www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

09.05.2021 Wynagrodzenia w pierwszym roku pracy w 2020 roku

Ile zarabiali w 2020 pracownicy w pierwszym roku pracy? Sprawdził to Sedlak & Sedlak w ramach Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń. Okazuje się,... więcej »

08.05.2021 Bezwarunkowy Dochód Podstawowy: wady i zalety wg Polaków

Połowa Polaków uważa, że wprowadzenie bezwarunkowego dochodu podstawowego to dobry pomysł. Jako główną jego zaletę wskazujemy redukcję... więcej »

06.05.2021 1,4 mln Polaków godzi się na wynagrodzenia "pod stołem". Straty w miliardach

Wprawdzie szara strefa w Polsce sukcesywnie się zmniejsza, to jednak ciągle pozostaje dość pokaźnych rozmiarów problemem. I nie chodzi tu... więcej »

02.05.2021 Wynagrodzenia magistrów w 2020 roku

Sedlak & Sedlak sprawdził ile w 2020 roku zarabiały osoby z wykształceniem wyższym, z tytułem magistra. Mediana ich zarobków wyniosła 5 700... więcej »

30.04.2021 Elektromobilność szuka pracowników. Atrakcyjne wynagrodzenie!

Elektromobilność potrzebuje pracowników. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat zapotrzebowanie na specjalistów wzrosło o ponad 200% i wszystko... więcej »

28.04.2021 10 najczęściej poszukiwanych stanowisk w branży produkcyjnej

Devire podsumowuje sytuację w firmach produkcyjnych. Jakich pracowników poszukują firmy z tego sektora. Devire wymienia 10 stanowisk, na które... więcej »

25.04.2021 Najpopularniejsze fakty i mity dotyczące L4

Eksperci Conperio podsumowali najpopularniejsze mity i fakty dotyczące zwolnień lekarskich. Popularne mity to: dobrze widziany przez pracodawcę... więcej »

25.04.2021 Wynagrodzenia w firmach prywatnych i państwowych w 2020 roku

Sedlak & Sedlak zbadał w ramach Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń jakie wynagrodzenia otrzymują pracownicy zatrudnieni w firmach prywatnych i... więcej »

22.04.2021 Ile zarabia i kim jest programista-freelancer?

Polski programista-freelancer to najczęściej mężczyzna w wieku 25-34 lat. Tak wynika z badań przeprowadzonych przez Useme.com. Jedna trzeci z... więcej »

21.04.2021 Średnia krajowa wzrosła w marcu 2021 o 8% r/r

Przeciętne wynagrodzenie w marcu 2021 roku wyniosło 5929,05 zł brutto i były o 8% wyższe niż w marcu 2020 roku - poinformował w swoim... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl