www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

15.04.2021 Rosną zaległości i ryzyko upadłości firm

Coraz więcej firm wyraża obawy, że będzie musiała zamknąć biznes albo ogłosić upadłość - wynika z badania mikro, małych i średnich... więcej »

15.04.2021 Badania naukowe: jak i na jaką skalę je finansujemy?

Wprawdzie badania naukowe w naszym kraju są realizowane, to jednak ich skala raczej nie przyprawia o zawrót głowy. Okazuje się, że w 2018 roku... więcej »

15.04.2021 Rada nadzorcza w obliczu pandemii. Jakie realia i wyzwania?

Pandemia zmusiła rady nadzorcze do większego zaangażowanie we współpracę z zarządem, akcjonariuszami i pracownikami oraz nie przełożyła... więcej »

14.04.2021 Pokolenie Z: życie i zakupy online przestały bawić młodych?

Z drugiej edycji badania zrealizowanego przez Accenture i Fashion Biznes wynika, że najbardziej "zdigitalizowana" część naszego społeczeństwa... więcej »

14.04.2021 Rząd w walce z pandemią: po co sięgać po nowe technologie?

Nowe technologie to narzędzie, które powinno ułatwiać rządzącym i sektorowi publicznemu walkę z pandemią. Okazuje się jednak, że na tym... więcej »

14.04.2021 Dyskonty w Polsce na fali wzrostu

Artykuł autorstwa eksperta z firmy doradczej Cushman & Wakefield analizuje rynek dyskontów w Polsce, który intensywnie się rozwija. Pandemia i... więcej »

13.04.2021 Sieć 5G i Wi-Fi 6 chce wdrożyć 98% firm

W nowej pandemicznej rzeczywistości transformacja cyfrowa jest koniecznością. Z raportu Global Advanced Wireless Study autorstwa Deloitte... więcej »

13.04.2021 Rynek pracy wciąż w cieniu pandemii

Pandemia i spowodowane nią przechodzenie na tryb pracy zdalnej i hybrydowej spowodowały zachwianie równowagi między życiem prywatnym a... więcej »

13.04.2021 Polscy eksporterzy kosmetyków. Dlaczego zasłużyli na brawa?

Z najnowszych doniesień Santander Bank Polska wynika, że rodzimi producenci kosmetyków mogą mieć naprawdę powód do zadowolenia. Pod... więcej »

13.04.2021 Ochrona zdrowia bez pracowników? Pomogą nowe techologie?

Z szacunków zawartych w opublikowanym przez Deloitte raporcie „Digital transformation: Shaping the future of European healthcare” wynika, że... więcej »

« poprzednie 1 ... 5 . 6 . [ 7 ] . 8 następne »
źródło: eGospodarka.pl