układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

11.06.2022 Zmarły w księdze wieczystej: zakup mieszkania bezpieczny?

Zdarza się, że spadkobiercy nie wpisują do księgi wieczystej swojego prawa własności, gdzie w związku z tym nadal widnieje osoba zmarła.... więcej »

11.06.2022 Czy deweloperzy mieszkaniowi sprzedają mniej?

Serwis nieruchomości dompress.pl zapytał deweloperów o to, jakie odnotowali wyniki sprzedaży w tym roku. Czy w porównaniu do ubiegłego roku... więcej »

10.06.2022 Bouygues Immobilier Polska zbuduje Lune de Malta

Na Łacinie w Poznaniu powstanie kolejna inwestycja mieszkaniowa od Bouygues Immobilier Polska. Lune de Malta to dwa, pięciokondygnacyjne budynki,... więcej »

10.06.2022 Własne mieszkanie: czy i jak daje nam szczęście?

Polacy kojarzą własne mieszkanie ze szczęściem, ale nie składa się na nie wyłącznie samo posiadanie czterech kątów, ale szereg innych,... więcej »

09.06.2022 Murapol Osiedle Ambro w Gdańsku

Gdański rynek mieszkaniowy powiększy się o 190 nowych mieszkań, które powstaną w ramach inwestycji Murapol Osiedle Ambro. Złożą się na... więcej »

05.06.2022 Prekarium dla uchodźcy z Ukrainy to dobre rozwiązanie?

Ekspertka portalu NieruchomosciSzybko.pl wyjaśnia na czym polega udostępnienie mieszkania w formie prekarium. Ta opcja jest, obok najmu... więcej »

05.06.2022 Czy kosztowne kredyty inwestycyjne wyhamują rynek mieszkaniowy?

Czy coraz droższe kredyty inwestycyjne będą miały wpływ na ofertę deweloperów - liczbę i ceny mieszkań? Zapytał o to serwis... więcej »

04.06.2022 Co to jest CEEB i jak uniknąć kary za brak deklaracji?

Artykuł wyjaśnia czy jest Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków. Ekspert z Vosti wyjaśnia kto musi złożyć deklarację do CEEB, jakie... więcej »

02.06.2022 Ceny mieszkań nie spadną, ale jest szansa na okazje

Ceny mieszkań w 2022 roku raczej nie spadną, chociaż chętnych na zakup ze względu na znacznie niższą dostępność kredytu z pewnością... więcej »

01.06.2022 Nowe mieszkania od deweloperów - maj 2022

Z najnowszego raportu przygotowanego przez ekspertów RynekPierwotny.pl wynika, że spada sprzedaż mieszkań od deweloperów we wszystkich... więcej »

źródło: eGospodarka.pl