układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

25.09.2022 3 porady jak zapobiegać quiet quitting

Coraz większym problemem pracodawców jest zjawisko quiet quitting, czyli mniejsze zaangażowanie pracowników w wykonywane obowiązki. Jak można... więcej »

24.09.2022 iPhone też można zhakować. Jak zapobiec włamaniu?

Urządzenia z systemem iOS uważane są za najbezpieczniejsze. Eksperci ESET zwracają jednak uwagę, że również iPhone może paść ofiarą... więcej »

24.09.2022 Jakie nowe mieszkania kupują teraz Polacy?

Serwis nieruchomości dompress.pl zapytał wybranych deweloperów o preferencje ich klientów przy zakupie mieszkania w dobie wysokich stóp... więcej »

24.09.2022 Dotacje dla start-upów na ekspansję. Jaki kierunek wybrać?

Artykuł omawia 5 programów dla start-upów, wspierających ekspansję. Są to Starter, Biznest, Otwarte Innowacje, KOFFI i CVC. Omówione... więcej »

23.09.2022 Umowy o pracę - ważne zmiany

Eksperci inFakt omawiają najważniejsze zmiany dotyczące umów o pracę, które wejdą w życie od nowego roku. Dotyczą one umów na okres... więcej »

23.09.2022 Ceny najmu na wysokim poziomie. Czy wciąż będą rosły?

Ceny najmu rosną nieprzerwanie od lutego. Ja podaje domiporta.pl w niektórych miastach, np we Wrocławiu czy Krakowie, stawki są wyższe nawet o... więcej »

23.09.2022 Mieszkańców miast ubywa, a nowych mieszkań jest więcej

Eksperci GetHome.pl komentują wyniki Narodowego Spisu Powszechnego. Wykazał on, że populacja miast się kurczy, natomiast wyniki budownictwa... więcej »

23.09.2022 Inwazja Rosji na Ukrainę - jaką rolę odgrywają cyberataki?

Wojna w Ukrainie to także konflikt w przestrzeni cybernetycznej. Ekspert Sophos podsumował działania Rosjan, dzieląc je na destabilizujące,... więcej »

23.09.2022 Na rynku kredytów mieszkaniowych zapaść

BIK opublikował dane dotyczące udzielony przez banki i SKOK-i kredytów mieszkaniowych, gotówkowych i ratalnych oraz limitów w kartach w... więcej »

« poprzednie 1 ... 3 . 4 . [ 5 ] . 6 . 7 ... 28 następne »
źródło: eGospodarka.pl