

23.11.2022 Budownictwo mieszkaniowe I-X: o 25,3% mniej rozpoczętych budów

Z opublikowanych przez Główny Urząd Statystyczny danych dotyczących budownictwa mieszkaniowego wynika, że od stycznia do października oddano... więcej »

23.11.2022 Jakie uprawnienia ma pełnomocnik członka spółdzielni mieszkaniowej?

Kancelaria Kupilas&Krupa wyjaśnia kim jest pełnomocnik członka spółdzielni mieszkaniowej, jak udzielić takiego pełnomocnictwa i jakie są... więcej »

22.11.2022 Jak ograniczyć zużycie energii przez urządzenia AGD?

Firma Gorenje Polska przygotowała porady, jak możemy oszczędzać energię elektryczną, korzystając z urządzeń AGD. Oczywiście najlepszym... więcej »

21.11.2022 VII etap inwestycji Grzegórzecka 77 w budowie

W Krakowie rusza budowa kolejnego, siódmego już, etapu inwestycji mieszkaniowej Grzegórzecka 77. W ramach tego etapu powstanie 85 mieszkań o... więcej »

21.11.2022 Dodatek energetyczny. Ile i dla kogo? Jak złożyć wniosek?

Eksperci z firmy Euros Energy przygotowali poradnik dla chcących skorzystać z dodatku energetycznego do prądu. Komu przysługuje taki dodatek?... więcej »

21.11.2022 Elektrownia atomowa a ceny nieruchomości

Jak elektrownia atomowa wpływa na ceny nieruchomości? HRE Investment podaje, że informacja o budowie takiej elektrowni powoduje spadek cen o... więcej »

18.11.2022 Inwestycje mieszkaniowe. Jakie największe bariery wg deweloperów?

W badaniu przeprowadzonym przez Narodowy Bank Polski, deweloperzy wskazali największe bariery w realizacji inwestycji mieszkaniowych. Są to:... więcej »

17.11.2022 Kiedy umowa najmu okazjonalnego będzie nieważna?

Ekspertka portalu NieruchomosciSzybko.pl wskazuje formalności, których niedopełnienie skutkuje nieważnością umowy najmu okazjonalnego.... więcej »

źródło: eGospodarka.pl