www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

10.05.2021 Najszybszy internet mobilny w IV 2021. Orange i T-Mobile remisują w kategorii pobierania danych

W kwietniowym rankingu operatorów komórkowych dotyczącym jakości i szybkości Internetu mobilnego, opracowywanym co miesiąc przez portal... więcej »

07.05.2021 Smartfon realme 8 5G w Polsce od 12 maja

Smartfon realme 8 5G, który zadebiutuje w Polsce 12 maja, ma 6,5 calowy ekran LCD IPS z odświeżaniem 90 Hz, układ MediaTek Dimensity 700,... więcej »

06.05.2021 Wiosenne okazje w Orange

W ramach wiosennych promocji, które przygotował Orange, klienci mogą z zakupu smartfonu z trzema pierwszymi ratami gratis. Mogą także... więcej »

05.05.2021 Co nowego w Plusie na wiosnę?

Wiosenne promocje w Plusie. Operator ma w swojej ofercie podwojone pakiety danych w wybranych abonamentach głosowych oraz internetowych. Dla... więcej »

29.04.2021 Smartfony Blackview dostępne w Polsce

BL6000 Pro i BV9900 Pro to dwa nowe dostępne już na polskim rynku wzmocnione smartfony marki Blackview. BL6000 ma wyświetlacz IPS o przekątnej... więcej »

28.04.2021 Orange Flex przez trzy miesiące za złotówkę miesięcznie

Promocja dla przenoszących numer do Orange Flex. Nowi klienci będą mogli korzystać z oferty przez 3 miesiące za złotówkę. Aby skorzystać z... więcej »

22.04.2021 W nju mobile nowy numer dodatkowy

Nowość w ofercie nju mobile. Trzeci dodatkowy numer kosztuje teraz 19 zł. W jego ramach klient otrzyma nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y... więcej »

20.04.2021 Smartfon Samsung Galaxy M12 debiutuje w Europie

Smartfon Samsung Galaxy M12 ma 6,5 calowy wyświetlacz Infinity-V, ośmiordzeniowy procesor 2,0 i baterię 5000 mAh. Ma częstotliwość... więcej »

16.04.2021 Najszybszy internet mobilny w III 2021. Play detronizuje Orange w wysyłaniu danych

W marcowym rankingu operatorów komórkowych dotyczącym jakości i szybkości Internetu mobilnego autorstwa RFBenchmark.pl w kategorii średniej... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl